Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 02.10.26 v 23:31 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Nádoba na dešťovou vodu

22453 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Debbex System Hloubková penetrace Nano v plastovém kanystru
    Debbex
    Penetrace hloubková Debbex Nano 5 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 302,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 60,40 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení keramzitu FloraSelf, 15 litrů
    FloraSelf
    Keramzit 8-16 mm FloraSelf 15 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 12,60 Kč za l
    Při odběru 48 ks:
    cenu — 180,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 12,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlaha z dubu
    Dřevěná podlaha 11.5 Dub 743354
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 1430,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 3143,14 Kč za Balení
    Při odběru 24 Balení:
    cenu — 1315,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 2890,37 Kč za Balení
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Debbex Jednosložková hydroizolace do koupelen, kbelík
    Debbex
    Hydroizolace koupelnová Debbex jednosložková 13 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1536,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 118,15 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Debbex Jednosložková hydroizolace do koupelen, kbelík
    Debbex
    Hydroizolace koupelnová Debbex jednosložková 2,5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 334,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 133,60 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Žlutý víceúčelový vysavač Kärcher s příslušenstvím
    KÄRCHER
    Mokrosuchý vysavač Kärcher WD 3 V-17/4/20 1.628-130.0
    Průměrné hodnocení: 4.9 z 5 hvězdiček. 18 Hodnocení.
    cenu — 1749,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Instalační systém Geberit pro závěsné WC s nádržkou
    GEBERIT
    WC modul Geberit Duofix 111.355.00.6
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 5880,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Terasa prkno ze dřeva
    Terafest Economy
    Terasové prkno WPC TERAFEST Wood 22x137x3000 mm světle hnědá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 759,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1846,72 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík Den Braven tekutá fólie pro těsnění koupelen
    Debbex
    Hydroizolace koupelnová Debbex jednosložková 5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 529,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 105,80 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Na míru
    Detail dřevěné struktury
    Polyform
    Kuchyňská pracovní deska DUB ANTIK 38x600x4100 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 3795,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 925,61 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Na míru
    Detail dřevěné struktury
    Polyform
    Kuchyňská pracovní deska DUB ANTIK 28x600x4100 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2950,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 719,51 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Skleník s policemi na zahradě
    CANOPIA by Palram
    Skleník Palram Canopia Mythos 6x8 polykarbonát 4 mm 185 x 247 cm šedý
    Průměrné hodnocení: 3.4 z 5 hvězdiček. 19 Hodnocení.
    cenu — 10990,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Spárovací malta Quick-Mix PFN pro kamenné dlažby v 25 kg balení
    Spárovací hmota QUICK MIX PFN pro kamenné dlažby 25 kg šedá
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 539,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Sáček
    Odpovídá 21,56 Kč za kg
    Při odběru 48 Sáček:
    cenu — 513,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Sáček
    Odpovídá 20,52 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Logo Bosch. Multifunkční detektor pro lokalizaci objektů ve stěnách
    Bosch Professional
    Detektor Bosch Professional GMS 120-27
    Průměrné hodnocení: 4.1 z 5 hvězdiček. 10 Hodnocení.
    cenu — 2199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Světlá dřevěná podlaha z položených prken
    ter Hürne
    Dřevěná podlaha 11.0 jasan lakovaná
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 849,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1605,46 Kč za Balení
    Při odběru 31,999 Balení:
    cenu — 789,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1492,00 Kč za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Terasa z kompozitního materiálu
    Terafest Economy
    Terasové prkno WPC TERAFEST Wood 22x137x3000 mm světle šedé
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 759,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1846,72 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Den Braven Tekutá lepenka 2K hydroizolace pro interiéry a exteriéry v kbelíku
    Debbex
    Tekutá lepenka Debbex 2K 14 kg
    Průměrné hodnocení: 3.8 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 847,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 60,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Svítidlo do vlhkého prostředí
    Lumakpro
    LED pracovní prachotěsné svítidlo Lumakpro IP65 56W 8400lm 4000-6500K 1500mm šedé
    Průměrné hodnocení: 3.2 z 5 hvězdiček. 51 Hodnocení.
    cenu — 879,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Při odběru 10 ks:
    cenu — 779,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Den Braven Tekutá lepenka 2K hydroizolace pro interiéry a exteriéry v kbelíku
    Debbex
    Tekutá lepenka Debbex 2K 7 kg
    Průměrné hodnocení: 3.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 518,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 74,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Na míru
    Detail dřevěné struktury
    Polyform
    Kuchyňská pracovní deska DUB ANTIK 38x700x4100 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 4780,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1165,85 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Elektrický sporák s varnou deskou a troubou
    MORA – plná života od 1825
    Elektrický sporák MORA C 2240 CW
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 6990,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Role střešní lepenky s vložkou ze skelné rohože
    Charvát
    Asfaltový pás podkladní charBIT V60 S35 role 10 m²
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1207,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 120,70 Kč za m²
    Při odběru 20 Role:
    cenu — 1087,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 108,70 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Role střešní lepenky G200 S40 o ploše 10 metrů čtverečních
    Charvát
    Asfaltový pás podkladní charBIT G200 S40 role 7,5 m²
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1370,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 182,67 Kč za m²
    Při odběru 20 Role:
    cenu — 1233,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 164,40 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hasoft parotěsná páska PE, šířka 50 mm, délka 25 m, pro spojování, stavbu, lepení a těsnění
    HASOFT
    Parotěsná páska HASOFT PE Profi 50 mm x 25 m
    Průměrné hodnocení: 3.9 z 5 hvězdiček. 10 Hodnocení.
    cenu — 389,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 15,56 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tepelné čerpadlo Marimex pro bazény
    Marimex
    Tepelné čerpadlo Marimex PREMIUM 4900
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 12490,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Obdélníkové zrcadlo do koupelny s dotykovým spínačem
    form&style
    Zrcadlo s osvětlením form&style LEMBATA s ochranou proti zamlžení 60 x 80 cm IP 44
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 2490,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Oválné zrcadlo s integrovaným osvětlením
    form&style
    Oválné zrcadlo s osvětlením form&style LEMBATA s ochranou proti zamlžení 50 x 90 cm 90 x 50 cm IP 44
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 2690,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Kus umělé trávy
    Umělý trávník Launch s drenáží 30 mm zelený 200 cm široká (metráž)
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 329,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 658,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tmavý plastový obklad s dutými komorami
    Konsta
    WPC plot Konsta profil 177 x 15 cm antracit
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 12 Hodnocení.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 151,98 Kč za m
    Při odběru 60 ks:
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 144,07 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Kus umělé trávy do zahrady
    Condor Grass
    Umělý trávník Launch s drenáží 30 mm zelený šířka 400 cm (metráž)
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 18 Hodnocení.
    cenu — 329,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1316,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Den Braven Mamut Glue, vysoce pevné lepidlo v kartuši
    Debbex
    Montážní lepidlo Debbex Mamut Glue High Tack 290 ml černé
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 192,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 662,07 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Černá popelnice s kolečky a víkem
    Popelnice TBA 120 l plastová černá
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 949,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení substrátu pro hortenzie s hnojivem, 20 litrů
    Substrát pro hortenzie Agro 20 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 5,45 Kč za l
    Při odběru 120 ks:
    cenu — 104,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 5,20 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Obdélníková sprchová polička
    Cargo Point
    Plastové víko Cargo Point M-XXL průhledné
    Průměrné hodnocení: 2.5 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 73,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • DeWalt vibrační bruska s prachovým sáčkem
    DeWalt
    Excentrická bruska DeWalt DWE6423-QS, 280W, Ø125 mm
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 2199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Na míru
    Struktura dřeva s hrčemi
    Polyform
    Kuchyňská pracovní deska DŘEVO KRÁLOVSKÉ 38x600x4100 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 3890,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 948,78 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru