Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 01.10.26 v 2:38 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90736 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Hromada bílých distančních křížků pro dlaždice pro rovnoměrné spáry
    Spárovací křížky Haromac 18x2,5mm balení 200ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 28,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hromada bílých distančních křížků pro dlaždice pro rovnoměrné spáry
    Dlaždicové kříže 2x18mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 24,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zlaté samolepky emodži s různými výrazy obličeje
    AGDesign
    Samolepka mini smajlík 8x14 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Přechodový profil pro podlahové krytiny
    SKANDOR
    Přechodový profil Skandor Dowel-Fix 06 elox stříbrný 55x5,5x2700 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 865,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 320,37 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Obrázek postav a symbolů Harryho Pottera jako dekorace na zeď.
    Samolepicí dekorace Harry Potter Fenixův HDK 515 30 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace zvířat a rostlin savany
    Samolepicí dekorace Slon
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Záclonová stuha pro upevnění záclon
    Spojka ARBITON VIGO60 CORNWALL OAK 2KS
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahový profil pro podlahové krytiny
    SKANDOR
    Přechodový profil Skandor Dowel-Fix 06 elox champagne 55x5,5x2700 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 859,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 318,15 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Profil z materiálu na bázi cementu
    Soklová lišta Cloudy beige betonová béžová 2500 x 60 mm tl. 15 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace větví magnólie s květy
    AGDesign
    Samolepka na zeď sakura
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepka na zeď Peppa Pig s Peppou a jejími přáteli
    AGDesign
    Dětská samolepka Peppa Pig v autě, 84 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Knauf Fugenbunt spárovací hmota 5 kg pytel
    Knauf
    Spárovací hmota Knauf Fugenbunt Cacao 5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 175,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 35,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Peppa Pig a přátelé párty samolepky
    AGDesign
    Dětská samolepka Peppa Pig a kamarádí, 60 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    Roh vnitřní ARBITON VIGO60 NEWPORT 2KS
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahový profil z kovu
    SKANDOR
    Přechodový profil Skandor Simple-Fix 15 hliník elox inox 5x5x2700 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 295,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 109,26 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dekorační profil pro interiér
    Roh vnější ARBITON VOGO60 SCANDINAVIAN 2KS
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace s ptáky a kvetoucími větvemi
    AGDesign
    Samolepka na zeď ptáci
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahový profil z kovu s drážkami
    SKANDOR
    Přechodový profil Skandor Simple-Fix 15 elox champagne 5x5x2700 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 369,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 136,67 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Několik květů magnólie na větvích
    AGDesign
    Samolepka na zeď magnolia
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • List samolepek s motivy Harryho Pottera, včetně erbu Bradavic, Nebelvíru, Zmijozelu, Mrzimoru a Havraspáru
    AGDesign
    Dětská samolepka Harry Potter Hogwarts
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepka na zeď Peppa Pig s různými motivy
    AGDesign
    Dětská samolepka Peppa Pig v autě, 51 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Spárovací hladítko s rukojetí
    Gumová stěrka zelená
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 222,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Měřicí tyč Paw Patrol s postavičkami
    Samolepicí metr Tlapková Patrola rúžový 25x70 cm 2 ks
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 369,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Měřicí tyč Tlapková patrola s postavičkami z televizního seriálu a výškovou stupnicí do 1,5 metru
    Samolepicí meter Tlapková Patrola modrý 25x70 cm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 369,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detailní záběr laminátové podlahy s dřevěným vzhledem
    Vinylová podlaha 7.5 Panora dub šedý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 579,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1155,11 Kč za Balení
    Při odběru 56 Balení:
    cenu — 530,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1057,35 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Soklová lišta ve vzhledu betonu
    Podlahová lišta FU60L břidlice 19x58x2400 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 74,58 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná podlahová lišta
    Podlahová lišta FU60L Cosmo 19x58x2400 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 74,58 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dlaždice pro schodišťové stupně s drážkami
    Schodovka StarLine béžová 30x30 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 433,33 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílá dřevěná podlahová lišta
    Bílá podlahová lišta FU250L1 18,5x100x2400 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 500,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 208,33 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná soklová lišta
    Bílá podlahová lišta FU260OC 18,5x200x2400 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 900,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 375,00 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová lišta z dřevěného materiálu
    SKANDOR
    Podlahová lišta Skandor FU60L Pierre antracit 19x58x2400 mm
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 185,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 77,08 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Soklová lišta se skvrnitým povrchem
    Sokl StarLine béžová 30x8 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 130,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    SKANDOR
    Podlahová lišta Skandor FU48L FOFA015 bílá 15x38,5x2400 mm
    Průměrné hodnocení: 2.8 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 102,08 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Detail podlahy a stěny domku na nářadí s žebrovaným plechem.
    Biohort
    Podlahový rám pro velikost skříně na vybavení 190 LARGE
    Průměrné hodnocení: 4.7 z 5 hvězdiček. 116 Hodnocení.
    cenu — 4399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Balení flexibilního lepidla na obklady C2T S1 od firmy Baumit, 25 kilogramů
    Baumit
    Flexibilní lepidlo Baumit C2T S1 25kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 324,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 12,96 Kč za kg
    Při odběru 54 ks:
    cenu — 309,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 12,36 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení lepidla na obklady C1T od Baumit, 25 kilogramů
    Baumit
    Lepidlo na obklady Baumit C1T 25 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 167,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 6,68 Kč za kg
    Při odběru 54 ks:
    cenu — 159,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 6,36 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru