Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 01.10.26 v 1:52 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90736 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Ilustrace sovy s mašlí
    Samolepicí 3D pěnová dekorace sova 16x20 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Razítko se slovem vzorek
    Vzorek k podlaze 8.0 Oak Beige
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Tři dřevěné klíny
    Klínky montážní WOODY 100x25x16-1mm 14 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 60,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 4,29 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Černá plastová trubková objímka
    THM fixační oblouk plastový 14-18
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 62,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dvě dřevěné nábytkové úchytky
    Spojka soklové lišty SPC Canmore
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace kresleného psa s mašlí
    Samolepicí 3D pěnová dekorace pejsek 16x20 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Soklová lišta s klipovým upevněním
    Mezikus 4 cm buk tmavý 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovové šroubení
    THM eurokonus 3/4" k rozdělovači 16x2,0
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 136,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Vzorek dlaždic
    Vzorek 10286939 SK vinyl Gabun
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Tři dřevěné klíny pro interiérové práce
    Klínky montážní WOODY 150x25x25-1mm 8 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 7,38 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Obklady se vzhledem mramoru, vzorek
    Vzorek 10558061 SK Vinyl Monreal Marmor
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzorek dlaždice k náhledu
    Vzorek 10558044 DB vinyl Granada Sand
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Záclonová stuha pro upevnění záclon
    Spojka ARBITON VIGO60 CORNWALL OAK 2KS
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva rohové konektory z plastu pro dekoraci stěn
    Vnitřní roh soklové lišty SPC Banff
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahový profil pro podlahové krytiny
    SKANDOR
    Přechodový profil Skandor Dowel-Fix 06 elox champagne 55x5,5x2700 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 859,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 318,15 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Ilustrace větví magnólie s květy
    AGDesign
    Samolepka na zeď sakura
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepka na zeď Peppa Pig s Peppou a jejími přáteli
    AGDesign
    Dětská samolepka Peppa Pig v autě, 84 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf Fugenbunt spárovací hmota 5 kg pytel
    Knauf
    Spárovací hmota Knauf Fugenbunt Cacao 5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 175,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 35,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Peppa Pig a přátelé párty samolepky
    AGDesign
    Dětská samolepka Peppa Pig a kamarádí, 60 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    Roh vnitřní ARBITON VIGO60 NEWPORT 2KS
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahový profil z kovu
    SKANDOR
    Přechodový profil Skandor Simple-Fix 15 hliník elox inox 5x5x2700 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 295,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 109,26 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dekorační profil pro interiér
    Roh vnější ARBITON VOGO60 SCANDINAVIAN 2KS
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace s ptáky a kvetoucími větvemi
    AGDesign
    Samolepka na zeď ptáci
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahový profil z kovu s drážkami
    SKANDOR
    Přechodový profil Skandor Simple-Fix 15 elox champagne 5x5x2700 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 369,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 136,67 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Několik květů magnólie na větvích
    AGDesign
    Samolepka na zeď magnolia
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • List samolepek s motivy Harryho Pottera, včetně erbu Bradavic, Nebelvíru, Zmijozelu, Mrzimoru a Havraspáru
    AGDesign
    Dětská samolepka Harry Potter Hogwarts
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepka na zeď Peppa Pig s různými motivy
    AGDesign
    Dětská samolepka Peppa Pig v autě, 51 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Spárovací hladítko s rukojetí
    Gumová stěrka zelená
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 222,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Měřicí tyč Paw Patrol s postavičkami
    Samolepicí metr Tlapková Patrola rúžový 25x70 cm 2 ks
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 369,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Měřicí tyč Tlapková patrola s postavičkami z televizního seriálu a výškovou stupnicí do 1,5 metru
    Samolepicí meter Tlapková Patrola modrý 25x70 cm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 369,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Razítko se slovem vzorek
    ter Hürne
    Vzorek k podlaze č. 10554004 Oak
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 100,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dlažba s spárami
    AlpinChemie
    Olej na klinkerové dlažby
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 199,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Profil K2 s rozměry 8 mm výška a 34 mm šířka
    Konsta
    Krycí lišta K2 8 x 34 x 1000 mm smrk
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 67,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 67,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Odstraňovač skvrn s aktivním chlorem ve spreji
    Odstraňovač skvrn 0,5l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 225,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 450,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová plochá lišta
    ALU přechodový profil 1mx40mm stříbrný
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 259,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Profil z materiálu na bázi cementu
    Soklová lišta Cloudy beige betonová béžová 2500 x 60 mm tl. 15 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru