Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 18:13 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Pvc linoleum

10832 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Různé instalační materiály z plastu
    ARON
    Sada krytek pro okna a balkónové dveře ARON Basic/Comfort bílá
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 185,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dóza montážní pěny s aplikační trubičkou
    Debbex
    Montážní pěna Debbex trubičková 500 + 250 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 147,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 294,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Role zrcadlové fólie
    d-c-fix
    Protisluneční folie 92x200 cm
    Průměrné hodnocení: 2.8 z 5 hvězdiček. 61 Hodnocení.
    cenu — 625,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 339,67 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Sada mopu Vileda s kbelíkem a ždímačem
    Vileda
    Rotační mop Vileda Ultramax Turbo
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 949,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Montážní pěna pro pistolové zpracování
    Debbex
    Montážní pěna Debbex pistolová 500 + 250 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 158,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 316,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Debbex Mamut Glue, montážní lepidlo v balení s vysokou počáteční přilnavostí
    Debbex
    Montážní lepidlo Debbex Mamut Glue High Tack bílé 290 ml, balení 6 ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 921,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 529,31 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Vileda mop s kbelíkem a ždímadlem
    Vileda
    Rotační mop Vileda Turbo
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 12 Hodnocení.
    cenu — 815,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílé vchodové dveře se skleněnou vložkou a madlem
    Víceúčelové dveře plastové Alabama II bílé 1000 x 2100 mm P
    Průměrné hodnocení: 2 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 6990,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Úklidová sada na podlahy Leifheit s mopem, kbelíkem se ždímačem a dvěma návleky z mikrovlákna.
    Leifheit
    Mop a vědro úklidová sada Leifheit ProfiXL + náhrady SuperDuster
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1390,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Den Braven Mamut Glue Crystal montážní lepidlo kartuše
    Debbex
    Montážní lepidlo Debbex Mamut Glue Crystal 290 ml průhledné
    Průměrné hodnocení: 3.4 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 208,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 717,24 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Debbex Mamut Glue Crystal tuba s lepidlem
    Debbex
    Lepidlo Debbex Mamut Glue Crystal 25 ml průhledné
    Průměrné hodnocení: 3.4 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 71,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2840,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěné dveře s klikou, kukátkem a zámkem
    Vchodové dveře Bergamo ocelové 97 P dub zlatý
    Průměrné hodnocení: 3.6 z 5 hvězdiček. 10 Hodnocení.
    cenu — 6190,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěné dveře s kováním
    Vchodové dveře Bergamo ocelové 97 L dub zlatý
    Průměrné hodnocení: 3.6 z 5 hvězdiček. 10 Hodnocení.
    cenu — 6190,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vileda Turbo náhradní náplň z mikrovlákna 2v1
    Vileda
    Náhrada na mop Vileda Turbo 2v1
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílá obkládačka
    Grund
    Koberec do koupelny Grund ROMAN 50 x 80 cm bílý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 490,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Koberec s krátkým vlasem
    Grund
    Koberec do koupelny Grund ROMAN 50 x 80 cm béžový
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 490,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě dřevěná schodišťová madla
    Koncovky 2 ks ke kobercové soklové liště, dub světlý s drážkou
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Malířská krepová páska Tesa Perfect Plus 50 metrů krát 50 milimetrů
    Tesa
    Maskovací páska tesa Masking tape Perfect+ žlutá 50 m x 50 mm
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 265,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 5,30 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lepidlo Debbex na parozábrany
    Debbex
    Lepidlo na parozábrany Debbex Profi 310 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 577,42 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílé vchodové dveře se skleněnou výplní a klikou
    Víceúčelové dveře plastové Alabama II bílé 1000 x 2100 mm L
    Průměrné hodnocení: 2 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 6990,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Malířská maskovací páska Tesa Perfect Plus 50 metrů krát 30 milimetrů
    Tesa
    Maskovací páska tesa Masking tape Perfect+ žlutá 50 m x 30 mm
    Průměrné hodnocení: 2.5 z 5 hvězdiček. 8 Hodnocení.
    cenu — 185,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 3,70 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Roxolid Fineline lepicí páska 30 mm x 50 m
    Roxolid
    ROXOLID mask.páska Fineline 30mmX50m
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 62 Hodnocení.
    cenu — 145,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2,90 Kč za m
    Při odběru 10 ks:
    cenu — 131,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2,62 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Roxolid Fineline lepicí páska, 48 milimetrů krát 50 metrů
    Roxolid
    ROXOLID maskovací páska Fineline Gold 48 mm x 50
    Průměrné hodnocení: 4.1 z 5 hvězdiček. 41 Hodnocení.
    cenu — 210,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 4,20 Kč za m
    Při odběru 12 ks:
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 3,78 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Terasa z plastu s dřevěnou strukturou
    Perwood
    Terasové prkno WPC Safari Palisandr 3000x161x21 mm plný odlehčený profil
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 660,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1366,46 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kartuše lepidla Debbex Mamut
    Debbex
    Montážní lepidlo Debbex Mamut Glue Total 290 ml bílé
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 48,67 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Montážní páska transparentní Roxolid 19 mm x 5 m
    Roxolid
    ROXOLID oboustranná páska 5 m transparentní 19 mm
    Průměrné hodnocení: 3.7 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 51,80 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový rohový profil omítky s otvory
    Bravo
    Profil rohový pro sádrokartonové desky Bravo délka 2,5 m plastový
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 19,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Debbex gumový sprej pro flexibilní opravy prasklin a netěsností
    Debbex
    Guma ve spreji Debbex 400 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 292,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 730,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krycí fólie s jemnou lepicí páskou, 140 centimetrů krát 25 metrů
    Roxolid
    Maskovací páska s fólií ROXOLID 140 cm x 25 m
    Průměrné hodnocení: 3.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 5,69 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Role textilní pásky, 48 mm x 50 m
    Roxolid
    Opravná páska Roxolid Extra černá 48mmx50m
    Průměrné hodnocení: 3.3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 5,98 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastový U-profil
    Bravo
    Profil ukončovací pro sádrokartonové desky Bravo 12,5 mm délka 2,5 m plastový
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 30,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krycí fólie s jemnou maskovací páskou, 270 centimetrů x 16 metrů
    Roxolid
    Maskovací páska s fólií ROXOLID 270 cm x 16 m
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 5,53 Kč za m²
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Tři bílé tavné tyčinky
    Steinel
    Lepicí tyčinky Steinel ULTRA POWER Ø 11mm balení 40ks
    Průměrné hodnocení: 4.4 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 439,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 439,00 Kč za kg
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Soudal studnařská montážní pěna
    Soudal
    Montážní pěna PUR SOUDAL studnařská GG DIY trubičková 750 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 266,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 354,67 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Malířský váleček s proužky
    Color Expert
    Váleček Nylon 25 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 115,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tesa Perfect Plus maskovací páska, 50 metrů krát 19 milimetrů
    Tesa
    Maskovací páska tesa Masking tape Perfect+ žlutá 50 m x 19 mm
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2,58 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru