Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 02.10.26 v 1:02 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Nádoba na dešťovou vodu

22470 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Rozprašovač s černou rozprašovací hlavicí
    Rozprašovač plastový MEDUSA 0,7 l zelený
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zahradní hadice o průměru 22 milimetrů a délce 4 metry
    for_q
    Sací hadicová sada for_q FQ-SG 4 K, 4 m
    Průměrné hodnocení: 3.5 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 569,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 142,25 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tvarovaná hadice se sacím košem a hadicovou sponou, průměr 25 mm, délka 7 metrů
    for_q
    Sací hadicová sada for_q FQ-SG 7 m zelená
    Průměrné hodnocení: 2.2 z 5 hvězdiček. 10 Hodnocení.
    cenu — 999,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 142,71 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sací hadice, průměr 22 milimetrů, délka 7 metrů
    for_q
    Sací hadicová sada for_q FQ-SG 7 m šedá
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 12 Hodnocení.
    cenu — 739,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 105,57 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Stojan na květiny s ukazatelem hladiny vody
    Hladinoměr Bergamot
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Logo Philips Kohoutkový vodní filtr
    Philips
    Vodní filtr pro baterie Philips AWP3705P1/10
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    MOC: 1199,00 Kč
    Naše cena — 1090,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Akustický panel s vertikálními dřevěnými lamelami v dekoru dubu na tmavém podkladu.
    VAVEX
    Vliesová tapeta Vavex 2027 Lamely béžová 0,53 x 10,05 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 619,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 116,14 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG Intenzivní čistič na přírodní kamenné podlahy v 1000 ml lahvi
    HG
    HG intenzivní čistič pro přírodní kámen 1 l
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 255,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG čisticí prostředek na přírodní kamenné podlahy, 1000 ml
    HG
    HG čistič s leskem pro přírodní kámen 1 L
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 349,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 349,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG Ochranný film na přírodní kámen, 1000 ml
    HG
    HG Ochrana a lesk pro mramor podlahy 1 litr
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 499,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Modrý keramický podšálek
    Passion for Pottery
    Podmiska keramická glazovaná Ø 40 cm modrá
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 389,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová kabelová vývodka
    Těsnící vývodka s upevňovací maticí PG 9, bal.=10ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 7,90 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová kabelová vývodka
    Těsnící vývodka s upevňovací maticí PG 11, bal.=10ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 85,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 8,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kabelová vývodka z plastu se závitem a těsněním
    Vývodka MPC-40-M40B IP65 pro flexibilní chráničku
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 359,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Odpadní trubka s odbočkou a úhlovými spojkami
    Alcadrain
    Dvojité kolínko Alcadrain DN40/32 / 17–23 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 226,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šablona s motivy pro průmysl, styl a přepravu
    PINTYPLUS
    Šablona ART 30x30 No.9 čísla/písmena
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 295,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Čtvercová šablona s květinovým vzorem
    PINTYPLUS
    Šablona ART 30x30 No.4 ornament 2
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 295,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šablona s opakujícím se vzorem pro dekorativní účely
    PINTYPLUS
    Šablona ART 30x30 No.6 kosočtverce
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 295,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kabelová vývodka z plastu se závitem a těsněním
    Vývodka MPC-25-M25B IP65 pro flexibilní chráničku
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 135,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kabelová vývodka z plastu se závitem a těsněním
    Vývodka MPC-20-M20B IP65 pro flexibilní chráničku
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 95,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šablona se čtyřmi různými vzory dlaždic
    PINTYPLUS
    Šablona ART 30x30 No.2 4x ornamenty
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 295,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Bílá podlahová lišta
    Dekorační stropní lišta LX 65 50x50 mm, 2 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 44,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvojitá vsuvka z plastu se závitem
    Přípojka pro čerpadla GARDENA 1"/1" rovná
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vlnitá trubka
    Dekorační stropní lišta LX 52 50x40 mm, 2 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 54,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kabelová vývodka OBO M20 x 1.5
    OBO
    Kabelová vývodka OBO V-TEC VM16 3ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 62,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 20,67 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová světelná lišta
    Dekorační stropní lišta LX 42 40x20 mm, 2 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 44,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nerezový plech
    Dekorační stropní lišta LX70 70x20 mm, 2 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kabelová vývodka OBO M20 x 1.5
    OBO
    Kabelová vývodka OBO V-TEC VM32 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 121,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 60,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová ukončovací lišta
    Dekorační stropní lišta NI-20 20x10 mm, 2 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 32,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kabelová vývodka OBO M20 x 1.5
    OBO
    Kabelová vývodka OBO V-TEC VM12 3ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 52,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 17,33 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kabelová vývodka OBO M20 x 1.5
    OBO
    Kabelová vývodka OBO V-TEC VM25 2ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 37,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • HG odstraňovač plísní pěna ve spreji, 500 ml
    HG
    HG pěnový odstraňovač plísně 0,5 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 510,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlouhlá hnědá plastová miska na rostliny
    Podmiska pod truhlík Garden 80 cm hnědá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová miska na rostliny
    Podmiska pod truhlík Garden 50 cm terakota
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový květináč
    Podmiska pod truhlík Garden 50 cm hnědá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Obdélníková plastová miska pod květináč
    Podmiska pod truhlík Garden 80 cm terakota
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru