Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 02.10.26 v 7:32 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90693 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Fotorámeček s paspartou
    The Wall
    Hotová pasparta porcelán 13x18 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Fotorámeček s paspartou
    The Wall
    Hotová pasparta voskově šedá DIN A4
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Talens Art Creation olejová barva titanová bílá, tuba
    Olejová barva bílá Titanium white 200 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 329,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1645,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Paspartový rám na obrázky
    The Wall
    Hotová pasparta hnědá 18x24 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pasparta rámu na fotografie
    The Wall
    Hotová pasparta hnědá 30x40 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Fotorámeček s paspartou
    The Wall
    Hotová pasparta porcelán 30x40 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Passepartout rámečku na obrázky
    The Wall
    Hotová pasparta hnědá 13x18 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Okno s výsuvnou tyčí pro ochranu soukromí
    Vzpěrná kulatá tyčka Easy 9mm 80-120cm bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Okno s výsuvnou tyčí pro ochranu soukromí
    Vzpěrná kulatá tyčka Easy 9mm 60-100cm bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Okno s výsuvnou tyčí pro ochranu soukromí
    Vzpěrná kulatá tyčka Easy 9mm 40-70cm bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Okno s výsuvnou tyčí pro ochranu soukromí
    Vzpěrná kulatá tyčka Easy 9mm 100-140cm bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní pokojová fontána s vodní hrou a osvětlením
    Fontána s podsvícením Ø 34,5 x 28 cm tmavě šedá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2990,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Rohožka s nápisem Vítejte a otiskem dětské nohy
    Rohožka Embos 45x75 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Růže v květináči
    Mica
    Umělá květina růže v květináči 33x25 cm bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Talens Art Creation olejová barva teplá šedá, tuba
    Olejová barva šedá Warm grey 40 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2975,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Fotorámeček
    The Wall
    Hotová pasparta voskově šedá 40x50 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rám na obraz
    The Wall
    Hotová pasparta porcelán 24x30 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Passepartout rámu na fotografie
    The Wall
    Hotová pasparta voskově šedá 18x24 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tuba titanové bílé olejové barvy
    Olejová barva bílá Titanium white 40 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2975,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Fotorámeček
    The Wall
    Hotová pasparta porcelán 18x24 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rám na obraz
    The Wall
    Hotová pasparta voskově šedá 24x30 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Begónie v květináči
    Mica
    Umělá květina begónie v květináči bílá
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 429,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Tuba olejové barvy studená šedá od Talens Art Creation
    Olejová barva šedá Cold grey 40 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2975,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Fotorámeček
    The Wall
    Hotová pasparta hnědá DIN A4
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová spona pro upevnění trubek
    Gardinia
    Spojka kolejniček Chicago Ø20mm kovová
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílý sprchový závěs s řasicí páskou
    Záclona s poutky Baixa bílá 140x260cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 699,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Elektrický sušák ručníků s topnou tyčí a nástěnným upevněním
    Koupelnový radiátor THERMAL TREND elektrický KDO-E 600/1680 800W
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 3800,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Závěs s oky a vzorem
    Zatemňovací závěs na očka Lionel šedý 140x260cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 449,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Pasparta pro rám obrazu
    The Wall
    Hotová pasparta hnědá 40x50 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rám na obraz
    The Wall
    Hotová pasparta porcelán DIN A4
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dlaždice se vzhledem mramoru
    MD-Entree
    Běhoun na zachytávání nečistot Universal Marble šedý 67x150 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 935,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pasparta pro obrazový rám
    The Wall
    Hotová pasparta voskově šedá 13x18 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vysoká kuchyňská skříňka
    PICCANTE Smart
    Lícující kus PICCANTE Smart PICCANTE Smart soft bílá jemná struktura matný „CC“
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 625,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada pro malování diamantů s různými motivy a nástroji
    Malování s korálky 40x40 cm sada
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šedá kuchyňská dvířka
    PICCANTE Smart
    Výměnná strana PICCANTE Smart PICCANTE Smart antracit matný č. 58
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 475,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Slon kráčí po silnici v krajině.
    Obraz na plátně "Slon" 120 x 50 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 959,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru