Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 02.10.26 v 22:47 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Nádoba na dešťovou vodu

22453 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Rohový plech pro střešní krytinu z kovu
    Precit Roof
    Krycí lišta PRECIT 1000 mm 8017 čokoládová hnědá
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 54,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 54,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sprchová tyč s ruční sprchou
    GROHE
    Sprchový set s tyčí Grohe Vitalio Go 100 26196000
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1111,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nástěnné svítidlo se zakřiveným designem pro nepřímé osvětlení
    Eglo
    LED venkovní nástěnné svítidlo Eglo MONTARELLO IP44 2x4 W 1020 lm 2700-6000 K bílé
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1190,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Střešní taška z kovu
    Precit Roof
    Profilovaná střešní krytina PRECIT plechováoxidovaná červená 2,16x1,17 m
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 42 Hodnocení.
    cenu — 333,20 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 842,00 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Moderní kovový zahradní domek s pultovou střechou a dvojitými dveřmi v kvetoucí zahradě vedle dřevěné lavice.
    Konsta
    Kovový domek Konsta Fusio 225 x 253 cm antracit
    Průměrné hodnocení: 4.2 z 5 hvězdiček. 28 Hodnocení.
    cenu — 21990,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Akkit 210 Samonivelační stěrka 25 kg pytel
    Akkit
    Sádrová samonivelační stěrka AKKIT 210 25 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 309,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Sáček
    Odpovídá 12,36 Kč za kg
    Při odběru 48 Sáček:
    cenu — 295,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Sáček
    Odpovídá 11,80 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vinylová podlaha se strukturou dřeva
    Vinylová podlaha 6.0 Redonda
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 13 Hodnocení.
    cenu — 649,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1140,29 Kč za Balení
    Při odběru 64,001 Balení:
    cenu — 595,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1045,42 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Trapézový plech pro střešní krytinu
    Precit Roof
    Trapézový plech PRECIT H12 čokoládově hnědá 2500 x 910 x 0,4 mm
    Průměrné hodnocení: 4.4 z 5 hvězdiček. 12 Hodnocení.
    cenu — 624,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 273,68 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Top produkt
    Trapézový plech pro střešní krytinu
    Precit Roof
    Trapézový plech PRECIT H12 čokoládově hnědá 2000 x 910 x 0,4 mm
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 28 Hodnocení.
    cenu — 489,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 268,68 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nástěnná sprchová baterie s jednou pákou
    hansgrohe
    Podomítková vanová baterie hansgrohe Focus chrom 31945000
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 2565,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Nástěnná sprchová baterie s pákou a přepínačem
    hansgrohe
    Podomítková vanová baterie Hansgrohe Logis 800007255
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 3156,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Topidlo s podstavcem pro venkovní použití
    EUROM
    Infrazářič na terasu Eurom Q-Time Golden 1800S
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 3040,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Expanzní nádoba pro topné systémy
    Expanzní nádoba AR 8+ l 3/4" s vyměnitelným vakem
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1490,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada Kärcher na čištění oken se sprejovou lahví, hadříkem z mikrovlákna, nabíječkou a čisticím prostředkem
    Kärcher Professional
    Vysavač na okna Kärcher Professional WVP 10 1.633-550.0
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 78 Hodnocení.
    cenu — 4289,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Elektrický kabel s více žilami
    Kabel CYKY-J 3x1,5mm² černý 50m
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 1079,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 21,58 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plynový gril se čtyřmi hořáky a bočními policemi
    Campingaz
    Plynový gril Campingaz Select 4LX Plus
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 13999,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Expanzní nádoba pro topné systémy
    Expanzní nádoba AR 12+ l 3/4" s vyměnitelným vakem
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1660,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení 60 litrů černozemního substrátu pro celou zahradu
    Černozemní substrát pro celou zahradu Agro 60 l
    Průměrné hodnocení: 2.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 279,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 4,65 Kč za l
    Při odběru 36 ks:
    cenu — 265,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 4,42 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Substrát Agro Černozem v 18litrovém balení pro zahradu
    Černozemní substrát pro celou zahradu Agro 18 l
    Průměrné hodnocení: 2.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 6,06 Kč za l
    Při odběru 120 ks:
    cenu — 104,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 5,78 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Víceúčelový vysavač Kärcher s příslušenstvím
    KÄRCHER
    Víceúčelový vysavač Kärcher WD 6 P S V-30/6/22/T, 1.628-361.0
    Průměrné hodnocení: 4.7 z 5 hvězdiček. 1495 Hodnocení.
    cenu — 5199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení Agro CS Profi rašelina bílá, 180 litrů
    Rašelina bílá 180 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 8 Hodnocení.
    cenu — 595,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 3,31 Kč za l
    Při odběru 24 ks:
    cenu — 565,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 3,14 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Na míru
    Dřevěná struktura pro výrobu nábytku a interiérové ​​úpravy
    Polyform
    Kuchyňská pracovní deska OLD WOOD 38x700x4100 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 4990,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1217,07 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Na míru
    Dřevěná struktura pro výrobu nábytku a interiérové ​​úpravy
    Polyform
    Kuchyňská pracovní deska OLD WOOD 28x600x4100 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 3795,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 925,61 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Přehled terasových prken ze dřeva a plastu.
    Perwood
    Terasové prkno WPC Country Palisandr 21x161x2000 mm plný profil
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 390,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1211,18 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Žlutý víceúčelový vysavač s příslušenstvím od společnosti Kärcher
    KÄRCHER
    Mokrosuchý vysavač Kärcher WD 4 V-20/5/22 1.628-209.0
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 165 Hodnocení.
    cenu — 2799,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Písková filtrace Marimex ProStar 4 s čerpadlem pro bazény
    Marimex
    Písková filtrace Marimex ProStar 4
    Průměrné hodnocení: 3.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 3190,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Debbex hloubková penetrace Nano v lahvi
    Debbex
    Penetrace hloubková Debbex Nano 1 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 62,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 62,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Na míru
    Detailní záběr tmavé tapety s texturou břidlice.
    Polyform
    Kuchyňská pracovní deska MRAMOR ŠTÍP 38x700x4100 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 4780,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1165,85 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení zahradního substrátu o objemu 40 litrů
    FloraSelf Select
    Zahradnický substrát FloraSelf Select 40 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 4,23 Kč za l
    Při odběru 51 ks:
    cenu — 161,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 4,03 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Na míru
    Dřevěná deska s kresbou
    Polyform
    Kuchyňská pracovní deska DUB ZLATÝ 38x600x4100 mm
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 3795,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 925,61 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Na míru
    Detailní záběr tmavé tapety s texturou břidlice.
    Polyform
    Kuchyňská pracovní deska MRAMOR ŠTÍP 28x600x4100 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2950,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 719,51 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení keramzitu FloraSelf, 15 litrů
    FloraSelf
    Keramzit 8-16 mm FloraSelf 15 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 12,60 Kč za l
    Při odběru 48 ks:
    cenu — 180,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 12,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Světlé dřevěné desky jako podlahová krytina
    SKANDOR
    Dřevěná podlaha Skandor 12.0 LHD CRYSTAL
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 995,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 2118,36 Kč za Balení
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Vysokotlaký čistič Nilfisk s příslušenstvím
    Vysokotlaký čistič Nilfisk Premium, tlak 190 bar, průtok 650 l/h, model 190-12 Power včetně čističe povrchů Power Patio
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 40 Hodnocení.
    cenu — 12990,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový kanystr s hloubkovou penetrací Nano od Debbex
    Debbex
    Penetrace hloubková Debbex Nano 10 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 501,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 50,10 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Debbex System Hloubková penetrace Nano v plastovém kanystru
    Debbex
    Penetrace hloubková Debbex Nano 5 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 302,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 60,40 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru