Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 01.10.26 v 16:31 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Nádoba na dešťovou vodu

22470 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Plechovka Lazura na dřevo Plus pro venkovní použití se sedmiletou ochranou proti povětrnosti a UV záření s logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach Plus 0,375 l palisandr
    Průměrné hodnocení: 3.5 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 637,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lazura na dřevo v kovové plechovce
    Prolux
    Lazura na dřevo Prolux 10 - Bílý 0,75 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 225,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 300,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka Lazura na dřevo Plus pro venkovní použití se sedmiletou ochranou proti povětrnosti a UV záření s logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach Plus 0,375 l eben
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 637,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka Lazura na dřevo Plus pro venkovní použití se sedmiletou ochranou proti povětrnosti a UV záření s logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach Plus 0,375 l stříbrošedá
    Průměrné hodnocení: 2 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 637,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka lazury na dřevo s olejem, tenkovrstvá, šedý odstín
    Prolux
    Lazura na dřevo Prolux 14 - Šedý 0,75 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 225,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 300,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka Lazura na dřevo Plus pro venkovní použití se sedmiletou ochranou proti povětrnosti a UV záření s logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach Plus 0,375 l bílá
    Průměrné hodnocení: 3.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 637,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka Lazura na dřevo Plus pro venkovní použití se sedmiletou ochranou proti povětrnosti a UV záření s logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach Plus 0,75 l dub
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 415,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 553,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka Lazura na dřevo Plus pro venkovní použití se sedmiletou ochranou proti povětrnosti a UV záření s logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach Plus 0,375 l mahagon
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 637,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka Lazura na dřevo Plus pro venkovní použití se sedmiletou ochranou proti povětrnosti a UV záření s logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach Plus 0,375 l dub
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 637,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka Lazura na dřevo Plus pro venkovní použití se sedmiletou ochranou proti povětrnosti a UV záření s logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach Plus 0,375 l teak
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 637,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka Lazura na dřevo Plus pro venkovní použití se sedmiletou ochranou proti povětrnosti a UV záření s logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach Plus 0,375 l bezbarvá
    Průměrné hodnocení: 2.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 637,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka tenkovrstvé olejové lazury na dřevo Xyladecor Protect 2v1
    Xyladecor
    Tenkovrstvá lazura na dřevo Xyladecor Protect 2v1 pinie 2,5 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 799,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 319,60 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka Lazura na dřevo Plus pro venkovní použití se sedmiletou ochranou proti povětrnosti a UV záření s logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach Plus 0,375 l borovice
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 637,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka tenkovrstvé olejové lazury na dřevo Xyladecor Protect 2v1
    Xyladecor
    Tenkovrstvá lazura na dřevo Xyladecor Protect 2v1 indický týk 0,75 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 289,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 385,33 Kč za l
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Plechovka s interiérovou lazurou na dřevěný nábytek a povrchy s ekoznačkou Modrý anděl a logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo interiérová Hornbach 0,75 l borovice
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 318,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Xyladecor Classic tenkovrstvá lazura na dřevo v kovovém kbelíku pro venkovní použití
    Xyladecor
    Lazura na dřevo Xyladecor Classic cedr 5 l BIOCID
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 425,80 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka s interiérovou lazurou na dřevěný nábytek a povrchy s ekoznačkou Modrý anděl a logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo interiérová Hornbach 0,75 l ořech
    Průměrné hodnocení: 4.9 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 318,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka s interiérovou lazurou na dřevěný nábytek a povrchy s ekoznačkou Modrý anděl a logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo interiérová Hornbach 0,375 l bezbarvá
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 413,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka lazury na dřevo Xyladecor Classic HP
    Xyladecor
    Lazura na dřevo Xyladecor Classic ořech 0,75 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 395,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 526,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka s interiérovou lazurou na dřevěný nábytek a povrchy s ekoznačkou Modrý anděl a logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo interiérová Hornbach 0,75 l dub
    Průměrné hodnocení: 1.7 z 5 hvězdiček. 18 Hodnocení.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 318,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka s interiérovou lazurou na dřevěný nábytek a povrchy s ekoznačkou Modrý anděl a logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo interiérová Hornbach 0,375 l mahagon
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 413,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík s barvou na kov pro různé kovové povrchy
    Eternal
    Barva na kov Eternal antikorozní 402 šedý 0,35 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 511,43 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Xyladecor Classic tenkovrstvá lazura na dřevo v kovovém kbelíku pro venkovní použití
    Xyladecor
    Lazura na dřevo Xyladecor Classic ořech 5 l BIOCID
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 425,80 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka s interiérovou lazurou na dřevěný nábytek a povrchy s ekoznačkou Modrý anděl a logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo interiérová Hornbach 0,375 l borovice
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 413,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka s interiérovou lazurou na dřevěný nábytek a povrchy s ekoznačkou Modrý anděl a logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo interiérová Hornbach 0,75 l teak
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 318,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka Lazura na dřevo Plus pro venkovní použití se sedmiletou ochranou proti povětrnosti a UV záření s logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach Plus 2,5 l bílá
    Průměrné hodnocení: 3.8 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 999,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 399,60 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka Lazura na dřevo Plus pro venkovní použití se sedmiletou ochranou proti povětrnosti a UV záření s logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach Plus 2,5 l teak
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 999,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 399,60 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka s interiérovou lazurou na dřevěný nábytek a povrchy s ekoznačkou Modrý anděl a logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo interiérová Hornbach 0,375 l ořech
    Průměrné hodnocení: 3.2 z 5 hvězdiček. 13 Hodnocení.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 413,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka s interiérovou lazurou na dřevěný nábytek a povrchy s ekoznačkou Modrý anděl a logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo interiérová Hornbach 0,75 l palisandr
    Průměrné hodnocení: 4.2 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 318,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka s interiérovou lazurou na dřevěný nábytek a povrchy s ekoznačkou Modrý anděl a logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach interiérová 0,375 l dub
    Průměrné hodnocení: 1.6 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 413,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík s barvou na kov
    Eternal
    Barva na kov Eternal antikorozní 410 palisandr 5 kg
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 1635,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 327,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG Odstraňovač skvrn jako sprej na prádlo v 500mililitrové lahvi
    HG
    HG extra silný přípravek na skvrny 0,5 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 338,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Mr. Proper Professional čisticí prostředek na toalety, 750 ml láhev
    Čisticí prostředek na WC MR. PROPER 750 ml, 717210
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 105,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ubrousek s motivem sýkorky modřinky a podzimního listí
    Samolepka na zeď podzimní listy 54121 M 31x31 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Na míru
    Plechovka Lazura na dřevo Plus pro venkovní použití se sedmiletou ochranou proti povětrnosti a UV záření s logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo Plus HORNBACH MIX, odstín k namíchání
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — od 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • List samolepek s motivy zvířecích tlap
    Samolepka na zeď otisk tlapek 59017 XS 17x34 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru