Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 05.10.26 v 1:24 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Ocelové profily

Kategorie, které odpovídají vašemu vyhledávání.

6270 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Kovové dveře s obdélníkovým oknem
    Hörmann
    Ocelové dveře pozinkované 70 P s drátosklem
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 5890,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Ocelové dveře s prosklenou výplní
    Hörmann
    Ocelové dveře pozinkované 60 L s drátosklem
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 5890,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kovové dveře s obdélníkovým oknem
    Hörmann
    Ocelové dveře pozinkované 60 P s drátosklem
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 5890,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Hnědé dveře s obdélníkovým oknem
    Hörmann
    Ocelové dveře hnědé 90 P s drátosklem
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 7390,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kovové dveře se čtvercovým oknem
    Hörmann
    Ocelové dveře hnědé 70 L s drátosklem
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 6990,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Hnědé dveře s obdélníkovým oknem
    Hörmann
    Ocelové dveře hnědé 70 P s drátosklem
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 6990,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěné dveře se skleněnou vložkou
    Hörmann
    Ocelové dveře tmavý dub 90 P s drátosklem
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 7750,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěné dveře se skleněnou vložkou
    Hörmann
    Ocelové dveře tmavý dub 60 P s drátosklem
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 7350,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěné dveře se skleněnou vložkou
    Hörmann
    Ocelové dveře tmavý dub 80 P s drátosklem
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 7350,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěné dveře se čtvercovým oknem
    Hörmann
    Ocelové dveře tmavý dub 70 L s drátosklem
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 7350,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěné dveře se čtvercovým oknem
    Hörmann
    Ocelové dveře tmavý dub 80 L s drátosklem
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 7350,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěné dveře se čtvercovým oknem
    Hörmann
    Ocelové dveře tmavý dub 90 L s drátosklem
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 7750,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěné dveře se skleněnou vložkou
    Hörmann
    Ocelové dveře tmavý dub 70 P s drátosklem
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 7350,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěné dveře se čtvercovým oknem
    Hörmann
    Ocelové dveře tmavý dub 60 L s drátosklem
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 7350,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěné dveře se skleněnou výplní do interiéru
    Hörmann
    Ocelové dveře zlatý dub 70 L s drátosklem
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 7350,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dveře s dřevěným dekorem a obdélníkovým oknem
    Hörmann
    Ocelové dveře zlatý dub 60 P s drátosklem
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 7350,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěné dveře se skleněnou výplní do interiéru
    Hörmann
    Ocelové dveře zlatý dub 60 L s drátosklem
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 7350,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dveře s dřevěným dekorem a obdélníkovým oknem
    Hörmann
    Ocelové dveře zlatý dub 90 P s drátosklem
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 7750,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěné dveře se skleněnou výplní do interiéru
    Hörmann
    Ocelové dveře zlatý dub 80 L s drátosklem
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 7350,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dveře s dřevěným dekorem a obdélníkovým oknem
    Hörmann
    Ocelové dveře zlatý dub 70 P s drátosklem
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 7350,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dveře s dřevěným dekorem a obdélníkovým oknem
    Hörmann
    Ocelové dveře zlatý dub 80 P s drátosklem
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 7350,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěné dveře se skleněnou výplní do interiéru
    Hörmann
    Ocelové dveře zlatý dub 90 L s drátosklem
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 7750,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kleště na odizolování drátů Yato
    Odizolační a konektorové kleště 240 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 429,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva kulové frézovací bity z kovu
    Proxxon
    Fréza koule Proxxon Wolfram Vanad, 2 ks, 28725
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tři kovové frézovací kolíky různých tvarů
    Proxxon
    Frézy Proxxon Wolfram Vanad, 3 ks, 28720
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 225,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kulatá kovová tyč
    Alberts
    Kruhový profil, nerez Ø 6 mm, 1 m
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 235,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 235,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dlaždice Tamadex obkladačské nářadí v balení
    TAMADEX
    Spojovací kus Tamadex pro CD profily prohnutý 15 ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 125,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 8,33 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílé interiérové dveře s průzorem.
    Hörmann
    Ocelové dveře bílé 70 L s drátosklem
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 6350,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Balení 15 střešních držáků krokví o délce 170 milimetrů
    TAMADEX
    Závěs krokvový Tamadex N pro CD profily 170 mm 15 ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 9,27 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Střešní latě 270 milimetrů, 15 kusů
    TAMADEX
    Závěs krokvový Tamadex N pro CD profily 270 mm 15 ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 209,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 13,93 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Okapnice z kovu
    Precit Roof
    Okapní lišta PRECIT 200 mm RAL7016 0.5mm 1 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 199,00 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Okapnice z kovu
    Precit Roof
    Okapní lišta PRECIT 200 mm RAL7016 0.5mm 2 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 199,50 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dvě krycí lišty z plastu
    Roh ochranný, hnědá, 150 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový pružinový kolík s drážkou
    Cobra
    Tyčka čtyřhran 8 x 150 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovové lemování okraje střechy
    Precit Roof
    Okapní lišta PRECIT 200 mm RAL8017 0.5mm 1 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 199,00 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kovová okenní parapeta pro venkovní použití
    Precit Roof
    Okapní lišta PRECIT 200 mm ZINC 0.5mm 2 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 339,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 169,50 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
nahoru