Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 02.10.26 v 7:47 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90693 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Držák na ručníky se dvěma tyčemi do koupelny
    Jungborn
    Nábytková noha Jungborn TRENTA bílá matná 45x68 cm oblá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 5800,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Závěs na záclony se šroubem a okem
    Koncovka Deluxe roztažitelná 2 páry
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Teleskopická tyč z kovu pro upevnění záclon
    Kavárenská tyč 12mm, roztažitelnost 85-135cm, bílá
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 95,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Volně stojící držák na ručníky se třemi tyčemi
    Jungborn
    Nábytková noha Jungborn TRENTA bílá matná 45x68 cm hranatá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 3000,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dupli Color fluorescenční sprej
    DUPLI-COLOR
    Sprej svítivý efekt 150ml fosforeskující
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1460,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní srdce z růží pro interiér
    Dekorace srdce s růžemi betonové 11 x 11 x 4 cm šedé
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Záclonová lišta s kluzákem pro flexibilní upevnění závěsů
    Průběžný oblouk včetně spojky
    Průměrné hodnocení: 2 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 175,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zahradní trpaslík z umělého kamene se špičatou čepicí
    Trpaslíkova hlava magnesium 21 x 24 x 43 cm šedá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 995,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní věnec z vrby
    Věnec proutěný Ø 25 cm bílý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Klec pro ptáky s krmítkem a bidýlky
    Ferplast
    Klec pro ptáky Ferplast REKORD 1 35 x 24 x 37 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 799,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní věnec z ratanu
    Věnec proutěný Ø 20 cm šedý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Kovový držák police
    Stěnový nosník 15,5cm 4ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 135,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Stropní hák se čtvercovou keramickou deskou a kovovým hákem
    Koncovka Deluxe 2 páry
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • T-matice s okem a podložkou
    Stavitelný doraz kov 4ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 35,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě pracovní rukavice s pleteným lemem
    Malířské rukavice Strip Micro-flex vel. 9 bílá
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 36,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za pár
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový závěsný hák
    Gardinia
    Jezdec na záclony bílý balení 30 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní želva soška do zahrady
    Želva magnesium 35 x 23 x 21 cm šedá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 749,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Držák na ručníky se dvěma tyčemi pro montáž na stěnu
    Spojka Deluxe 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 105,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový držák police
    Stěnový nosník 20,5cm 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní figurka žabího krále s korunou
    Dekorace žába s korunkou keramická 8 x 12 x 13 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 279,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Samolepicí háček s hřebíkem na stěny
    Nosník samolepící bílý, 4ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    MOC: 29,00 Kč
    Naše cena — 20,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní zahradní figurka šnek z kameniny
    Šnek magnesium 21 x 42 x 28 cm šedý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 995,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dekorativní věnec z plastové pleteniny
    Věnec proutěný Ø 30 cm bílý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 135,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Čelo skříňky pro kuchyňský a koupelnový nábytek
    PICCANTE Smart
    Lícující kus PICCANTE Smart PICCANTE Smart antracit matný „CE“
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 975,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vonné čajové svíčky s vůní levandule, balení 18 kusů
    Čajová vosková svíčka vonná hoření 7 h 18 ks levandule
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 9,39 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hrací koberec s motivem města a ulicemi
    Koberec hrací 200x95 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 799,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vonné čajové svíčky s vůní citronu, 18 kusů, doba hoření sedm hodin
    Čajová vosková svíčka vonná hoření 7 h 18 ks citron
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 9,39 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vonné čajové svíčky v balení po 18 kusech s květinovou vůní
    Čajová vosková svíčka vonná hoření 7 h 18 ks květina
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 9,39 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Napouštěcí ventil pro splachovací nádrže toalet
    Alcadrain
    Napouštěcí ventil pro WC nádržky Alcadrain A150P 1/2"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 171,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Magnetický držák závěsu s kabelem
    Magnetická spona na závěsy Zephyr bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Víko kbelíku s barvou
    Akkit
    Víko pro kbelík na míchání Akkit 737 bílý 30 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 25,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Třídílná balkónová sestava skládající se ze čtvercového skládacího stolu a dvou skládacích židlí s povrchy ve vzhledu ratanu.
    Zahradní set plastový šedý AZS-L2161 GREY
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1590,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Magnetická spona na závěsy
    Magnetická spona na závěsy Zephyr modrá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení vonných čajových svíček po 18 kusech, vůně citronové trávy
    Čajová vosková svíčka vonná hoření 7 h 18 ks citronová tráva
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 9,39 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílý plastový držák okenní kliky se dvěma šrouby
    Můstek pro stěnový nosník 4ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 159,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Květináč z kameniny s květinovým vzorem
    Obal na květináč oválný 18 x 11 x 11 cm vzor květu
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru