Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 12:18 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90736 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • AVA Perkarbonát sodný, bělidlo v 500gramovém balení
    BAL
    Perkarbonát sodný 500 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 150,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Logo for_q Spojka pro zahradní hadici
    for_q
    for_q Spojka hadice Premium se stop ventilem
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zahradní hadicový kohout s těsněním a pojistnou maticí
    Ventil zahradní plastový 3/4" s plastovou kontramatkou
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová zahradní lopata s dřevěnou rukojetí
    Lopatka na uhlí, zinek, dřevěná rukojeť A2055
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 150,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení kočičí svačinky Nature od Pet Expert
    Pamlsek pro kočky E57514 kuře,losos 30g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 35,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1166,67 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ocelová lopata na uhlí s dřevěnou rukojetí
    Lopatka na uhlí, lakovaná
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 125,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazné koleno s vnitřním a vnějším závitem pro sanitární instalace
    Koleno MF 5/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 379,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Sicce AkuaPure organické filtrační médium v balení
    SICCE
    Filtrační náplň Sicce Akua Pure F.M. 300 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pet Expert Nature kočičí pamlsky
    Sandwich pro kočky E57528 s kachnou a treskou
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 55,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 916,67 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bormioli Fido skladovací sklenice s drátěným uzávěrem
    Zavařovací sklenice FIDO 5 l s patentním uzávěrem a těsnicí gumou 1 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 349,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva černé držáky skla s kovovými prvky
    Pilecký
    Příchytka panelu ke zdi RAL 9005
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 24,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení žvýkacích pamlsků pro psy v různých příchutích
    Žvýkací tyčinky pro psy 100 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 203,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 2,03 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovová krytka ventilku
    Alca
    Knoflík ovládací Alcadrain chrom S1076-ND
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 440,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Biologické filtrační médium Sicce BioKer v balení
    SICCE
    Filtrační náplň SICCE BioKer keramická 270 g pro filtr Whale 120, 200, 350 a 500
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Napínák drátu pro ploty
    Pilecký
    Napínák antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 31,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva zelené držáky žaluzií s upevňovacími prvky
    Pilecký
    Příchytka panelu ke zdi RAL 6005
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 24,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tři transparentní plastové držáky
    Gardinia
    Úchyty šňůry a ovládací tyčky k žaluziím
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Kovové vázací oko pro zajištění nákladu
    Miska kotvicí na korbu přívěsného vozíku Agados 750 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 145,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zahradní stříkací pistole s různými typy proudu a konektory
    for_q
    for_q Multifunkční zahradní postřikovač  Easy, sada
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vložka se dvěma klíči
    Zámek tažného kloubu vložkový pro přívěsné vozíky Agados
    Průměrné hodnocení: 1.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový rychloupínák
    Uzávěr bočnic LPA pro přívěsné vozíky Agados
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 125,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zahradní sprcha For-Q s odpovídajícími spojkami
    for_q
    Zahradní postřikovač for_q Easy
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zahradní sprcha s rukojetí od společnosti for.q
    for_q
    Zahradní postřikovač for_q Compact
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná tvarovka se závitem
    Šroubení 4331G 15-1/2"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Odtoková souprava s pístovou zátkou pro umyvadlo
    Plastová výpusť s uzávěrem RAV Slezák PD0002
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 74,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Potrubní spojka
    for_q
    for_q Reparátor na hadici 3/4
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Umyvadlová výpusť se zátkou a táhlem
    Kovová výpusť s uzávěrem RAV Slezák MD0013
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 305,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Truhlářská tužka Stanley
    Stanley
    Zednická tužka zelená, tvrdá, H4
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 25,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zahradní stříkací pistole značky for_q
    for_q
    Zahradní postřikovač for_q čistící
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 159,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Odvzdušňovací ventil radiátoru s plastovou krytkou
    Ventil odvzdušňovací 3/8" Y
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 48,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Mosazná tvarovka se závitem
    Šroubení 4331G 18-1/2"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada akrylových barev Talens Art Creation, 6 krát 12 ml, pastelové tóny
    Set akrylových barev 6 x 12 ml Pastel
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Mosazná tvarovka se závitem
    Šroubení 4331G 22-3/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 159,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorační fólie s pruhovaným vzorem
    MORA – plná života od 1825
    Univerzální tukový filtr do digestoře Mora / 841876
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 101,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada akrylových barev se šesti tubami po 12 ml
    Set akrylových barev 6 x 12 ml Caribbean
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Olejová barva v tubě značky Talens Art Creation, odstín chromoxidová zelená ohnivá
    Olejová barva zelená Viridian 200 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 329,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1645,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru