Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 10:31 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90729 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Mosazná objímka s vnitřním závitem
    Hrdlo 2xvnitřní závit 1"x1" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 80,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná tvarovka s vnitřním závitem
    Hrdlo redukované 2xvnitřní závit 1"x3/4" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 80,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zapalovací svíčka od Champion
    ARNOLD
    Zapalovací svíčka, ers.J17LM,B4LM
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 165,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Polypropylenová tvarovka pro spojování trubek
    Adaptér pro nádrže IBC S60x6 F-6/4"F
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 529,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knoflík spínače s červeným ozdobným kroužkem
    Rukojeť velká čtyřhran černá teplá 3/8"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 27,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Mosazné koleno s vnitřním a vnějším závitem
    Koleno MF 6/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 542,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Spínač pro sanitární oblast
    Rukojeť velká čtyřhran černá studená 3/8"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 27,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf krimpovací kleště na kovové profily
    Knauf
    Kleště spojovací Knauf
    Průměrné hodnocení: 2.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 385,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Lawana Rychlý test pro určení hodnot vody v zahradním jezírku
    LAWANA Schnell Test rychlý test
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 339,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plovákový ventil pro toaletní splachovače
    Alcadrain
    Ventil napouštěcí spodní A17 3/8", plast
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 148,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Napouštěcí ventil pro splachovací nádrže
    Alcadrain
    Ventil napouštěcí spodní A18 1/2", kov
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 280,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová nádržka s závitem
    Redukce FEMA 5/4" x 1" plast
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 45,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový průchodkový adaptér s vnějším závitem
    Redukce FEMA 6/4" x 5/4" plast
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 56,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná redukce s vnitřním závitem
    Hrdlo 2xvnitřní závit 6/4"x6/4" mosaz
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Uzavírací ventil z plastu s pákovou rukojetí
    Ventil uzavírací FF 1" plast
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 147,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Konzerva pro psy Falco Rony Mono, vepřová svalovina s mrkví a špenátem.
    Falco
    Konzerva pro psy Falco RONY MONO vepřová sval. mrkev+špenát400g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 197,50 Kč za kg
    Při odběru 15 ks:
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 187,50 Kč za kg
    Nelze koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Konzerva pro psy Falco Rony Mono Losos s mrkví a brokolicí, Falco Logo, krmivo s 90 procenty svaloviny a recepturou od veterináře.
    Falco
    Konzerva pro psy Falco RONY MONO losos s mrkví a brokolicí 200g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 295,00 Kč za kg
    Při odběru 15 ks:
    cenu — 56,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 280,00 Kč za kg
    Nelze koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Trubkový spojka 90 stupňů úhel z kovu
    Koleno 90° 2xvnitřní závit 1/2" chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 66,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová trubková spojka s vnitřním závitem
    Hrdlo 1/2" chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Falco Rony Mono konzervované krmivo pro psy, vepřová svalovina s mrkví a špenátem, devadesát procent masa.
    Falco
    Konzerva pro psy Falco RONY MONO vepřová sval. mrkev+špenát200g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 245,00 Kč za kg
    Při odběru 15 ks:
    cenu — 46,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 230,00 Kč za kg
    Nelze koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová T-kus s vnitřním závitem pro sanitární aplikace
    T-kus 3/4" chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 140,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Falco Logo, krmivo pro psy Falco Rony Mono, hovězí svalovina s mrkví a řepou, 90 procent svaloviny, recept od veterináře.
    Falco
    Konzerva pro psy Falco RONY MONO hovězí sval. mrkev+řepa 200g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 295,00 Kč za kg
    Při odběru 15 ks:
    cenu — 56,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 280,00 Kč za kg
    Nelze koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Redukce s vnitřním a vnějším závitem
    Redukce 1/2"x3/4" chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 54,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová trubková spojka s vnitřním závitem
    Hrdlo 3/8" chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 37,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová T-kus s vnitřním závitem
    T-kus 3/8" chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 58,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Koleno se závitem, 90 stupňů
    Koleno 90° vnitřní-vnější závit 3/4" chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 125,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Upevňovací materiál pro instalační krabici
    Mapei
    Obvodový klip Mapei základna a hlava 19382 PCC/01
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová upevňovací lišta
    Mapei
    Dilatační klip stěnový Mapei 19377 PCC/05
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 29,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovové vázací oko pro zajištění nákladu
    Miska kotvicí na korbu přívěsného vozíku Agados 750 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 145,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová T-spojka pro sanitární instalace
    T-kus 1/2" chrom
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 80,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zahradní stříkací pistole s různými typy proudu a konektory
    for_q
    for_q Multifunkční zahradní postřikovač  Easy, sada
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vsuvka z kovu s vnitřním závitem
    Hrdlo 3/4" chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 48,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vložka se dvěma klíči
    Zámek tažného kloubu vložkový pro přívěsné vozíky Agados
    Průměrné hodnocení: 1.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohová šroubovací tvarovka s 90stupňovým kolenem, 1/2 palce
    Koleno 90° vnitřní-vnější závit 1" chrom
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 185,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový rychloupínák
    Uzávěr bočnic LPA pro přívěsné vozíky Agados
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 125,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zahradní sprcha For-Q s odpovídajícími spojkami
    for_q
    Zahradní postřikovač for_q Easy
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru