Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 19:08 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Pvc linoleum

10832 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Tesa Perfect Plus maskovací páska, 50 metrů krát 19 milimetrů
    Tesa
    Maskovací páska tesa Masking tape Perfect+ žlutá 50 m x 19 mm
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2,58 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Role šedé textilní pásky 48 milimetrů krát 50 metrů
    Roxolid
    Opravná páska Roxolid Extra stříbrná 48mmx50m
    Průměrné hodnocení: 3.3 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 5,98 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krycí páska Fineline Tape, 55 cm x 25 m, balené
    Roxolid
    Maskovací páska s fólií ROXOLID 55 cm x 25 m
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 10,84 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení 20 g epoxidového tmelu Alteco
    ALTECO Epoxidová plastelína EPOPUTTY 100g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1990,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Maston zlatý sprej s ukázkou barvy
    Maston
    Barva ve spreji Maston Deko-Effekt zlatá 0,4 l
    Průměrné hodnocení: 4.2 z 5 hvězdiček. 10 Hodnocení.
    cenu — 279,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 697,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tapeta s motivem džungle s rostlinami a ptáky
    VAVEX
    Vliesová tapeta DE120015 volavka černá 10,05 x 0,53 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 699,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 131,22 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šedá cementová struktura pro design stěn
    d-c-fix
    Samolepící fólie Dekor Concrete 45x200cm
    Průměrné hodnocení: 4.9 z 5 hvězdiček. 9 Hodnocení.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 154,44 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Montážní sada pro rolety s upínacími držáky, řetízkovým mechanismem, držáky a lepicími páskami pro upevnění bez vrtání.
    Sada příslušenství den a noc bílá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 105,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Váleček na barvu s proužkovaným vzorem
    Color Expert
    Válec lakovací Nylon vlas 12 mm 25 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Černý běhoun částečně srolovaný
    Protiskluzová podložka černá 30x150 cm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Šedé betonové pozadí
    d-c-fix
    Samolepicí fólie CONCRETE 90x200 cm
    Průměrné hodnocení: 4.6 z 5 hvězdiček. 16 Hodnocení.
    cenu — 265,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 140,21 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Role nábytkové fólie
    d-c-fix
    Samolepicí fólie D-C Fix UNI matná ANTRACIT
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 140,00 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Role nábytkové fólie
    d-c-fix
    Samolepicí fólie D-C Fix UNI SIDENMATT ANTRAC.
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 143,33 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kbelík Bison Rubber Seal, pro utěsnění, ochranu a opravy
    Bison
    Izolační nátěr BISON RUBBER SEAL Univerzální 750 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 469,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 625,33 Kč za l
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Role textilní lepicí pásky Roxolid 50 mm x 50 m
    Roxolid
    Opravná páska ROXOLID černá 50mm x 50m
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 3,98 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bison Rubber Seal Tape pro utěsnění a opravy
    Bison
    Samolepicí páska BISON RUBBER SEAL 7,5 cm x 5 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 449,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Role šedé textilní lepicí pásky, 50 milimetrů krát 50 metrů
    Roxolid
    Opravná páska ROXOLID stříbrná 50mm x 50m
    Průměrné hodnocení: 4.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 3,98 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Povrch s jemnou strukturou
    Samolepicí fólie d-c-fix 90x1500 cm Transparent Milky
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 159,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tři role výstražné značkovací pásky s pruhovaným vzorem
    Tesa
    Výstražná páska tesa žluto černá 50 mm x 30 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 235,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 7,12 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Keramická dlaždice s matným povrchem
    d-c-fix
    Samolepicí fólie D-C-Fix Memy beige béžová 67,5x200cm
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 147,41 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěný dekorativní prvek s kresbou
    d-c-fix
    Samolepící fólie SANREMO dřevo, DUB S 67,5x200cm
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 147,41 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tesa Universal lepicí páska, 50 metrů plus 15 metrů krát 48 milimetrů
    Tesa
    Lepicí páska tesa Extra Power Universal stříbrná 50+15 m x 48 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 255,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 3,92 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tečkovaný vzor na textilu
    Voskovaný ubrus puntíkatý taupe 140x220 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tmavý, jednobarevný obrázek.
    d-c-fix
    Samolepicí tabule černá se 3 křídami 90x150 cm
    Průměrné hodnocení: 1.3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 349,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 258,52 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Jednobarevné pozadí
    d-c-fix
    Samolepící fólie uni lak mentol třpytivá 45x200cm
    Průměrné hodnocení: 2.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 154,44 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Role tapety s dřevěným vzhledem
    d-c-fix
    Samolepící fólie dekor RIO OCEAN 67,5X200CM
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 147,41 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná deska s kresbou dřeva
    d-c-fix
    Samolepící fólie D-C-FIX SANGALLO LAVA dřevodekor 67,5x200cm
    Průměrné hodnocení: 4.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 125,19 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Struktura dřeva s kresbou
    d-c-fix
    Samolepící fólie dřevo PINO AURELIO 67,5x200m
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 147,41 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohožka s nápisem Vítejte doma a puntíkovaným vzorem
    Vnitřní rohožka Welcome To My Home hnědá 50 x 70 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 419,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Fóliování knihy s raklí a řezacím nástrojem
    Samolepicí fólie d-c-fix 45x1500 cm čirá matná
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 75,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • tesa Repair Tape výhodné balení, opravná páska 2 krát 50 metrů krát 48 milimetrů, odolná vůči povětrnostním vlivům.
    Tesa
    Opravná páska tesa + Duck Promo dvojbalení 2 ks 50 m x 48 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 2,99 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pattex Super Flex univerzální silikonová kartuše s nástavcem
    Pattex
    Univerzální silikon Pattex Super Flex bílý 280 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 460,71 Kč za l
    V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • NOVINKA
    Terasové prkno s dutinovým profilem a hladkým povrchem z kompozitního materiálu
    Plastový sokl 150 mm s hliníkovou fólií, 200 cm, hliník broušený
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 249,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Plastový vnitřní parapet s komůrkovým profilem.
    Plastový sokl 150mm s fólií, 200cm, bílá matná (RAL9010)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 249,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Bílý plastový kryt pro okenní kliky, obdélníkový se dvěma čepy.
    Koncovka 150mm, bílá matná, 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 24,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Tmavě šedý H-profil z plastu.
    Spojka 150mm, hliník broušený, 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru