Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 29.09.26 v 18:00 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Pvc podlahy

Kategorie, které odpovídají vašemu vyhledávání.

2539 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Plastová podlahová lišta s dřevěným dekorem
    Soklová lišta KU006 dub samolepicí 15 x 50 x 15000 mm
    Průměrné hodnocení: 2.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 419,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Role
    Odpovídá 27,93 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pokosnice s rukojetí
    Kleště na PVC lišty
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 549,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Soklová lišta s dřevěným vzhledem
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor PVC KU48L Semi Wild 0415x38,5x2400 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 215,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 89,58 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová lišta z dřevěného materiálu
    SKANDOR
    Podlahová lišta Skandor FU60L Pierre antracit 19x58x2400 mm
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 185,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 77,08 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dva bílé rohové kusy pro soklové lišty
    Kouty 2ks ke kanálkové liště KSL50 50mm; bílá
    Průměrné hodnocení: 4.3 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Při odběru 5 ks:
    cenu — 62,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Ochranný profil hran s označením
    Kobercová soklová lišta bílá; 50mm; 2,5m; bez drážky; nalepovací
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 51,60 Kč za m
    Při odběru 20 ks:
    cenu — 115,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 46,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílá plastová soklová lišta
    Soklová lišta "Tondo 60" 250cm, bílá
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 119,60 Kč za m
    Při odběru 20 ks:
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 107,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lichoběžníková čepel pro řezací nůž
    Náhradní břit na kleště na PVC lišty
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 29,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva kryty trubek radiátoru z plastu
    Koncovka ke kanálkové liště KSL50, 50mm bílá, 2 ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 690,00 Kč za m
    Při odběru 5 ks:
    cenu — 62,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 620,00 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dva bílé držáky okapových svodů
    Vnější rohy 2ks ke kanálkové liště KSL50; 50mm; bílá
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Při odběru 5 ks:
    cenu — 62,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dřevěnou strukturou
    SKANDOR
    Podlahová lišta MDF Skandor FU60L 19x58x2400 mm dub šampaň
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 74,58 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná podlahová lišta
    SKANDOR
    Podlahová lišta MDF Skandor FU60L 19x58x2400 mm Chalk Hickory
    Průměrné hodnocení: 3.3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 185,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 77,08 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dva kryty trubek radiátoru z plastu
    Spojky 2ks ke kanálkové liště, KSL50 , bílé, 50 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 690,00 Kč za m
    Při odběru 5 ks:
    cenu — 62,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 620,00 Kč za m
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dřevěná podlahová lišta
    SKANDOR
    Podlahová lišta MDF Skandor FU60L 19x58x2400 mm jasan D3007
    Průměrné hodnocení: 4.8 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 185,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 77,08 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Plastová podlahová lišta
    Kanálková lišta P60D 2dílná 60x22mm 2,5m; bílá
    Průměrné hodnocení: 3.8 z 5 hvězdiček. 22 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Při odběru 100 ks:
    cenu — 165,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 66,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohový prvek pro kuchyňský nábytek
    Tapetovací rohová lišta bílá 2,6 m, 20x20 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 6 Hodnocení.
    cenu — 145,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 55,77 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě bílé objímky svodové trubky pro upevnění okapů
    Kouty k soklové liště s jádrem 60mm bílé
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Výřez bílé položky
    Koncovky k soklové liště bílé 60 mm, 2 ks
    Průměrné hodnocení: 2 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 575,00 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva bílé rohové profily pro interiéry
    Kouty ke kanálkové liště,P60D, bílá , 60 mm, 2ks
    Průměrné hodnocení: 2.7 z 5 hvězdiček. 9 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Při odběru 20 ks:
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva bílé držáky papírových ručníků pro montáž na stěnu
    Spojky 2ks ke kanálkové liště, P60D , bílá, 60 mm
    Průměrné hodnocení: 3.8 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 575,00 Kč za m
    Při odběru 20 ks:
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 491,67 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě plastové krycí krytky
    Vnější rohy ke kanálkové liště, P60D, bílá, 60 mm, 2ks
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Při odběru 20 ks:
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě topné trubkové objímky z plastu
    Vnější rohy k soklové liště bílé 60 mm, 2 ks
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě bílé plastové rozety radiátorů
    Koncovky L+P ke kanálkové liště, P60D, bílá, 60 mm
    Průměrné hodnocení: 4.4 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 575,00 Kč za m
    Při odběru 20 ks:
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 491,67 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Podlahová lišta s dřevěnou strukturou
    Podlahová lišta FU60L Dub 19x58x2400 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 112,08 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová lišta s dekorem a bílým nosným profilem
    Vlepovací lišta k design podlaze bílá 2,0-3,5mm;2,5m;58mm
    Průměrné hodnocení: 3.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 349,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 139,60 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Opravný štětec Wenko Emaille-Fix vedle odtoku
    Emailový fix 20ml bílý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 115,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Řezačka obkladů s dlaždicemi na stole
    Řezačka na obklady a dlažbu Kaufmann TopLine Robust 1250 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 15290,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Podlahová lišta, dřevěný materiál
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor Platin bílá FU60L 19x58x2400 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 74,58 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová lišta s dřevěným dekorem
    Podlahová lišta Neuhofer KU48L dub phalsbourg 15x38,5x2400 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 275,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 114,58 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Bílá dlaždicová lišta z plastu
    Lišta PVC dilatační 10x2500 mm šedá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Obkládací profil s otvory pro upevnění lepidla
    Lišta PVC vnější roh 12x2500 mm jasmín
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 85,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Obkladová lišta s výřezy
    Lišta PVC vnější roh 7x2500 mm bahama
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 59,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    V současné době nelze koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva rohy soklové lišty pro zakrytí přechodů podlah
    Koncovky 2 ks ke kanálkové liště 50 dub šedý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dva rohy soklové lišty pro interiér
    Kouty 2 ks ke kanálkové liště 50 dub šedý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě objímky svodu pro upevnění trubek
    Spojky 2 ks ke kanálkové liště 50 dub šedý
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě černé klapky svodu
    Spojky 2 ks ke kanálkové liště břidlice
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 34,50 Kč za ks
    Při odběru 10 Balení:
    cenu — 62,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 31,00 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru