0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 29.11.23 v 16:13 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Poradenství

HORNBACH plánovač interiéru a exteriéru

HORNBACH plánovač interiéru a exteriéru

Volá váš domov po změně? Nebo byste ho chtěli přetvořit podle svých představ? Pak je načase pustit se do projektu. S plánovačem HORNBACH ho zvládnete levou zadní.

Jak má vypadat místo, kde se budete cítit dobře? Barva stěn - akvamarínově modrá, karmínová nebo meruňková? S pruhy, květinami nebo ornamenty? A pod nohami laminátová, korková, parketová nebo vinylová podlaha? Každá barva a každý vzor ovlivní, jak bude místnost působit. Zjistěte, jak bude váš pokoj vypadat - s plánovačem místností HORNBACH.

Malířské a tapetářské práce lze doma provést poměrně rychle a nová podlahová krytina se také rychle položí. Co ale dělat v případě rozsáhlých renovačních a stavebních prací na domě? Návrh fasády, instalace vchodových dveří nebo stavba terasy patří k projektům, které není tak snadné udělat svépomocí. Práci vám usnadní, když předem víte, jak to bude výsledek vypadat. S tím vám pomůže plánovač exteriéru HORNBACH.

Vaše fotografie v plánovači HORNBACH

Chcete vědět, jak bude vaše nová podlaha vypadat ještě před jejím položením?

Jednoduše nahrajte fotografie vlastní místnosti a vyberte podlahu podle vlastního výběru.

Plánovač místností

Co plánovač umí a jak se ovládá? Podívejte se na video.

Jaké funkce se ukrývají za ikonami?

Uložit
Chtěli byste si navrhnout několik místností, ale rozhodnout se pro produkty až později? Žádný problém. S nákupním seznamem si můžete uložit svůj výběr a později se k němu kdykoliv vrátit – tak se vám žádný nápad neztratí.

Zoom
Funkce přiblížení
, vám umožňuje bližší pohled na vybrané výrobky. Díky tomu tak lze lépe rozpoznat například dřevěnou kresbu podlahové krytiny a drobné tapetové vzory.

Sdílet
Pomocí této funkce můžete ukázat vámi vytvořený návrh místnosti přátelům nebo rodině a zjistit, jak se jim líbí. Jednoduše sdílejte přes e-mail, Twitter nebo Facebook a počkejte na reakci.

Tisknout
Chtěli byste si vytisknout fotografii místnosti včetně všech informací o výrobcích? Žádný problém, i to je možné. Budete tak mít při návštěvě vaší prodejny HORNBACH vše po ruce.

Porovnání
Zkombinovali jste různé podlahové krytiny a stěnové obklady a uložili si je do nákupního seznamu? Pomocí této funkce můžete spolu přímo porovnat dvě místnosti, abyste se mohli rozhodnout.

Režim celé obrazovky
Velikost náhledu se vám zdá malá? Žádný problém. Pomocí této funkce uvidíte plánovač místností HORNBACH v režimu celé obrazovky. Čím větší monitor, tím větší náhled. Yippie!

nahoru