Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 01.10.26 v 1:08 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90736 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Ukončovací profil pro dlaždice z kovu
    Akkit
    Lišta Akkit nerez čtvercová 12,5x3000 mm stříbrná
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 369,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 123,00 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Zvukový absorbér pro montáž na stěnu
    3D panely na zeď samolepicí Mini, sametový vzhled, zelené 69 x 22,5 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 800,64 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Černý panel s vertikálními žebry
    3D panely na zeď samolepicí Mini s koženým vzhledem, černé 76 x 22,5 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 728,07 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Akustický panel s vertikálními drážkami pro obklady stěn a stropů
    3D panely na zeď samolepicí Mini, sametový vzhled, růžové 76 x 22,5 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 728,07 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Razítko se slovem vzorek
    Vzorek k podlaze 8.0 Oak Beige
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Plastové podložky v transparentním balení
    Klobouček Raimondi RLS Vite 100 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 545,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva kryty topných trubek
    Koncovky 2 ks ke kanálkové liště břidlice
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Při odběru 10 Balení:
    cenu — 62,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 31,00 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě plastové koncovky
    Vnější roh soklové lišty SPC Robson
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Řezací kolečko pro řezačky obkladů
    Náhradní kolečko Yato YT-3714 do řezačky obkladů 3707
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 145,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada koncovek soklových lišt
    Vnější roh soklové lišty SPC Toronto
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva rohové spojky pro soklové lišty
    Vnitřní roh soklové lišty SPC Vancouver
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový kryt kabelového kanálu, dva kusy
    Vnější roh soklové lišty SPC White
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Spojka podlahové lišty s dřevěným dekorem
    Vnější roh soklové lišty SPC Vancouver
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Koncovky soklových lišt s dřevěnou strukturou
    Vnější roh soklové lišty SPC Vernon
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva rohové díly soklové lišty s dřevěnou strukturou
    Vnější roh soklové lišty SPC Ottawa
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohové spojky soklové lišty z plastu
    Vnější roh soklové lišty SPC Regina
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě topné trubkové růžice z plastu
    Vnější roh soklové lišty SPC Victoria
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hliníkový přechodový profil s rýhovaným povrchem.
    SKANDOR
    Přechodový profil Skandor Simple-Fix 15 elox stříbrný 5x5x2700 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 132,96 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dva rohové díly pro soklové lišty
    Vnitřní roh soklové lišty SPC Victoria
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Profilovaná lišta ze dřeva
    Roh vnější ARBITON VOGO60 CORNWALL 2KS
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pattex Premium Silikon Sanitární transparentní, kartuše s tryskou, odolný proti plísním a ultravioletovému záření.
    Pattex
    Sanitární silikon Pattex PREMIUM transparent 280ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 675,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě dřevěné nábytkové úchytky
    Spojka soklové lišty SPC Canmore
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf Fugenbunt spárovací hmota, 5 kilogramů
    Knauf
    Spárovací hmota Knauf Fugenbunt Vanille 5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 175,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 35,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva rohové kusy z plastu s dřevěnou strukturou
    Vnitřní roh soklové lišty SPC Jasper
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva rohové konektory pro pracovní desky
    Vnitřní roh soklové lišty SPC Regina
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf Fugenbunt spárovací hmota, 2 kg balení
    Knauf
    Spárovací hmota Knauf Fugenbunt Cacao 2 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 54,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Schodový profil z hliníku
    SKANDOR
    Schodový okrajový profil Skandor Simple-Fix 38 elox stříbrný 25x25x1350 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 283,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 209,63 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Ukončovací profily s dřevěným dekorem pro soklové lišty
    Vnější roh soklové lišty SPC Hamilton
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová rohová lišta
    SKANDOR
    Schodový profil Skandor Simple-Fix 12 elox stříbrný 20x20x2700 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 339,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 125,56 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dva rohové konektory s dřevěným vzhledem
    Vnitřní roh soklové lišty SPC Toronto
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva rohové profily s dekorem dřeva
    Vnitřní roh soklové lišty SPC Canmore
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva rohové konektory pro panely s dekorem dřeva
    Vnitřní roh soklové lišty SPC London
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf Fugenbunt malta, 5 kg balení
    Knauf
    Spárovací hmota Knauf Fugenbunt Latte 5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 175,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 35,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva rohové spojky pro soklové lišty
    Vnitřní roh soklové lišty SPC Jagerndorf
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva rohové konektory pro podlahové lišty
    Vnitřní roh soklové lišty SPC Hamilton
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohové spojky dřevěných podlahových lišt
    Vnější roh soklové lišty SPC Jasper
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru