Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 20:54 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90736 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Nástěnná soklová lišta
    Roh vnitřní ARBITON VIGO60 CORNWALL 2KS
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepky na zeď se žirafou, krokodýlem, opicí a dalšími zvířecími motivy
    Samolepka na zeď, dětský motiv, žirafa 65x85 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lyra GardenPen 1695 tužka pro zahradu
    Tužka na dlažbu Kaufmann 175 mm
    Průměrné hodnocení: 4.2 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta se zaoblenou hranou
    Roh ukončovací ARBITON VIGO60 CORNWALL 2 KS
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zubaté hladítko s dřevěnou rukojetí
    Špachtle na roztírání lepidla Kaufmann ozubená 180 mm E6
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 8 Hodnocení.
    cenu — 56,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Profilová lišta PR6 s rozměry 7 mm výška a 18 mm šířka
    Konsta
    Lišta profilová PR6 7 x 18 x 2500 mm smrk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 47,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Razítko se slovem vzorek
    Vzorek k podlaze 8.0 Oak Natural
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Keramická dlaždice s reliéfní strukturou
    MIRAVA
    Schodovky imitace betonu MANHATTAN 29,8x59,8 cm béžová
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1645,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 1827,78 Kč za m²
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Kovové šroubení
    THM eurokonus 3/4" k rozdělovači 16x2,0
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 136,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Černá plastová trubková objímka
    THM fixační oblouk plastový 14-18
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 62,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Květinové samolepky s květinami a tečkami
    3D samolepka na zeď Flowers 34 x 17 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    Roh ukončovací ARBITON VIGO60 ROSSPORT 2KS
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf sanitární silikon, odstín Kakao, kartuše s obsahem 310 ml
    Knauf
    Sanitární silikon Knauf kakaový 310 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 790,32 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hliníkový přechodový profil
    Lišta NEREZ T profil 25x2500 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 419,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pokládka světlé dubové parketové podlahy
    Vzorek k podlaze č. 12108962 Dub Cortese Natur
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dekorativní prvek ve tvaru sloupu
    Roh ukončovací Arbiton VIGO 60 dub porto 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dýhová hrana s dřevěnou strukturou pro nábytek a interiérové úpravy
    Spojka Arbiton VIGO 60 dub georgetown 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní dřevěný sloup
    Roh vnější Arbiton VIGO 60 dub porto 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná ukončovací lišta
    Roh vnější Arbiton VIGO 60 dub calvia 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Role tapety s vodorovným pruhovaným vzorem
    Spojka Arbiton VIGO 60 jasan severský 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Volně stojící kamenné umyvadlo na sloupku
    Roh vnější Arbiton VIGO 60 dub caucasian 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Upevňovací prvek pro umyvadla
    Roh vnitřní Arbiton VIGO 60 jasan severský 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zlatá dárková stuha na roli
    Spojka Arbiton VIGO 60 dub sierra 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vnitřní rohový díl pro kabelové žlaby
    Roh vnitřní Arbiton VIGO 60 dub caucasian 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Montážní klip soklové lišty
    Roh vnitřní Arbiton VIGO 60 dub rodenbach 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Jednotlivá soklová lišta s dekorem
    Roh vnitřní Arbiton VIGO 60 kaštan girona 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Římská roleta s pruhovaným vzorem pro dekoraci oken
    Spojka Arbiton VIGO 60 dub caucasian 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krycí lišta s kresbou
    Roh ukončovací Arbiton VIGO 60 jasan severský 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní stéla z dřeva
    Roh ukončovací Arbiton VIGO 60 dub sierra 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Obkladové dlaždice s vodorovnou drážkovanou strukturou
    3D samolepicí panel, kožený vzhled, béžový 69 x 140 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 639,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 661,49 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s mramorovým vzhledem
    Roh ukončovací Arbiton VIGO 60 dub bolton 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada samolepek na zeď s různými motivy vozidel
    Samolepicí 3D dekorace prostředky 50x70 cm 12 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Volně stojící držák toaletního papíru
    Roh vnější Arbiton VIGO 60 dub bolton 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Držák toaletního papíru s papírovou rolí
    Spojka Arbiton VIGO 60 dub bolton 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta se zaoblenou povrchovou úpravou
    Roh vnější Arbiton VIGO 60 dub monument 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílý dřevěný rám krbu
    Roh vnější Arbiton VIGO 60 kaštan girona 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru