Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 8:14 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90729 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Debbex zátka kartuše, balení po třech kusech
    Debbex
    Šroubovací zátka na kartuši Debbex
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 63,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 21,00 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová trubková spojka s vnitřním závitem
    Hrdlo 1" chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná tvarovka koleno s vnitřním závitem
    Koleno 2xvnitřní závit 1/4"x1/4" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 48,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový díl z kovu s vnitřním závitem
    Koleno 90° 2xvnitřní závit 1"x1" chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 185,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná tvarovka s vnitřním závitem
    Hrdlo 2xvnitřní závit 1/4"x1/4" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 24,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Debbex Flokul Ultra 0,5 litru pro údržbu bazénů
    Den Braven
    CRANIT Flokul ULTRA 0,5 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 115,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 230,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazné koleno s vnějším závitem
    Koleno vnější-vnější závit 3/8"x3/8" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná fitinka koleno s vnitřním závitem
    Koleno 2xvnitřní závit 1/2"x1/2" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 61,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazné koleno s vnitřním závitem pro sanitární použití
    Koleno 2xvnitřní závit 1"x1" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 145,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná tvarovka s 90stupňovým úhlem a vnitřním závitem
    Koleno 2xvnitřní závit 3/8"x3/8" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná svěrná tvarovka s vnějším závitem
    AL-PEX přechod vnější M3/4"x20 šroubovací
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 95,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná pojistná matice
    Matice úzká 1/2" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 31,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná tvarovka s vnějším a vnitřním závitem pro sanitární aplikace
    Redukce obrácená 3/4"x1" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 72,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná fitinka 90stupňové koleno
    Koleno 2xvnitřní závit 3/4"x3/4" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Wiky fixy na sklo, balení s 8 kusy pro kreslení na okna a skleněné povrchy.
    Fixy na sklo 8 barev
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Mosazná zaslepovací zátka
    Víčko 6hran 3/8" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 22,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná redukce se závitem
    Redukce 6hran vnější-vnitřní závit 3/4"x3/8" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazné šroubení
    AL-PEX přechod vnitřní F1/2"x16 šroubovací
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 62,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazné šroubení
    AL-PEX přechod vnitřní F1/2"x20 šroubovací
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 93,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná záslepka
    Víčko 6hran 1" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 45,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná svěrná tvarovka s vnějším závitem
    AL-PEX přechod vnější M1/2"x20 šroubovací
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 93,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná převlečná matice pro sanitární instalace
    Matice úzká 1" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 48,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná redukce se závitem pro sanitární účely
    Redukce 6hran vnější-vnitřní závit 1/2"x3/8" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 29,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná tvarovka se závitem pro sanitární použití
    Redukce 6hran vnější-vnitřní závit 1"x1/2" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 67,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Míchadlo do míchačky na beton
    Color Expert
    Hřídel míchací, max.20kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 159,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Konzerva s králičím krmivem pro psy a porce krmiva.
    Konzerva pro psy a kočky VETAMIX králík ve vlastní šťávě 400 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 85,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 212,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hovězí maso a konzerva s hovězím krmivem pro psy
    Konzerva pro psy a kočky VETAMIX hovězí ve vlastní šťávě 400 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 85,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 212,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hobby Perfektus Pro Akvarijní vysavač na baterie
    Hobby
    Perfektus Pro bateriový odkalovač
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 669,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • JBL Pro Novo Color krmivo pro všechny druhy ryb
    JBL
    JBL PRONOVO COLOR FLAKES M 100 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 85,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 850,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šestihranná převlečná matice z kovu
    Matice úzká 3/4" mosaz
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 32,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová dveřní koule
    Cobra
    Koule VICTORY, otočná, černá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 459,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Spirálový míchací nástavec pro míchání barev a malty
    Color Expert
    Hřídel míchací na barvu, max.15kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Míchadlo pro maltu a barvu
    Color Expert
    Hřídel míchací na barvu, max.10kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vitakraft Forest Love Hračka pro psy divoké prase z manšestru
    Vitakraft
    Hračka pro psy Vitakraft Divočák
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Souprava kliky ke dveřím z nerezové oceli
    Cobra
    Okenní rozvora Cobra ELEGANT ONS
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 389,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tři špachtle a míchací kbelík pro stavební práce.
    Set na sádrování 4 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 125,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru