Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 11:45 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90736 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Mosazná redukce 22 milimetrů na 15 milimetrů
    Přechod 4270G 28-1"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 110,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná redukce 22 milimetrů na 15 milimetrů
    Přechod 4270G 15-3/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 62,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná tvarovka s vnějším závitem
    Přechod 4243G 15-1/2"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 28,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná redukce 22 milimetrů na 15 milimetrů
    Přechod 4270G 15-3/8"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 36,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná tvarovka s úhlem 90 stupňů
    Nástěnka 4472G 15-1/2"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 61,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná tvarovka s vnějším závitem
    Přechod 4243G 22-1/2"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 48,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zavařovací sklenice se šroubovacím víčkem, balení po 6 kusech
    Zavařovací sklenice s víčky Made with love 212 ml 6 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 14,83 Kč za ks
    Při odběru 10 Balení:
    cenu — 85,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 14,17 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná redukce 22 milimetrů na 15 milimetrů
    Přechod 4270G 12-1/2"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 44,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná tvarovka s vnějším závitem
    Přechod 4243G 15-3/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 48,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná redukce 22 milimetrů na 15 milimetrů
    Přechod 4270G 12-3/8"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 32,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvojitá vsuvka z pozinkované oceli se závitem
    GEBO
    Vsuvka pozink Gebo Platinum MM 1"x3/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 45,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Modrý kbelík s víkem a držadlem
    Odpadkový koš s držadlem 5 l plastový
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Redukce z kovu se závitem
    GEBO
    Redukce pozink Gebo Platinum MF 1"x1/2"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 35,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • T-kus z pozinkované oceli pro potrubní spoje
    GEBO
    T-kus pozink Gebo Platinum 3/4x1/2"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 45,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový šroub se závitem
    GEBO
    Zátka pozink Gebo Platinum 3/8"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 20,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • T-kus z temperované litiny s vnitřním závitem
    GEBO
    T-kus pozink Gebo Platinum FFF1"x1/2"x1"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Redukční kus z kovu se závitem pro sanitární instalace
    GEBO
    Vsuvka pozink Gebo Platinum MM 5/4x1"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 70,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Litina 90stupňové potrubní koleno s vnitřním závitem
    GEBO
    Oblouk pozink Gebo Platinum FF 5/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 205,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení čisticích tablet Gardena Cleansystem
    Čisticí tablety Gardena CleanSystem
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 195,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazné koleno s vnitřním závitem
    Koleno 90 4090G 15x1/2"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 46,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě sady kočičích vodítek od společnosti Vitakraft pro kočky
    Vitakraft
    Postroj pro kočky Vitakraft s vodítkem
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná tvarovka s vnějším závitem
    Přechod 4243G 22-3/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 42,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná tvarovka s vnějším závitem
    Přechod 4243G 12-1/2"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 29,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná tvarovka s úhlem 90 stupňů
    Nástěnka 4472G 18-1/2"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 81,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná tvarovka s vnějším závitem
    Přechod 4243G 18-1/2"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 30,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná tvarovka s vnějším závitem
    Přechod 4243G 15-3/8"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 32,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pítko pro ptáky pro venkovní použití s nádrží a zelenou miskou
    Pítko pro kuřata, křepelky plastové 1 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sprejová láhev s odstraňovačem akrylových barev
    Odstraňovač akrylových barev 500 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 338,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bělidlo AVA perkarbonát sodný, balení 1000 gramů
    BAL
    Perkarbonát sodný 1000 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 135,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 135,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Navíjecí box na zahradní hadici s hadicí
    for_q
    Nástěnný držák hadice for_q FQ-WSB S
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 1690,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Křupavé pamlsky pro dospělé psy Carnilove s pštrosem a ostružinami, bez obilovin a ve tvaru kostiček.
    Pamlsek pro psy Carnilove Dog Crunchy Snack Ostrich 200g pštros+ostružiny
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 85,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 425,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová spojka zahradní hadice pro zavlažování zahrady
    for_q
    for_q Připojovací kus k kohoutku 3/4"-1
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zahradní hadicová spojka
    for_q
    for_q Spojka hadice Premium
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Carnilove True Fresh granule pro dospělé psy s rybou a krůtou, bez obilovin a brambor, 60 procent čerstvého masa.
    Granule pro psy Carnilove TRUE FRESH Dog Dry F&T Adult Breeds 4kg ryba+krůtí krmivo pro dospělé psy
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 855,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 213,75 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Upevnění záchodového sedátka z kovu a plastu
    Alcadrain
    Panty Alca chrom P106
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 237,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohová sprcha se skleněnými dveřmi v koupelně
    Pojezdová kolečka ke sprchovým koutům Riho ND Hamar 2.0 209548
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 110,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru