Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 01.10.26 v 11:32 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Linoleum

90686 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Vnitřní pohled na zahradní domek s podlahovými deskami a profilovými stěnami
    Biohort
    Základní deska Biohort pro skříňku s vybavením 190 GS
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 56 Hodnocení.
    cenu — 4699,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová deska z vlnitého plechu ve vnitřním prostoru zahradního domku.
    Biohort
    Základní deska pro H6
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 111 Hodnocení.
    cenu — 21490,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Ukončovací profil pro dlaždice z kovu
    Schlüter-Systems
    Lišta NEREZ schodový T profil 11x2500 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 949,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 379,60 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Plastová ochrana rohů
    Vnější roh dopravní bílá FU62L 58/15 2 kusy
    Průměrné hodnocení: 3.5 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 64,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Rohový spoj z dřevěného materiálu
    Vnitřní roh pro zakrytí rozvodů 91/41 2 kusy
    Průměrné hodnocení: 1.3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 335,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 167,50 Kč za ks
    V současné době nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Rohový díl pro soklovou lištu
    Vnější roh pro zakrytí rozvodů 91/41 2 kusy
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 335,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 167,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná dlaždice s kresbou
    Sokl Tribeca blanco 8 x 45 x 0,9 cm
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 175,56 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Vzor dlaždic s kamenným dekorem
    Dlažba teraco PEDREGAL Light 90 x 90 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1029,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1666,98 Kč za Balení
    Při odběru 27 Balení:
    cenu — 975,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1579,50 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Vzor dlaždic s kamenným vzhledem pro interiér
    MIRAVA
    Sokl MIRAVA Glasgow White 8x60cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 148,33 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Obdélníková plastová koncovka
    Koncový kus pro zakrývací lištu na rozvody bílý 91/41 (re & li)
    Průměrné hodnocení: 1.3 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 335,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 167,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Detailní záběr dekorativního štěrku
    Den Braven
    Dekorativní materiál Kámen Den Braven 3 - 6 mm balení 25 kg bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 509,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 20,36 Kč za kg
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Šedá soklová lišta z plastu
    Soklová lišta s jádrem 2,5m 60mm tmavě šedá
    Průměrné hodnocení: 2.9 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Keramická dlaždice
    MIRAVA
    Sokl Imitace mramoru Lucca Bianco 60 x 10 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2985,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 331,67 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Čtvercový podlahový odtok s drážkovaným nástavcem
    Alca
    Krycí rošt na vpusť Alcadrain t 150×150 mm nerezová ocel APV0400
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 490,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Obdélníková keramická dlaždice
    Obkladový pásek Travel White 7,5x30 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 699,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 692,01 Kč za Balení
    Při odběru 60 Balení:
    cenu — 669,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 662,31 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Světlá koupelna se sprchou, vanou, umyvadlem a oknem pro moderní uspořádání.
    Sokl Rustic gris 8x33,15 cm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 539,16 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Plastová lišta
    Soklová lišta "Tondo 40" šedá 2,5m 40x12 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 98,00 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Vzor dlaždic z kameniny
    Dlažba imitace kamene Pietra pearl 120 x 120 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1300,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1872,00 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Ochranný profil hran s žlutým pruhem
    Kobercová soklová lišta bílá 55mm 2,5m s drážkou, nalepovací
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 51,60 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Plastová soklová lišta
    Soklová lišta "Tondo 60" 2,5m 60mm šedá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 119,60 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Vzor dlaždic s betonovým vzhledem
    Dlažba imitace kovu Métallique Perla 120 x 120 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1290,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1857,60 Kč za Balení
    Při odběru 36 Balení:
    cenu — 1220,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1756,80 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Detail dlaždice s kamenným dekorem
    Dlažba teraco Lombarda grigio 90x90 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1350,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 2187,00 Kč za Balení
    Při odběru 24 Balení:
    cenu — 1280,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 2073,60 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kovový kolík se zaobleným koncem
    Lišta nerezová Durondell E oblouk 10 přírodní
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 265,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Obkladová dlaždice se vzhledem kamene s nepravidelnými vodorovnými pruhy
    Obkladový kámen 16,3 x 51,7 cm šedá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 899,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 836,07 Kč za Balení
    Při odběru 55 Balení:
    cenu — 859,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 798,87 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Vzor dlaždic s různými designy a texturami
    Tapeta 5702-10 dlažba VAVEX 10,05 x 0,53 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 450,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 84,48 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Krytka sloupku ochranného plotu z plastu
    Koncovky 2 ks ke kobercové soklové liště, tmavě šedé s drážkou
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dva rohové díly pro kabelové kanály
    Kouty 2 ks ke kobercové soklové liště, tmavě-šedé s drážkou
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kryt topné trubky pro zakrytí topných trubek
    Koncovky 2 ks ke kobercové soklové liště, bílé s drážkou
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Šedá podlahová dlaždice s mramorovou strukturou
    Keramická dlažba 60x60x2 cm Tobi Grey
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 295,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 819,44 Kč za m²
    Při odběru 60 ks:
    cenu — 280,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 777,78 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Soklová lišta s dřevěným vzhledem
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor PVC KU48L Semi Wild 0415x38,5x2400 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 215,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 89,58 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dvoukřídlá brána s lamelami do zahrady
    POLBRAM
    Dvojkřídlá brána POLBRAM LORA 400 x 150 cm GALV + RAL7016
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 12990,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dřevěné panely pro obklady stěn
    Samolepicí PVC lamely světle hnědé 280x60cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 599,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 356,55 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Terasy z dřevěných prken
    Samolepicí PVC lamely tmavě hnědé 280x60cm
    Průměrné hodnocení: 1.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 599,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 356,55 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dóza s podlahovým voskem pro interiéry pro hedvábný lesk, odpuzuje vodu a nečistoty, s logem Hornbach
    Hornbach
    Vosk na podlahu Hornbach 350 g
    Průměrné hodnocení: 1.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 465,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1328,57 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěné dveře se skleněnou vložkou a klikou
    Vchodové dveře plastové BAZ 1360 100 P dub zlatý/bílá
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 7876,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dřevěné dveře se skleněnou vložkou a klikou
    Vchodové dveře plastové BAZ 1360 100 L dub zlatý/bílá
    Průměrné hodnocení: 3.3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 7876,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
nahoru