Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 3:14 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Pvc podlahy

Kategorie, které odpovídají vašemu vyhledávání.

2539 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Podlahová lišta s dřevěným dekorem
    Soklová lišta pěnová buk 2,5m 48mm
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 159,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 63,60 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dva pohledy na sokl
    Koncovky 2 ks k soklové liště s jádrem javor
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1150,00 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dvě dřevěné podlahové lišty
    Koncovky 2 ks k soklové liště pěnové, javor 48mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 718,75 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dva rohové díly pro pracovní desky
    Kouty 2 ks k soklové liště pěnové, javor 48mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dva dřevěné sloupky
    Vnější rohy 2 ks k soklové liště s jádrem, javor
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dvě lampy pro montáž na stěnu
    Kouty 2 ks k soklové liště s jádrem javor
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dva kamenné náhrobky
    Vnější rohy 2 ks soklové liště pěnové, javor 48mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dvě dřevěné nohy pro radiátory
    Koncovky 2 ks k soklové liště pěnové buk 48mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 718,75 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dva rohové díly soklové lišty
    Kouty 2 ks k soklové liště pěnové buk 48mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 718,75 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dvě dřevěné rohové spoje
    Vnější rohy 2 ks k soklové liště pěnové buk 48mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná vřetena pro schodišťové zábradlí
    Roh vnější SU60/FU60 buk 5,8 mm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 55,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 27,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěná lžíce na boty
    Koncovka SU60/FU60 buk 5,8 mm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 24,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Plastová vodicí lišta pro rolety
    Mezikus SU60/FU60 buk 5,8 mm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 39,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Rohový ochranný profil ze dřeva
    Roh vnější SU60/FU60 třešeň 5,8 mm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 127,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 63,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dekorativní rohový chránič z plastu
    Roh vnější SU60/FU60 javor 5,8 mm 2 ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 127,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 63,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dvě plastové okenní kliky
    Koncovka SU60/FU60 javor 5,8 mm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Vnitřní roh z plastu pro soklové lišty
    Roh vnitřní SU60/FU60 javor 5,8 mm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 127,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 63,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Rohový profil z plastu pro soklové lišty
    Roh vnitřní SU60/FU60 buk 5,8 mm 2 ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 55,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 27,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Sada dřevěných napínáků obuvi
    Koncovka SU60/FU60 třešeň 5,8 mm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Ukončení soklové lišty pro vnitřní rohy
    Roh vnitřní SU60/FU60 třešeň 5,8 mm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 127,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 63,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Plastová lišta
    Soklová lišta "Tondo 40" šedá 2,5m 40x12 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 98,00 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Černá soklová lišta
    Soklová lišta penová grafit 2,5m 48mm
    Průměrné hodnocení: 1 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 159,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 63,60 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Plastová soklová lišta
    Soklová lišta "Tondo 60" 2,5m 60mm šedá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 119,60 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dva rohové díly pro soklové lišty
    Kouty 2 ks k soklové liště pěnové, stříbrno-šedé 48mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dvě instalační pouzdra pro LED pásky
    Kouty 2 ks k soklové liště s jádrem stříbrné
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dva bílé značkovací kolíky pro venkovní použití
    Vnější rohy 2 ks k soklové liště s jádrem, stříbrné
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dva kryty trubek radiátoru
    Koncovky 2 ks k soklové liště s jádrem stříbrné
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1150,00 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Náhradní díl pro splachovací nádržku
    Mezikus SU60/FU60 zlatý 5,8 mm 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 39,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dřevěný držák žebříčkové šňůry pro žaluzie
    Mezikus SU60/FU60 wenge 5,8 mm 2 ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 39,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Jeden rohový chránič ze dřeva
    Roh vnější SU60/FU60 wenge 5,8 mm 2 ks
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 55,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 27,50 Kč za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dva bílé držáky okenního parapetu
    Vnější rohy 2 ks k soklové liště pěnové, stříbrno-šedé 48mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Dvě radiátorové rozety z plastu
    Koncovky 2 ks k soklové liště pěnové, stříbrno-šedé 48mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 718,75 Kč za m
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Bílé vchodové dveře se skleněnou vložkou
    Vchodové dveře plastové BAZ 2100 100 L bílé
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 4893,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Bílé vchodové dveře se skleněnou vložkou
    Vchodové dveře plastové BAZ 2100 100 P bílé
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 4893,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Dřevěná pojízdná deska se čtyřmi kolečky
    Walteco
    Přepravní deska pro měkké podlahy 59x49 cm, nosnost 300 kg, 2x kolečko s brzdou
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 690,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nábytkové kolečko s kovovým pouzdrem
    Walteco
    Nábytkové kolečko ⌀ 30 mm, válcové, skříňové pro měkké podlahy
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 32,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru