Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 01.10.26 v 17:24 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Nádoba na dešťovou vodu

22470 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Motiv Born to Game s herním ovladačem
    Samolepka na zeď Born to game 59011 17x34 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nástěnná dekorace s motivem jezevčíka a motýlů
    Samolepka na zeď Crearreda Psi a motýli 50x70 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka Lazura na dřevo Plus pro venkovní použití se sedmiletou ochranou proti povětrnosti a UV záření s logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach Plus 0,75 l ořech
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 415,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 553,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka Lazura na dřevo Plus pro venkovní použití se sedmiletou ochranou proti povětrnosti a UV záření s logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach Plus 0,375 l ořech
    Průměrné hodnocení: 4.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 637,33 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka Lazura na dřevo Plus pro venkovní použití se sedmiletou ochranou proti povětrnosti a UV záření s logem Hornbach
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach Plus 2,5 l ořech
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 999,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 399,60 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Primalex lazura tři v jednom na dřevo pro exteriéry v odstínu dub světlý 2,5 litru
    Primalex
    Tenkovrstvá lazura Primalex 3v1 na dřevo 2,5 l dub světlý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 459,60 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka lazury na dřevo Xyladecor Classic HP
    Xyladecor
    Lazura na dřevo Xyladecor Classic palisandr 0,75 l BIOCID
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 395,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 526,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Xyladecor Classic tenkovrstvá lazura na dřevo pro exteriér v balení
    Xyladecor
    Lazura na dřevo Xyladecor Classic kaštan 2,5 l BIOCID
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 1129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 451,60 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka lazury na dřevo Xyladecor Classic HP
    Xyladecor
    Lazura na dřevo Xyladecor Classic kaštan 0,75 l BIOCID
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 395,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 526,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka lazury na dřevo Xyladecor Classic HP
    Xyladecor
    Lazura na dřevo Xyladecor Classic dub 0,75 l BIOCID
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 395,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 526,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Xyladecor Classic tenkovrstvá lazura na dřevo pro exteriér v balení
    Xyladecor
    Lazura na dřevo Xyladecor Classic palisandr 2,5 l BIOCID
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 451,60 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lazurol Topdecor tenkovrstvá lazura na dřevo pro interiér a exteriér
    Lazura na dřevo Lazurol TOPDECOR S1035 palisandr 4,5 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1449,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 322,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lazurol Topdecor lazura na dřevo v kovovém kbelíku
    Lazura na dřevo Lazurol TOPDECOR S1035 T23 teak 4,5 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 1449,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 322,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Eternal barva na kovy pro všechny druhy kovových podkladů
    Eternal
    Barva na kov Eternal antikorozní 413 černý 0,7 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 272,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 388,57 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Eternal barva na kovy pro všechny druhy kovových podkladů
    Eternal
    Barva na kov Eternal antikorozní 402 světle šedý 0,7 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 272,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 388,57 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík s barvou na kov pro různé kovové povrchy
    Eternal
    Barva na kov Eternal antikorozní 413 černý 0,35 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 511,43 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení soli pro artémie Hobby
    Hobby
    Kultivační sůl pro artemie HOBBY 195 g na 6 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 105,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 538,46 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tapeta s bambusovým vzorem
    d-c-fix
    Fólie statická na sklo D-C-FIX Bamboo 45x150 cm
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 159,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 235,56 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Role zelených pytlů na odpad, 35 litrů, 22 kusů
    FINO
    Pytle na odpady FINO Green Life Easy 35L, 22 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 2,95 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Primalex lazura 3 v 1 na drevo pro venkovni pouziti, odstin tis, 0,75 litru pro hloubkovou impregnaci a dekorativni vzhled dreva.
    Primalex
    Tenkovrstvá lazura Primalex 3v1 na dřevo 0,75 l tis
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 478,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka barvy se silnovrstvou lazurou Aqua na okna a dveře
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach Aqua silnovrstvá 2,5 l bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 745,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 298,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lazurol syntetická transparentní lazura na ochranu dřeva pro interiér a exteriér
    Lazura na dřevo Lazurol S1091 tixotropní 0,75 l matný
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 390,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 520,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Primalex lazura na dřevo 3 v 1, 0,75 litru, třešeň, venkovní ochrana dřeva
    Primalex
    Tenkovrstvá lazura Primalex 3v1 na dřevo 0,75 l třešeň
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 478,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Xyladecor Classic tenkovrstvá lazura na dřevo pro exteriér v balení
    Xyladecor
    Lazura na dřevo Xyladecor Classic bezbarvý 2,5 l BIOCID
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 451,60 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Lazura na dřevo Primalex 3 v 1 v odstínu ořech, 0,75 litru pro venkovní použití
    Primalex
    Tenkovrstvá lazura Primalex 3v1 na dřevo 0,75 l ořech
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 478,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • LAZUROL Syntetická tenkovrstvá lazura na dřevo
    Lazura na dřevo Lazurol Topdecor S1035 třešeň 4,5 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 1449,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 322,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Xyladecor Classic tenkovrstvá lazura na dřevo pro exteriér v balení
    Xyladecor
    Lazura na dřevo Xyladecor Classic pinie 2,5 l BIOCID
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 451,60 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Barva na okna a dveře v kovové plechovce
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach Aqua silnovrstvá 2,5 l bezbarvá
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 745,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 298,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lazurol plechovka s barvou na ochranu dřeva
    Lazura na dřevo Lazurol Topdecor S1035 T83 višeň 4,5 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 1449,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 322,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka akrylátové barvy Eternal Antikor pro základní nátěry na kovové podklady
    Eternal
    Barva na kov Eternal antikorozní červeno-hnědý 0,7 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 350,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Eternal barva na kovy pro všechny druhy kovových podkladů
    Eternal
    Barva na kov Eternal antikorozní tmavě šedý 0,7 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 289,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 412,86 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka lazury na dřevo Xyladecor Classic HP
    Xyladecor
    Lazura na dřevo Xyladecor Classic pinie 0,75 l BIOCID
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 395,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 526,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lazurol lazura na dřevo v plechovce
    Lazura na dřevo Lazurol Topdecor S1035 wenge 4,5 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1449,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 322,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík s barvou na kov pro různé kovové povrchy
    Eternal
    Barva na kov Eternal antikorozní tmavě šedý 0,35 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 511,43 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lazura na dřevo na okna a dveře v plechovce
    Hornbach
    Lazura na dřevo Hornbach Aqua silnovrstvá 0,375 l bezbarvá
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 175,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 466,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plechovka lazury na dřevo Xyladecor Classic HP
    Xyladecor
    Lazura na dřevo Xyladecor Classic cedr 0,75 l BIOCID
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 395,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 526,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru