Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 0:23 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Pvc linoleum

10831 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Textilní tkanina s proužkovaným vzorem
    3D samolepicí panely Textilní vzhled, béžový tmavý 150 x 69 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 639,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 617,39 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Profil z materiálu na bázi cementu
    Soklová lišta Cloudy beige betonová béžová 2500 x 60 mm tl. 15 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace not a houslového klíče
    Samolepka na zeď, technika, černá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace kvetoucích větví
    Samolepka na zeď, motiv květiny, růžová 54327 12 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 329,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Sada samolepek na zeď Transformers s různými postavami a logy
    AGDesign
    Samolepka na zeď Transformers 45x65 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepky na zeď Harry Potter s postavami a symboly
    Samolepicí dekorace Harry Potter Fenixův HDKM 510 34 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace různých druhů dinosaurů a rostlin
    AGDesign
    Dětská samolepka na zeď Dino 50x70 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta, dřevěná
    Koncovka 6 cm dub 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 95,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 47,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový spoj pro soklové lišty
    Roh vnitřní 6 cm dub 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepky na zeď Tlapková patrola s různými motivy
    Nálepky Tlapková patrola 30 x 30 cm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový spoj pro soklové lišty
    Roh vnitřní 6 cm javor 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Roh podlahové lišty s rohovým kusem
    Roh vnější 6 cm javor 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Roh podlahové lišty s rohovým kusem
    Roh vnější 6 cm chrom 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepka na zeď Tlapková patrola s Ryderem a psy
    Nálepky Tlapková patrola DK 1734 65 x 85 cm 8 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Samolepky na zeď s motivy Tlapkové patroly pro dětský pokoj
    Nálepky Tlapková patrola DK 1733 65 x 85 cm 7 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Roh podlahové lišty s rohovým kusem
    Roh vnější 6 cm dub 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná deska
    Samolepicí zakončovací páska na tapety světlé dřevo 18 mm, 5 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 45,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Jednobarevné pozadí
    Samolepicí zakončovací páska na tapety černá 18 mm, 5 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 45,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná deska s kresbou
    Samolepicí zakončovací páska na tapety 03 dřevo 18 mm, 5 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 45,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detail dřevěné textury
    Samolepicí zakončovací páska na tapety tmavé dřevo 18 mm, 5 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 45,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace zvířat a rostlin savany
    Samolepicí dekorace Slon
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ilustrace se sluncem, stromy, autobusem, letadlem, vlakem a nákladním autem
    Samolepka na zeď, dětský motiv, Traktor
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Břečťanová girlanda umělá
    Samolepka na zeď, 54152, motiv květiny
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Slunečnice jako dekorace
    Samolepka na zeď, Crearreda, motiv květiny, 54106 31x31cm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Zdobené kancelářské potřeby s motivy Emoji na stole
    Samolepka Emoji, 1 plato 15x26cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Obkladové dlaždice s vodorovnou drážkovanou strukturou
    3D samolepicí panel, kožený vzhled, béžový 69 x 140 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 639,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 661,49 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Několik červených vlčích máků se stonky
    Samolepka na zeď, Crearreda, motiv květiny, 54101 31x31cm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový a koncový kryt soklové lišty v sadě
    Koncovky ke kanálkové liště dub rustik 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě plastové podlahové lišty s kresbou
    Spojky ke kanálkové liště dub rustik 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva rohové díly soklové lišty pro upevnění na podlahu
    Kouty ke kanálkové liště dub rustik 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě dřevěné krytky sloupků
    Vnější rohy ke kanálkové liště dub natural 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový díl vnějšího rohu soklové lišty ze dřeva
    Spojky ke kanálkové liště dub natural 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva sokly pro zahradní ploty z kamene
    Vnější rohy ke kanálkové liště dub rustik 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Roh bílého dřevěného rámu s dřevěným spojem
    Roh vnější 4 cm buk 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Roh bílého dřevěného rámu s dřevěným spojem
    Roh vnější 4 cm třešeň 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový díl pro soklové lišty
    Roh vnitřní 4 cm třešeň 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru