Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 19:54 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Pvc linoleum

10832 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • NOVINKA
    Bílý H-profil z plastu pro spojování desek.
    Spojka 150mm, bílá (RAL9010), 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Kovové profily v průhledném plastovém obalu.
    Modul pro výsek myčka 60cm, bílá matná (RAL9010)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 479,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Kovové profily v průhledném plastovém obalu.
    Modul pro výsek myčka 60cm, hliník broušený
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 479,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Černá plastová příchytka pro trubky.
    Set otočných klipů 25mm, 4ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 9,75 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Kovové profily v průhledném plastovém obalu.
    Modul pro výsek myčka 45cm, hliník broušený
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Kovové profily v průhledném plastovém obalu.
    Modul pro výsek myčka 45cm, bílá matná (RAL9010)
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bison Super Glue Liquid Control balení 3 gramy
    Bison
    Kyanoakrylátové lepidlo BISON SUPER GLUE CONTROL 3g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 23000,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení lepicí pásky Tesa Ultra Power pod vodu, průhledná, 1,5 metru krát 50 milimetrů
    Tesa
    Vodotěsná lepicí páska tesa Ultra Power Underwater Transparent 1,5 m x 50 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 469,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 312,67 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní dřevěná deska s kresbou dřeva
    d-c-fix
    Samolepicí fólie D-C Fix WOOD RIBBECK OAK
    Průměrné hodnocení: 4.4 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 140,00 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěné panely s kresbou
    d-c-fix
    Samolepicí fólie D-C Fix SHABBY WOOD
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 140,00 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dřevěná struktura pro podlahové krytiny
    d-c-fix
    Samolepicí fólie D-C Fix WOOD NORDIC ELM
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 249,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 131,75 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzor s bílými puntíky
    Voskovaný ubrus puntíkatý taupe 130x160 cm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzor s bílými puntíky
    Voskovaný ubrus puntíkatý taupe Ø 140 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Průhledná zakrývací fólie z plastu, složená.
    PEYER SYNTEX
    Průhledná plastová fólie na stůl 140 x 250 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 159,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tři tavné tyčinky
    Steinel
    Lepicí tyčinky Steinel ULTRA POWER Ø 7mm balení 16ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1239,58 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tavné tyčinky do tavných pistolí
    Steinel
    Lepicí tyčinky Steinel CRISTAL Ø 11mm balení 20ks
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 438,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tuba s lepidlem na PVC
    Debbex
    Lepidlo Debbex Instal Fix na novodur 130 ml
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 84,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 646,15 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tapeta s motivem růží
    Samolepicí fólie květinová vanilková A2503 60 cm x 5 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 43,80 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tapeta s květinovým vzorem
    Samolepicí fólie květinová G2802 bílá 60 cm x 5 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 43,80 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Záclonová látka s květinovým vzorem
    Samolepicí fólie květinová přírodní G2707 60 cm x 5 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 43,80 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tapeta s květinovým vzorem
    Samolepicí fólie květinová bílá E333 60 cm x 5 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 43,80 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detail dřevěného povrchu s jemnou kresbou
    Samolepicí fólie Vlna mocca A5906 60 cm x 5 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 43,80 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detail tapety s květinovým vzorem.
    Samolepicí fólie květinová béžová G4102 60 cm x 5 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 43,80 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tapeta s květinovým vzorem
    Samolepicí fólie květinová béžová G2604 60 cm x 5 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 43,80 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tapeta s květinovým vzorem
    Samolepicí fólie květinová tyrkysová A3104 60 cm x 5 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 43,80 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dekorativní obklad stěn s květinovým motivem
    Samolepicí fólie květinová bílá A5005 60 cm x 5 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 43,80 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detail černého poškrábaného povrchu
    Samolepicí fólie Crash černá G77 60 cm x 5 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 43,80 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tapeta s květinovým vzorem
    Samolepicí fólie květinová béžová E272 60 cm x 5 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 43,80 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tapeta se vzorem peří a květin
    Samolepicí fólie květinová bílá A1401 60 cm x 5 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 43,80 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tapeta s vodorovnou strukturou
    Samolepicí fólie přírodní A5902 60cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 43,80 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Detail strukturované tapety
    Samolepicí fólie přírodní A7100 60cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 43,80 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovový povrch
    Venilia
    Samolepicí fólie Venilia antracitově šedá 45x150 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 205,93 Kč za m²
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tapeta s květinovým vzorem
    Samolepicí fólie přírodní G4302 60cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 43,80 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vzor dlaždic s vlnitou strukturou
    Samolepicí fólie Vlna bílá A601 60 cm x 5 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 43,80 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Plastová zakončovací lišta
    Kerval
    Hnědé těsnění pro ocelové zárubně Kerval
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 51,73 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tapeta s jemnou textilní strukturou
    Samolepicí fólie mocca FX8437 60 cm x 5 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 219,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 43,80 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru