0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
Hornbach Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
193 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 Hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 Hod.
20.01. 7:00 - 20:00 Hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 19.01.22 v 11:35 h. Prosím vezměte na vědomí, že díky náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit o aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na eshopu.
Poradenství

HORNBACH plánovač podlah a stěn

Doba čtení: 3 min.
Plánovač místností HORNBACH

Volá váš interiér po změně? Nebo byste si chtěli přetvořit interiér podle svých představ? Pak je načase pustit se do projektu. S plánovačem místností HORNBACH ho zvládnete levou zadní.

Nemáte ještě konkrétní představu, jak by měl váš interiér vypadat? Nic se neděje, HORNBACH to ví. Pokud vám nejde jen o výměnu tapet, ale raději byste to vzali jak se říká od podlahy, výběr může být trochu obtížnější. Vzorované, nebo raději jednobarevné obklady stěn? Nebo dáte přednost tapetě s 3D optikou? Která barva na stěnu se vlastně hodí k vašemu vybavení? A která podlahová krytina pak bude se stěnou ladit?

Každá barva a každý vzor ovlivní, jak bude místnost působit. Čemu dáte přednost? Bude to akvamarínová modrá, karmínově červená nebo meruňková? S proužky, květinami nebo ornamenty? Bude pro vás ideální laminátová, korková, dřevěná nebo vinylová podlaha? To zjistíte s plánovačem místností HORNBACH.

Plánování obývacího pokoje, ložnice, pokoje pro teenagery nebo dětského pokoje snadno a rychle – s plánovačem místností získáte toho pravého pomocníka. Dejte prostor svojí představivosti. Vytvořte si pomocí barev a tapet stěnu podle svého vkusu. Vyberte laminátové, dřevěné nebo vinylové podlahy a pusťte se do projektu. Yippie!

Novinka v HORNBACH plánovači podlah a stěn

Chcete vědět, jak bude vaše nová podlaha vypadat ještě před jejím položením?

Jednoduše nahrajte fotografie vlastní místnosti a vyberte podlahu podle vlastního výběru.

Plánovač místností

Co plánovač umí a jak se ovládá? Podívejte se na video.

Jaké funkce se ukrývají za ikonami?

Uložit
Chtěli byste si navrhnout několik místností, ale rozhodnout se pro produkty až později? Žádný problém. S nákupním seznamem si můžete uložit svůj výběr a později se k němu kdykoliv vrátit – tak se vám žádný nápad neztratí.

Zoom
Funkce přiblížení
, vám umožňuje bližší pohled na vybrané výrobky. Díky tomu tak lze lépe rozpoznat například dřevěnou kresbu podlahové krytiny a drobné tapetové vzory.

Sdílet
Pomocí této funkce můžete ukázat vámi vytvořený návrh místnosti přátelům nebo rodině a zjistit, jak se jim líbí. Jednoduše sdílejte přes e-mail, Twitter nebo Facebook a počkejte na reakci.

Tisknout
Chtěli byste si vytisknout fotografii místnosti včetně všech informací o výrobcích? Žádný problém, i to je možné. Budete tak mít při návštěvě vaší prodejny HORNBACH vše po ruce.

Porovnání
Zkombinovali jste různé podlahové krytiny a stěnové obklady a uložili si je do nákupního seznamu? Pomocí této funkce můžete spolu přímo porovnat dvě místnosti, abyste se mohli rozhodnout.

Režim celé obrazovky
Velikost náhledu se vám zdá malá? Žádný problém. Pomocí této funkce uvidíte plánovač místností HORNBACH v režimu celé obrazovky. Čím větší monitor, tím větší náhled. Yippie!

nahoru
HORNBACH