Nemáte ještě žádnou konkrétní představu, jak by měl interiér vypadat? Nic se neděje, protože HORNBACH ví: Pokud nechcete jen vyměnit tapety a místnost se má celá přetvořit, ztratí člověk rychle přehled. Vzorované nebo raději jednobarevné stěnové obklady? Anebo možná tapeta s 3D optikou? Která stěnová barva se vlastně hodí k zařízení?
A která podlahová krytina se poté hodí také ke stěně?

Každá barva a každý vzor ovlivňují působení místnosti. Takže, jak má vaše relaxační oáza vypadat? Akvamarínová modrá, karmínově červená nebo meruňková? S proužky, květinami nebo ornamenty? A pro vaše nohy laminátová, korková, dřevěná nebo vinylová podlaha? Zjistěte to – s plánovačem místností HORNBACH.

Plánování obývacího pokoje, plánování ložnice, plánování pokoje pro teenagery a plánování dětského pokoje snadno a rychle – s novým plánovačem místností máte přesně ten správný nástroj pro podporu vašeho projektu – aby šlo tvoření místnosti hladce od ruky. Takže, na co ještě čekáte? Vyzkoušejte si nyní plánovač místností HORNBACH zdarma: Tvorba stěny pomocí barvy a tapety, pokládka laminátové, dřevěné nebo vinylové podlahy – sestavte si produkty zcela dle svého vkusu, a pusťte se do projektu. Yippie!

Novinka v HORNBACH plánovači podlah a stěn:

Chcete vědět, jak bude vaše nová podlaha vypadat ještě před jejím položením?

Jednoduše nahrajte fotografie vlastní místnosti a vyberte podlahu podle vlastního výběru.

Plánovač místností

Co plánovač umí a jak se ovládá? Podívejte se na video.

Jaké funkce se ukrývají za ikonami?

Uložit
Chtěli byste si navrhnout několik místností, ale rozhodnout se pro produkt až později? Žádný problém. S nákupním seznamem si můžete uložit svůj výběr a opět si ho kdykoli vyvolat – tak se žádný návrh místnosti neztratí. Yippie!

Zoom
Funkce přiblížení
, vám umožňuje bližší pohled na vybrané výrobky. Díky tomu tak lze lépe rozpoznat např. dřevěnou kresbu podlahové krytiny a drobné tapetové vzory.

Sdílet
Pomocí této funkce můžete ukázat vámi vytvořený návrh místnosti svým kamarádům nebo rodině, abyste věděli, jak se jim líbí. Jednoduše sdílejte přes e-mail, Twitter nebo Facebook a počkejte na reakci.

Tisknout
Chtěli byste si vytisknout fotografii místnosti vč. všech informací o výrobcích? Žádný problém, i to jde! Díky tomu tak budete mít vše po ruce – také při návštěvě vaší prodejny HORNBACH.

Porovnání
Zkombinovali jste různé podlahové krytiny a stěnové obklady a uložili si je do nákupního seznamu? Pomocí této funkce můžete spolu přímo porovnat dvě místnosti, abyste se mohli rozhodnout.

Režim celé obrazovky
Velikost náhledu se vám zdá malá? Žádný problém. Pomocí této funkce uvidíte plánovač místností HORNBACH v režimu celé obrazovky. Mějte na paměti: Čím větší monitor, tím větší náhled místnosti. Yippie!