Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 6:40 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90729 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Bostik Block T516 balkónová těsnicí páska, délka role pět metrů krát dvanáct centimetrů
    Bostik
    Těsnící páska Bostik BLOCK T516 balkonová páska 5 M
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,80 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lawana Odstraňovač fosfátů v dóze
    Odstraňovač fosfátů LAWANA Phosphat Entferner 500 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 699,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1398,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě krychle z pěnového materiálu naskládané na sobě
    Juwel Aquarium
    Juwel filtrační modrá vložka pro Primo set
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • AgroBio Opava Inporo PS přípravek proti škůdcům rostlin, 100 ml
    Přípravek proti mšicím a sviluškám INPORO PS 100 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1990,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěný tunel hračka na krmení pro malé zvíře s otvory
    KARLIE
    Dřevěný válec na pamlsky pro hlodavce
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Výplňový materiál z polystyrenu do cukrových homolí
    CF
    Filtrační náplň CF Filter Balls 700 g
    Průměrné hodnocení: 3.8 z 5 hvězdiček. 8 Hodnocení.
    cenu — 385,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná zpětná klapka 3/8 palce
    Giacomini
    Zpětný ventil 1"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 575,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tuba olejové barvy tmavě růžová
    Olejová barva červená Deep rose 40 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2975,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tuba olejové barvy Paul Veronesegrün
    Olejová barva zelená Emerald green 40 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2975,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová trubková spojka s vnějším závitem
    Redukce pro baterii vnější závit M24 x vnější závit 3/4", mosaz/pochromovaná
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 71,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada vodových barev s dvanácti barvami a štětcem
    Vodové barvy 12 barev + štětec
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 45,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Filtrační patrona Sicce HyperCarbo
    SICCE
    Náhradní patrona Hypercarbo cartridge 1 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 159,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Osm barevných krytek na klíče na bílém pozadí
    Rozlišovač klíčů, 6 ks, mix barev
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 19,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovové šroubení pro sanitární účely
    Redukce pro baterii vnější závit 1/2" x vnitřní závit M22x1, mosaz/pochromovaná
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 54,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Barevné křídy s obalem
    Křídy barevné 12 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 19,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Debbex Stabilizátor minerálů pro úpravu studniční vody do bazénu, 1 litr
    Den Braven
    Stabilizátor minerálů Den Braven 1L
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 175,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 175,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada příslušenství pro rolety s upevňovacím materiálem
    Gardinia
    Sada příslušenství k duoroletám
    Průměrné hodnocení: 3.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 159,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná zpětná klapka s 3/8 palcovým připojením
    Giacomini
    Zpětný ventil 5/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 925,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Čisticí hadřík z pravé kůže v balení
    Hadr + houba, pravá kůže
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Skleněný teploměr pro měření teploty
    Skleněná kvasná zátka
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Automatický odvzdušňovač radiátoru z kovu
    ITAP
    Automatický odvzdušňovací ventil 3/8"
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Automatický odvzdušňovací ventil pro topné systémy
    ITAP
    Automatický odvzdušňovací ventil 1/2"
    Průměrné hodnocení: 2 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazný zpětný ventil s vnitřním závitem
    Zpětná klapka s pružinou 3/4" mosaz
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 140,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazný zpětný ventil s vnitřním závitem
    Zpětná klapka s pružinou 1/2" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 110,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Olejová barva v tubě
    Olejová barva zelená Bluish green 40 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2975,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Olejová barva ultramarín v tubě
    Olejová barva modrá Ultramarine 40 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2975,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Olejová barva v olivově zelené barvě
    Olejová barva zelená Olive green 40 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2975,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Olejová barva Sèvres blue v tubě
    Olejová barva modrá Sevres blue 40 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2975,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dávkovač mýdla s chromovou pumpou a bílou nádobou
    Sinks
    Dávkovač mycího prostředku Sinks Bend lesklý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tuba olejové barvy citronově žlutá
    Olejová barva žlutá Lemon yellow 40 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2975,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zadlabací zámek s protiplechem a bezpečnostním kováním
    Pilecký
    Zámek branky s nerez štítkem
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 339,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tuba olejové barvy žlutozelené značky Talens
    Olejová barva zelená Yellowish green 40 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2975,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tetra Filter Active v průhledném sáčku pro úpravu vody pro akvária
    Sáček na ryby Tetra
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 5,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kulatý kryt z kovu
    Concept
    Náhradní knoflík k varné desce Concept PDV7260bc
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná hadicová šroubení se závitem a těsnicím kroužkem
    GEKA
    1/3 hadicové šroubení mosaz s O kroužkem, 3/4"
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Redukce potrubí
    Pipelife
    HT sifon set, přímý kus + manžeta 50/32
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 101,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru