Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 29.09.26 v 22:07 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Pvc linoleum

10831 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Dva průhledné přísavné háčky v balení
    Přísavka 3250 F0 blistr
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 24,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení dvou samolepicích háčků
    Přísavka 3242 nerez blistr
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 25,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • List samolepek se zlatými třpytivými písmeny
    AGDesign
    Samolepka mini abc HDKL 6837 8x14 cm 87 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace se všemi znameními zvěrokruhu
    AGDesign
    Samolepka mini zvěrokruh 8x14 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Arch samolepek s mnoha třpytivými samolepkami ve tvaru srdce
    AGDesign
    Samolepka mini srdce HDKL 6860 8x14 cm 71 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Obrázek hvězd různých velikostí
    AGDesign
    Samolepka mini hvězdy svítící8x14 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace rodiny Peppy Pig s sluncem, květinami, motýly a včelami
    Samolepicí dekorace Peppa Pig Rodina HDK 550 35 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva rohové profily z plastu
    Mezikus 4 cm bílý 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový díl okapu ve dvou pohledech
    Roh vnější 4 cm wenge 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva plastové nárazníky
    Mezikus 4 cm wenge 2 ks
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva černé boční panely pro kamna
    Koncovka 4 cm wenge 2 ks
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva černé rohové konektory z plastu
    Roh vnitřní 4 cm wenge 2 ks
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detail plastového rohového spoje
    Roh vnější 4 cm bílý 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva plastové držáky polic
    Koncovka 4 cm bílá 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová koncová lišta v průřezu
    Kanálková lišta, středový kabelový kanál, Bílý buk 22x2500 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 59,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva sloupky z texturovaného materiálu
    Rohy 2 ks ke kanálkové liště dub barbate
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě potrubní krytiny pro instalaci
    Spojky 2 ks ke kanálkové liště dub barbate
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva ozdobné profily se zakřiveným designem
    Koncovky 2 ks ke kanálkové liště dub barbate
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě kapací hadice
    Rohy 2 ks ke kanálkové liště habr
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva kryty topných trubek
    Koncovky 2 ks ke kanálkové liště habr
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva bílé trubkové doprovodné ohřevy s upevněním
    Spojky 2 ks ke kanálkové liště habr
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná podlahová lišta
    Soklová lišta dub Graceland 6 x 250 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní samolepky motýlů a květin pro nástěnné dekorace
    AGDesign
    3D samolepka na zeď Barevní motýlci 45x65 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dva zahradní sloupky z kamenného materiálu
    Kouty 2 ks ke kanálkové liště dub barbate
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva prvky pláště potrubí pro izolaci potrubí
    Kouty 2 ks ke kanálkové liště habr
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace květin a motýlů
    AGDesign
    3D samolepka na zeď Květiny 45x65 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Akustický panel s vertikálními drážkami pro obklady stěn a stropů
    3D panely na zeď samolepicí Mini, sametový vzhled, růžové 76 x 22,5 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 728,07 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zvukový absorbér pro montáž na stěnu
    3D panely na zeď samolepicí Mini, sametový vzhled, zelené 69 x 22,5 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 800,64 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • List samolepek s motivy srdíček v různých barvách
    AGDesign
    Samolepka mini srdce HDKL 6851 8x14 cm 71 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní deska se čtvercovým pyramidovým vzorem
    3D panely na zeď samolepicí Mini, sametový vzhled, modré 34 x 34 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 1077,92 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Svinutá zavlažovací hadice z gumy
    FloraSelf
    Provaz plastový Floraself 200 g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Arch samolepek se zlatými hvězdami
    AGDesign
    Samolepka mini hvězdy zlaté 8x14 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace různých druhů ovoce s obličeji
    AGDesign
    Samolepka mini ovoce HDKL 6877 8x14 cm 6 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • List samolepek s různými motivy srdce
    AGDesign
    Samolepka mini srdce HDKL 6854 8x14 cm 18 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace se žirafou, leopardem, opicí, surikatou, papouškem, kakadu, palmou a rostlinami džungle
    Samolepicí dekorace Žirafa
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepka na zeď Harry Potter se scénami a symboly z filmů
    Samolepicí dekorace Harry Potter Nebelvír HDKS 506 18 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru