0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 25.02.24 v 22:17 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Poradenství

DIY design

DIY design

Jednoduchý design, dostupný materiál a přiměřená pracnost. Tato trojkombinace zcela vystihuje DIY projekty, které vznikly ze spolupráce HORNBACHu s designéry Eduardem Herrmannem a Matějem Coufalem ze studia Herrmann & Coufal.

Nabízí všem machrům možnost si vlastními silami vytvořit designový nábytek s možností dalších variabilních úprav finálního vzhledu i velikosti.

Design v podání dua Herrmann & Coufal navazuje na tradici Victora Papanka a jeho knihy Nomadic Furniture, která reprezentuje protipól konzumu a nadprodukce. Důraz je kladen na jednoduchost, udržitelnost, možnost svůj nábytek složit a znovu rozložit, vytvořit si k dané věci vztah vlastní výrobou a hlavně, přiblížit design všem lidem.

Na prvotní sérii DIY svítidel, TENSION, LIFT a BALANCE, která vznikla v roce 2020 a kterou ocenila i odborná veřejnost nominací na cenu EDIDA 2021 – Elle Decoration a absolutním vítězstvím v ročníku CZECH GRAND DESIGN 2020, volně navazuje policový systém TAGLIATELLE.

lampy ceny cz

TAGLIATELLE je unikátní variabilní regál, který může být sedátkem, botníkem ale i knihovnou. Nabízí bezpočet možností a plně reprezentuje ideje DIY.

Nyní si můžete vyrobit tyto designové kousky i vy sami.

Návod na polohovatelnou lampu BALANCE, víceramenný lustr LIFT, solitérní svítidlo TENSION nebo policový systém TAGLIATELLE najdete zde.

nahoru