Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 7:17 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90729 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Redukce potrubí
    Pipelife
    HT sifon set, přímý kus + manžeta 50/40
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 96,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Spojka se závitem
    GEKA
    Závitová spojka Geka mosaz, vnější závit 3/4"
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná spojka Kapsto s těsněním
    GEKA
    Závitová spojka Geka mosaz, vnitřní závit 1 1/4"
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Redukce potrubí
    Pipelife
    HT sifon set, přímý kus + manžeta 40/32
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 105,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Olejová barva ftalo tyrkysová modrá v tubě
    Olejová barva modrá Turquoise blue 40 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2975,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ultrazvukový odpuzovač škůdců k odpuzování hlodavců
    Ultrazvukový odháněč hlodavců a jiných škůdců
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 559,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Olejová barva v tubě
    Olejová barva hnědá Raw sienna 40 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2975,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Dřevěný panel s přímočarým designem pro stěny a strop
    Sonava
    Vzorek k panelu č. 12546057
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • NOVINKA
    Ložnice s nástěnnými panely, nočním stolkem a postelí
    Sonava
    Vzorek k panelu č. 12546047
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • NOVINKA
    Pracovna se stolem, židlí a nástěnnými panely
    Sonava
    Vzorek k panelu č. 12546056
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • NOVINKA
    Dřevěné panely pro dekoraci stěn
    Sonava
    Vzorek k panelu č. 12546052
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • NOVINKA
    Dřevěné panely pro obklady stěn
    Sonava
    Vzorek k panelu č. 12546051
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Stanley řezač koberců s výsuvnou čepelí
    Stanley
    Nůž Stanley s pevnou čepelí
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zapalovací svíčka
    Zapalovací svíčka BRISK PR17Y
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 105,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Kbelík se studenou asfaltovou směsí Den Braven
    Debbex
    Studená obalovaná asfaltová směs DenBit RB 25kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 479,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 19,16 Kč za kg
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Vločkové krmivo JBL Pro Novo Guppy v žluté nádobě
    JBL
    JBL PRONOVO GUPPY FLAKES S 100 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 890,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Clou retušovací tužka v bílé barvě pro opravu dřevěných povrchů
    Clou
    Retušovací tužka 13 bílá
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 349,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Dřevěné panely pro dekoraci stěn
    Sonava
    Vzorek k panelu č. 12546048
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • JBL Pro Novo Color krmivo pro všechny druhy ryb
    JBL
    JBL PRONOVO COLOR GRANO M 250 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 223,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 892,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Spojka Storz pro hadice
    GEKA
    3/3 hadicové šroubení mosaz, 1" závit pro připojení 3/4" hadice
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 115,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kulatý nábytkový knoflík z kovu
    Walteco
    Nábytková knopka Revis, bronz
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový nábytkový knoflík
    Walteco
    Nábytková knopka Wollis, matný chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový adaptér s těsněním
    GEKA
    Přípojka ke kohoutku GEKA IG G3/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Alteco olejový popisovač
    Popisovač Alteco žlutý (Paint Marker)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hračka pro domácí mazlíčky s designem žáby, míčem a lanem
    beeztees
    Hračka pro kočky Beeztees Krokodýl Raddi z plsti s catnipem, ratanový míček, prová
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Storzova spojka z mosazi
    GEKA
    2/3 hadicové šroubení litá mosaz, 1 1/4" závit pro připojení 1" hadice
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná hadicová spojka
    GEKA
    Hadicový spoj mosaz, 3/4" (19 mm) - 1/2" (13 mm)
    Průměrné hodnocení: 3.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Storzova spojka z mosazi
    GEKA
    2/3 hadicové šroubení litá mosaz, 1" závit pro připojení 1/2" hadice
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sanytol dezinfekční gel na ruce
    Sanytol
    Dezinfekční gel na ruce Sanytol, citlivá pokožka
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový držák sprchové hlavice
    Držák na sprchu konický chrom/abs
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 30,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná dvojitá vsuvka s vnějším závitem
    GEKA
    Závitová vložka mosaz, vnější závit 3/4"
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorační předmět slon s koulí a lanem
    beeztees
    Hračka pro kočky Beeztees Slon Sola z plsti s catnipem, ratanovým míčkem, provázky
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krtek hrací deka s ovocem a čísly
    Terč na suchý zip Krteček Letní radovánky
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 159,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Digitální teploměr a vlhkoměr Repti Planet pro měření teploty a vlhkosti.
    Vlhkoměr RP s alarmem vnitřní
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 429,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hračka pro kočky s peřím a míčkem
    beeztees
    Hračka pro kočky Beeztees Míček ratanový s catnipem,Matabi, provázky, peřím 41x4,5
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Revizní šachta na dešťovou vodu z plastu
    Pipelife
    Povrchová drenážní vpusť 300x300
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 763,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru