Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 30.09.26 v 20:46 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Pvc podlahy

Kategorie, které odpovídají vašemu vyhledávání.

2540 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Protiskluzová páska Tesa, extra odolná, 5 metrů krát 25 milimetrů
    Tesa
    Lepicí páska tesa protiskluzová černá 25 mm x 5 m
    Průměrné hodnocení: 3.8 z 5 hvězdiček. 4 Hodnocení.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 47,80 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Váleček na barvu s proužkovaným vzorem
    Color Expert
    Válec lakovací Nylon vlas 12 mm 25 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tesa oboustranná lepicí páska Universal 25 metrů x 50 milimetrů
    Tesa
    Kobercová páska tesa 25 m x 50 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 215,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 8,60 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tesa Universal oboustranná lepicí páska, 10 metrů x 50 milimetrů
    Tesa
    Kobercová páska tesa 10 m x 50 mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 105,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 10,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Roxolid Masker Outdoor krycí fólie, 110 cm x 20 m
    Roxolid
    Maskovací páska s fólií ROXOLID 110 cm x 20m
    Průměrné hodnocení: 4.4 z 5 hvězdiček. 5 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 7,45 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohožka se vzorem tenisek
    Rohožka Creation Shoes Grey 50x70 cm vnitřní
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohožka s nápisem Vítejte doma
    Vnitřní rohožka Welcome Home černá 50 x 70 cm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Oboustranná lepicí páska 10 metrů krát 50 milimetrů
    Tesa
    Kobercová páska tesa oboustranná PP 50 mm x 10 m
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 89,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 8,90 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Kovové profily v průhledném plastovém obalu.
    Modul pro výsek myčka 60cm, hliník broušený
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 479,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Černá plastová příchytka pro trubky.
    Set otočných klipů 25mm, 4ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 9,75 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Kovové profily v průhledném plastovém obalu.
    Modul pro výsek myčka 45cm, hliník broušený
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hasoft univerzální čistič 400 ml plechovka
    HASOFT
    Univerzální čisticí prostředek HASOFT 400 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 235,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 587,50 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohožka se vzorem domů
    Běhoun Three Houses Wood Grey 66x120 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 899,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tesa Universal oboustranná lepicí páska, 5 m x 50 mm
    Tesa
    Kobercová páska tesa 5 m x 50 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 13,80 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Lepidlo Soudal Fix All Turbo Hybrid Polymer
    Soudal
    Tmel lepicí Soudal FIX ALL TURBO 290 ml černý
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 824,14 Kč za l
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Rohožka se slovem Vítejte
    Rohožka Heart Welc Wood Grey vnitřní 50x70 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
  • Vileda Supermocio Universal mop v balení
    Vileda
    Náhrada na mop Vileda Supermop Universal
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohožka se vzorem rostlin a slovem Home.
    Koberec běhoun Leaves Home šedý 66x150 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 1090,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohožka s nápisem Vítejte doma a puntíkovaným vzorem
    Vnitřní rohožka Welcome To My Home hnědá 50 x 70 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 419,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Rohožka s nápisem ''Vítejte u nás doma...'' a třemi motivy sov
    Vnitřní rohožka Owl Creation zelená 50 x 70 cm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 399,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Terasové prkno s dutinovým profilem a hladkým povrchem z kompozitního materiálu
    Plastový sokl 150 mm s hliníkovou fólií, 200 cm, hliník broušený
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 249,50 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Tmavě šedý H-profil z plastu.
    Spojka 150mm, hliník broušený, 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 49,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Dlouhá plastová krytka se třemi upevňovacími výstupky na spodní straně.
    Koncovka 150mm, šedá, 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 24,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Terasové prkno s dutinovým profilem a hladkým povrchem z kompozitního materiálu
    Plastový sokl 150 mm s hliníkovou fólií, 400 cm, hliník broušený
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 799,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 199,75 Kč za m
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Šedý ukončovací profil z plastu pro ploty a zástěny.
    Oboustranný roh 90°, 150mm, hliník broušený, 2ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 64,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Přehled terasových prken ze dřeva a plastu.
    Perwood
    Terasové prkno WPC Country Palisandr 21x161x4000 mm plný profil
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 1059,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1644,41 Kč za m²
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Černé vchodové dveře se čtyřmi čtvercovými skleněnými panely a madlem
    Vchodové dveře Smart A08 110 P antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 21480,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Vchodové dveře se čtyřmi čtvercovými skleněnými vložkami a klikou
    Vchodové dveře Smart A08 100 P antracit
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 21480,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Vchodové dveře se skleněnou vložkou a klikou
    Vchodové dveře Smart A 400 100 L antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 21480,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Moderní vchodové dveře se skleněnou vložkou a madlem
    Vchodové dveře Smart A 400 110 L antracit
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 21480,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Obdélníková rohožka se vzorem pruhů
    Grund
    Koberec do koupelny Grund WAYMORE 50 x 80 cm antracit
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 440,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Obdélníkový koupelnový kobereček s pruhovaným vzorem
    Grund
    Koberec do koupelny Grund WAYMORE 50 x 80 cm béžový
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 440,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Vchodové dveře se čtyřmi čtvercovými skleněnými výplněmi a tyčovým madlem
    Vchodové dveře Smart A08 100 P šedé
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 21480,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Čtvercová předložka na toaletu s výřezem a patchworkovým vzorem
    Grund
    Předložka na WC Grund BONA 50 x 60 cm modrá oranžová zelená červená žlutá
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 800,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Vchodové dveře se skleněnou vložkou a klikou
    Vchodové dveře Smart A 400 100 L šedé
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 21480,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Šedé vchodové dveře se skleněnou výplní a madlem
    Vchodové dveře Smart A 400 110 L šedé
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 21480,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
nahoru