Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 29.09.26 v 14:51 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Pvc linoleum

10831 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Pohled na laminátovou podlahovou plochu
    Amorim
    Korková podlaha 8.5 Hazelnut Oak
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1803,34 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 799,00 Kč za m²
    Při odběru 44 Balení:
    cenu — 1704,04 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 755,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Detail laminátové podlahy
    Classen
    Minerální SPC podlaha 4+1 dub Fraser
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 795,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 2017,71 Kč za Balení
    Při odběru 45 Balení:
    cenu — 719,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m²
    Odpovídá 1824,82 Kč za Balení
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná podlaha z dubu, světlý vzhled
    Amorim
    Korková podlaha 9.0 dub Rustic
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1623,59 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 899,00 Kč za m²
    Při odběru 44 Balení:
    cenu — 1508,01 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 835,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová krytina ze světlého dřeva
    Amorim
    Korková podlaha 9.0 dub Rock
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1643,46 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 910,00 Kč za m²
    Při odběru 44 Balení:
    cenu — 1551,35 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 859,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová krytina se vzhledem dřeva
    Amorim
    Korková podlaha 8.5 Golden Rustic dub
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1803,34 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 799,00 Kč za m²
    Při odběru 44 Balení:
    cenu — 1704,04 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 755,00 Kč za m²
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Mozaikové obklady ve vzhledu mramoru s šedým žilkováním.
    PVC panel Marble tiles 3D dekor 48 x 96 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 366,59 Kč za m²
    Při odběru 30 ks:
    cenu — 160,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 347,07 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zídka z mozaikových dlaždic z přírodního kamene
    Samolepicí PVC panel Stone Stone beige 98 x 50 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 344,90 Kč za m²
    Při odběru 30 ks:
    cenu — 160,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 326,53 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Svářecí pasta na PVC za studena Typ T v žlutém obalu, 44 gramů
    Lepidlo pro svařování PVC za studena typ T 44 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 379,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 8613,64 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tuba PVC studené svařovací pasty s nástrojem
    Lepidlo pro svařování PVC za studena typ C 132 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 739,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 5598,48 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík akrylátového lepidla na vinylové a textilní podlahy
    Mapei
    Akrylátové lepidlo na koberce Mapei Maperyl Eco 25 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 3135,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 125,40 Kč za kg
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kbelík akrylátového lepidla na vinylové a textilní podlahy
    Mapei
    Akrylátové lepidlo na koberce Mapei Maperyl Eco 5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 913,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 182,60 Kč za kg
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kbelík akrylátového lepidla na vinylové a textilní podlahy
    Mapei
    Akrylátové lepidlo na koberce Mapei Maperyl Eco 20 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 2041,60 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 127,60 Kč za kg
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kuchyňská scéna s modrými obkladačkami, pracovní deskou a kuchyňským náčiním.
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel na zeď d-c-fix Wall Tiles Uni modrý 15,25 x 15,25 cm 6 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Kuchyňská scéna s obkládanou stěnou, pracovní deskou a kuchyňským náčiním.
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel na zeď d-c-fix Wall Tiles Uni béžový 15,25 x 15,25 cm 6 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Světlá kuchyně s dřezem, vodovodní baterií a dřevěnou pracovní deskou
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel na zeď d-c-fix Wall Tiles Uni zlatý 15,25 x 15,25 cm 6 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Světlá kuchyně s umyvadlem, baterií a zelenými dlaždicemi
    d-c-fix
    Samolepicí PVC panel na zeď d-c-fix Wall Tiles Uni olivově zelený 15,25 x 15,25 cm 6 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 921,43 Kč za m²
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Rohový prvek pro sanitární instalaci
    Rohová lišta 30x30mm; bílá; 2,5m tvrzené PVC
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 125,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 50,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ukončovací profil z plastu
    PVC přechodová lišta kobercová 30mm šedá, 1m, jednostran. samolep.
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 10 Hodnocení.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 109,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nerezová lišta na obklady s výřezy
    Lišta PVC vnější roh 10x2500 mm šedá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sprchová zástěna
    Rohová lišta 20x20mm; bílá; 2,5m tvrzené PVC
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 39,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový profil z plastu pro interiéry
    Lišta PVC vanová nad obklad 20x1850 mm bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 159,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Úhelníkový profil s výřezy
    Lišta PVC L profil 8x2500 mm bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový profil z kovu s výřezy
    Lišta PVC L profil 10x2500 mm bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový ukončovací profil s výřezy
    Lišta PVC vnější roh 10x2500 mm bílá PFC
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový obkladový profil s výřezy
    Lišta PVC vnější roh 8x2500 mm bílá PFC
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový obkladový profil s výřezy
    Lišta PVC vnější roh 12x2500 mm bílá PFC
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 85,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová lišta s výřezy ve tvaru jetelového listu
    Lišta PVC vnější roh 6x2500 mm bílá PFC
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 45,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový rohový profil s výřezy
    Lišta PVC vnitřní roh 9x2500 mm bílá PFC
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílá čtvrtkruhová profilová lišta s výřezy
    Lišta PVC vnější roh 9x2500 mm bílá PFC
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový rohový profil s výřezy
    Lišta PVC vnější roh 7x2500 mm bílá PFC
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílá rohová izolační lišta
    Koncovky PVC k vanové liště bílé, set 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová podlahová lišta na stěně s kótovacím výkresem
    Ukončovací podlahová lišta šedá 40 x 6 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 35,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová soklová lišta s rozměry v rohu
    Ukončovací podlahová lišta samolepící světle šedá 50 x 6 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 43,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová soklová lišta o rozměrech 30 x 30 milimetrů.
    Ukončovací podlahová lišta samolepící tm šedá 50 x 6 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 43,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová nástěnná ukončovací lišta v místnosti s rozměry
    Ukončovací podlahová lišta bílá 50 x 6 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 35,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová podlahová lišta v rohu
    Ukončovací podlahová lišta samolepící bílá 50 x 6 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 43,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru