Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 29.09.26 v 15:22 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90733 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Třpytivý papír A4, 8 listů, 150 g/m2
    Třpytivý papír CR0018/GE
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 229,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Polštář s motivem medvěda
    Polštář + deka Sada 2 v 1 "MTY"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Polštářek pro kočky v kulatém tvaru s kočičím obličejem
    Podsedák s paměťovou pěnou Kočka šedivá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Polštář s dekou s kočičím motivem
    Polštář + deka Sada 2 v 1 "Kočička"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový kryt vany
    Alcadrain
    Rozpěrka Alca bílá Z0909-ND
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 130,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový sifon
    veporit
    Sifon pro dřez dřez s přepadem veporit 1 1/2" bílá VP81-DN40
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 62,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Sifon s připojením spotřebiče
    veporit
    Sifon pro umyvadlo veporit 1 1/4" bílá VP43S-DN32
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 370,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Plastový sifon
    veporit
    Sifon pro umyvadlo veporit 1 1/4" bílá VP43S-DN40
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 370,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Iron Beads Oceánská série 5 mm
    DIY Kreativní sada 3D, 3 modely
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 329,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Omalovánka jednorožce s květinami, jednou vybarvená a jednou jako kresba čarami
    Malířské plátno s předtiskem A4, motiv jednorožec
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Obrázek slona k vymalování, před a po vymalování
    Malířské plátno s předtiskem A4 - motiv slon
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Omalovánka s motivem páva, před a po vybarvení
    Malířské plátno s předtiskem A4, motiv páv
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení malířské sady s motivem Halloweenu pro děti od 6 let
    DIY Halloweenské figurky k vymalování
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 175,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Umyvadlová výpusť se systémem proti přetečení a zápachová uzávěrka
    Sifon pro odtok vody S/T-733 PB DN 50
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 300,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Stojan na toaletní papír
    GEBERIT
    Díl proti vzdutí Geberit 240.476.00.1
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 12 Hodnocení.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hračka pro kočky s korkovým přívěskem a dřevěnou tyčkou
    beeztees
    Hračka pro kočky Beeztees Chobotnice Tako z korku na dřevěné hůlce, s jutov.prováz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Symbol pro zničení dokumentů
    Krytka pojezdových koleček RIHO 209578
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 20,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Symbol pro zničení dokumentů
    Spodní kolečka ke sprchovému koutu RIHO 209549
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 110,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tuba s bílou akrylovou barvou
    Akrylová barva Titan White 75 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1720,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nástěnný držák se šroubem pro různé aplikace
    Pertura
    Šroub pro madlo 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 669,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílé plastové šroubení pro sanitární použití
    Redukce k sifonu Š6/4"xM5/4" plast
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 12,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Talens Art Creation olejová barva teplá šedá, tuba
    Olejová barva šedá Warm grey 40 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2975,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tuba olejové barvy studená šedá od Talens Art Creation
    Olejová barva šedá Cold grey 40 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2975,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kulatý vzduchový filtr s kovovou mřížkou
    Filtr EKO-012600 k vysavači ODK013-20L
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Držák zábradlí se šroubem pro upevnění na stěnu nebo sloupek
    Pertura
    Držák madla mosaz antracit 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 689,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepicí pohyblivé oči Moxy, 100 kusů
    Nalepovací oči sada 100 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Talens Art Creation olejová barva titanová bílá, tuba
    Olejová barva bílá Titanium white 200 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 329,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1645,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Trixie plenky pro feny, velikost M až L, balení
    Pleny pro feny Trixie M-L 12 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 14,08 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tuba titanové bílé olejové barvy
    Olejová barva bílá Titanium white 40 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2975,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva bílé háčky na radiátor na bílém radiátoru
    Háček pro radiátor IDEAL 6 ks bílý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 16,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Moxy pěnové nálepky čísla v průhledné dóze
    Sada nalepovacích pěnových čísel
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 125,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Moxy pěnové samolepky písmena v nádobě
    Sada nalepovacích pěnových písmen Abeceda
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 125,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kreativní sada String Paper Art s motivem lamy
    Malování s provázky Lama balení 6 barevných provázků
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada obrázků na šněrování Moxy se šesti motivy
    Vyšívání pro děti Pohádky 6 druhů v balení
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 165,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada barev na sklo Moxy
    Barvy na sklo 5 ks v balení
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Řemeslná sada s papírovými proužky a lepicími figurkami pro děti od 3 let
    Kreativní papírové proužky 300 ks + 200 ks nalepovacích figurek
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 165,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru