Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 02.10.26 v 16:19 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Nádoba na dešťovou vodu

22452 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Kryt šachty z litiny
    GARANTIA
    Pojízdný poklop 202059 pro nádrže GARANTIA Cristall, Columbus a Li-Lo
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 12240,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Černá PE trubka ve tvaru prstence
    PP-PE trubka ø 25x3,5 mm, v kole
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 20,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m
    Při odběru 50 m:
    cenu — 18,15 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík s logem Hornbach
    Fanshop
    Stavební vědro PE kulaté černé s držadlem ∅ 310 mm 12 l
    Průměrné hodnocení: 4.1 z 5 hvězdiček. 77 Hodnocení.
    cenu — 29,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Černá maltová nádoba s kovovou rukojetí
    Gripline
    Stavební vědro PE kulaté černé s držadlem ∅ 373 mm 20 l
    Průměrné hodnocení: 3.9 z 5 hvězdiček. 111 Hodnocení.
    cenu — 52,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zvyšovací tlakové čerpadlo pro vnitřní použití
    Grundfos
    Vodárna Grundfos SCALA2 3-45 93013252
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 14999,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Domácí vodárna Al-Ko
    Domácí vodárna AL-KO HW 3000 Classic inox
    Průměrné hodnocení: 3.8 z 5 hvězdiček. 13 Hodnocení.
    cenu — 4290,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Role polyetylenové trubky pro sanitární aplikace
    PP-PE trubka ø 40x5,5 mm, v kole
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 51,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m
    Při odběru 50 m:
    cenu — 50,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Žlutá tlaková postřikovací láhev Mesto s objemem 1,5 litru
    Tlakový postřikovač Mesto Bugsi 1,5 l
    Průměrné hodnocení: 3.3 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 349,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kalové čerpadlo AL-KO Drain 15000 Inox
    Kalové čerpadlo ponorné AL-KO Drain 15000 inox
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 3990,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Černá PE trubka ve tvaru prstence
    PP-PE trubka ø 20x2,8 mm, v kole
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 20,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m
    Při odběru 50 m:
    cenu — 19,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Čtvercový květináč s ukazatelem hladiny vody
    Lechuza
    Samozavlažovací květináč Lechuza Cube 40 cm kompletní set antracit
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 2690,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nástěnná splachovací nádržka z plastu
    Splachovací nádržka bílá lesklý S/T-2454
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 1355,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ponorné čerpadlo s pouzdrem z nerezové oceli a plastu
    Güde
    Ponorné čerpadlo GÜDE GDT 1200 l auto
    Průměrné hodnocení: 2.6 z 5 hvězdiček. 11 Hodnocení.
    cenu — 3990,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Černá plastová maltová nádoba s držadly
    Kontejner plastový 120 l černý
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 859,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 7,16 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zelená spirálová hadice na černé cívce
    Spirálová sací hadice 3/4" zelená, metrážové zboží
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový ventil z kovu se závitovým připojením
    Meziventil přístojový 1/2" x 3/4" x 1/2"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 210,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový kulový kohout s rukojetí
    Ventil uzavírací FF 3/4" plast
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 87,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Flexibilní hadice, délka 30 cm, s 3/4palcovým připojením
    FANSKI
    Flexibilní hadice F3/4"xM3/4" 30 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ohebná pancéřová hadice, délka 30 cm, se závitem
    FANSKI
    Flexibilní hadice F1/2xM1/2x30cm, vnější d 17mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 95,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Flexibilní připojovací hadice, délka 30 cm, s připojením M3/4 palce
    FANSKI
    Flexibilní hadice F3/4"xF3/4" 30 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 160,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Flexibilní hadice, délka 30 cm, velikost připojení M1 palce
    FANSKI
    Flexibilní hadice F1"xF1" 30 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 275,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Flexibilní pancéřová hadice, délka 30 cm
    FANSKI
    Flexibilní hadice F1"xM1" 30 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 285,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • AgroBio Opava Atak přípravek na mravence a klíšťata, 300 gramů
    Hubení mravenců a klíšťat ATAK PYR Granulát Chrysanthemum 300 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 195,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 650,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Flexibilní pancéřová hadice, délka 30 cm, připojení M 1/2 palce
    FANSKI
    Flexibilní hadice F1/2"xF1/2" 30 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 110,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Černý rohový konektor z plastu se závitem a hadicovou přípojkou
    Koleno výstupní pro čerpadlo 1" až 6/4"
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 194,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Černá plastová maltová míchačka s držadly
    Kontejner plastový 50 l černý
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 389,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 7,78 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Černá plastová maltová nádoba s držadly
    Kontejner plastový 75 l černý
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 549,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 7,32 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Spojka pro ohebné trubky z plastu
    Redukce pro napojení odpadu Nývlt 40 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 19,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový odpadkový koš s víkem
    KIS
    Odpadkový koš Copmpatta, 25 l, šedý
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 315,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kulatá dřevěná podložka pod nábytek se třemi kolečky
    Wagner System
    Podstavec pod květináč pojízdný Wagner System MaxiGRIP Ø 58 cm nosnost 300 kg
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 26 Hodnocení.
    cenu — 1679,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Sací filtr Gardena s přípojkami a hadicovými sponami
    Sací filtr 3/4" / 1" GARDENA (09093-20)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 595,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ruční postřikovač Mesto
    Tlakový postřikovač ruční plastový Mesto FLIP otočný o 360° 1 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Flexibilní pancéřová hadice pro vodovodní přípojky
    FANSKI
    Hadička k baterii dlouhý závit M10x1"xM3/8", 40 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • AL-KO Jet 3000 INOX zahradní čerpadlo z nerezové oceli s držadlem
    Zahradní čerpadlo Al-Ko JET 3000 Inox Classic
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 2490,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hadicová šroubení s kolenem a dvojitým niplem
    Güde
    Hadicová přípojka k čerpadlu 1-1/4“ AG
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Flexibilní pancéřová hadice pro vodovodní přípojky
    FANSKI
    Flexibilní hadice M1/2", nerez 200 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 125,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru