Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 23:14 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90736 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Ukončovací profil pro dlaždice s trojúhelníkovým vzorem
    Lišta ALU vnější roh 8x2500 mm elox
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě dřevěné kliky
    Spojka soklové lišty SPC Banff
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva kryty lamel pro žaluzie
    Vnější roh soklové lišty SPC Banff
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzorek světlé podlahové krytiny ve vzhledu lamel.
    Vzorek k vinylové podlaze č. 12442057
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Podlahový profil z dřeva
    SKANDOR
    Přechodová lišta Skandor Dowel-Fix č. 6 900 x 37 x 6 mm buk Reims
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 459,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 510,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahový profil s dřevěným dekorem
    SKANDOR
    Přechodová lišta Skandor Alu Dowel-Fix č. 6 2700 x 37,5 x 5,5 mm dub zlatý KOEI003
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1099,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 407,04 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěný podlahový profil pro úpravu podlahy
    SKANDOR
    Přechodová lišta Skandor Alu Dowel-Fix č. 2 2700 x 34 x 5,5 mm mahagon KOMA001
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 695,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 257,41 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Světlá laminátová podlahová plocha s dřevěnou strukturou
    Vzorek k podlaze č. 5554189
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Podlahový profil pro podlahové krytiny
    SKANDOR
    Přechodová lišta Skandor Alu Dowel-Fix č. 6 2700 x 37,5 x 5,5 mm jasan KOES008
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1099,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 407,04 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Profilová lišta pro podlahové krytiny
    SKANDOR
    Přechodová lišta Skandor Dowel-Fix č.6 5,5 x 37,5 x 900 mm Crater Fawkes
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 459,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 510,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hliníkový profil hrany schodu s drážkami
    Schodový profil 45x40mm 1m stříbrný
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 389,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 389,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový spoj pro soklové lišty
    Roh vnitřní 6 cm javor 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná lišta se zaoblenou hranou
    Koncovka 4 cm buk světlý 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 33,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    Soklová lišta s jádrem buk 60mm; 2,5m
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zubatá špachtle s rukojetí
    Akkit
    Hladítko Akkit 1703006 280 x 130 mm E6 nerezova ocel
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová krytina s dekorem dubu, přírodní kresbou dřeva a suky.
    Vzorek k vinylové podlaze č. 12442067
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Zubaté hladítko s rukojetí
    Akkit
    Hladítko Akkit 1703008 280 x 130 mm E8 nerezova ocel
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace květin a motýlů
    AGDesign
    3D samolepka na zeď Květiny 45x65 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní samolepky motýlů a květin pro nástěnné dekorace
    AGDesign
    3D samolepka na zeď Barevní motýlci 45x65 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • NOVINKA
    Dřevěná podlaha z dubu
    Vzorek k podlaze č. 10023204
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • NOVINKA
    Položené parkety z dubového dřeva
    Vzorek k podlaze č. 12108975
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dva rohové konektory z plastu pro dekoraci stěn
    Vnitřní roh soklové lišty SPC Banff
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva prvky pláště potrubí pro izolaci potrubí
    Kouty 2 ks ke kanálkové liště habr
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě kapací hadice
    Rohy 2 ks ke kanálkové liště habr
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva ozdobné profily se zakřiveným designem
    Koncovky 2 ks ke kanálkové liště dub barbate
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva sloupky z texturovaného materiálu
    Rohy 2 ks ke kanálkové liště dub barbate
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva zahradní sloupky z kamenného materiálu
    Kouty 2 ks ke kanálkové liště dub barbate
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dekorem dřeva
    Soklová lišta dub Hollywood 6 x 250 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    Soklová lišta dub Graceland 6 x 250 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    Soklová lišta dub natural 6 x 250 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě potrubní krytiny pro instalaci
    Spojky 2 ks ke kanálkové liště dub barbate
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva kryty topných trubek
    Koncovky 2 ks ke kanálkové liště habr
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová koncová lišta v průřezu
    Kanálková lišta, středový kabelový kanál, Bílý buk 22x2500 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva bílé trubkové doprovodné ohřevy s upevněním
    Spojky 2 ks ke kanálkové liště habr
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní sloup z dřeva
    Roh vnitřní ARBITON VIGO60 VERMONT 2KS
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorační profil s dřevěným vzhledem
    Spojka ARBITON VIGO Vermont 2KS
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru