Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 2:38 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Pvc podlahy

Kategorie, které odpovídají vašemu vyhledávání.

2539 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Dřevěná podlahová lišta s kresbou dřeva
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor Summersville dub FU60L 19x58x2400 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 185,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 77,08 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová lišta s dřevěným vzhledem
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor dub šedý vápněný SU60L 19x58x2400 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 269,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 112,08 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná podlahová lišta s kresbou dřeva
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor dub III FU60L 19x58x2400 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 74,58 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná podlahová lišta
    SKANDOR
    Soklová lišta Skandor dub šedý SU60L 19x58x2400 mm
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 210,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 87,50 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Podlahová lišta s dřevěnou strukturou
    Soklová lišta dub FOEI08S FU60L fóliovaná
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 210,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 87,50 Kč za m
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Den Braven Mamut lepidlo Multi kartuše
    Debbex
    Monážní lepidlo Debbex Mamut Glue Multi 290 ml bílé
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 173,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 596,55 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě černé klapky svodové trubky z plastu
    Kouty 2 ks k soklové liště s jádrem tmavo šedá 60mm
    Průměrné hodnocení: 3.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dva dřevěné rohové profily pro dekoraci stěn
    Kouty 2 ks k soklové liště s jádrem dub světlý 60mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Plastová podlahová lišta pro vnitřní použití
    Koncovky k soklové liště jádrový ořech 60mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 575,00 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dva rohy soklové lišty z dřevěného materiálu
    Kouty 2 ks soklové liště s jádrem, ořech 60mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěný kryt sloupku pro ochranu a dekoraci sloupků
    Roh vnější SU60/FU60 ořech 5,8 mm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 55,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 27,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Rohový díl pro soklové lišty
    Roh vnitřní SU60/FU60 ořech 5,8 mm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 55,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 27,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěné podpěry pro záclonové tyče
    Koncovka SU60/FU60 ořech 5,8 mm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 24,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná tréninková pomůcka pro Wing Chun Kung Fu
    Mezikus SU60/FU60 ořech 5,8 mm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 39,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Plastová soklová lišta
    Soklová lišta pěnová stříbrno-šedá 2,5m 48mm
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 159,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 63,60 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dva zlaté držáky sprchového koutu
    Koncovka SU60/FU60 zlatá 5,8 mm 2 ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Balení žlutě pozinkovaných šroubů a hmoždinek, 5,0 x 30 milimetrů, 15 kusů
    Šrouby a hmoždinky 15 ks sahara
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 4,60 Kč za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kovová noha nábytku
    Roh vnější SU60/FU60 zlatý 5,8 mm 2 ks
    Průměrné hodnocení: 1.5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dva rohové konektory z plastu pro montáž
    Vnější rohy 2 ks ke kobercové soklové liště, tmavě šedé s drážkou
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Šedá soklová lišta z plastu
    Soklová lišta s jádrem 2,5m 60mm tmavě šedá
    Průměrné hodnocení: 2.9 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 79,60 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dvě plastové krytky sloupků
    Vnější rohy 2 ks k soklové liště s jádrem tmavě- šedé 60mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dvě dřevěné krytky sloupků plotu
    Vnější rohy 2 ks k soklové liště s jádrem dub světlý 60mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dva kryty trubek radiátorů
    Koncovky 2 ks k soklové liště s jádrem tmavě-šedé 60mm
    Průměrné hodnocení: 2 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 575,00 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kovový chránič rohů
    Roh vnější SU60/FU60 stříbrný 5,8 mm 2 ks
    Průměrné hodnocení: 3.8 z 5 hvězdiček. 15 Hodnocení.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Hliníková rohová spojka pro plotové díly
    Mezikus SU60/FU60 stříbrný 5,8 mm 2 ks
    Průměrné hodnocení: 4.1 z 5 hvězdiček. 7 Hodnocení.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 39,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Rohová krytka pro soklovou lištu
    Roh vnitřní SU60/FU60 stříbrný 5,8 mm 2 ks
    Průměrné hodnocení: 4.4 z 5 hvězdiček. 12 Hodnocení.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dva hliníkové profily pro montáž na stěnu
    Koncovka SU60/FU60 stříbrná 5,8 mm 2 ks
    Průměrné hodnocení: 4.4 z 5 hvězdiček. 8 Hodnocení.
    cenu — 65,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 32,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dva pohledy na sokl
    Koncovky 2 ks k soklové liště s jádrem javor
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1150,00 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dvě dřevěné podlahové lišty
    Koncovky 2 ks k soklové liště pěnové, javor 48mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 718,75 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dva rohové díly pro pracovní desky
    Kouty 2 ks k soklové liště pěnové, javor 48mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dva dřevěné sloupky
    Vnější rohy 2 ks k soklové liště s jádrem, javor
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dvě lampy pro montáž na stěnu
    Kouty 2 ks k soklové liště s jádrem javor
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dva kamenné náhrobky
    Vnější rohy 2 ks soklové liště pěnové, javor 48mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dvě dřevěné nohy pro radiátory
    Koncovky 2 ks k soklové liště pěnové buk 48mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 718,75 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dva rohové díly soklové lišty
    Kouty 2 ks k soklové liště pěnové buk 48mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 718,75 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dvě dřevěné rohové spoje
    Vnější rohy 2 ks k soklové liště pěnové buk 48mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
nahoru