0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík

Obraz na míru z vlastní fotografie

Obraz na míru
Vyberte si plátno z naší nabídky a nechte si vytisknout obraz z vlastní fotografie.


Je to jednoduché!
  • Obraz na míru
  • Obraz na míru
  • Obraz na míru
  • Obraz na míru
z

Nevíte jak na to? Poradíme Vám:

  • vyberte si rozměr plátna a dokončete objednávku v našem e-shopu
  • po dokončení objednávky pošlete Vaši fotografii společně s číslem objednávky na emailovou adresu hornbach@obraznamieru.sk

Stručná charakteristika produkce:

Velkoformátový tisk na bavlněné plátno upevněné na skryté rámy.

premium tisk

Plátno:

Používáme speciální ekologické plátno, které je ze stoprocentní bavlny, čímž garantujeme kvalitní a zároveň ekologické provedení.

Rámy:

Používáme pevné, neohebné napínací rámy, čistě opracováné, vyrobené z prvotřídního smrkového dřeva. Rámy pečlivě osadíme závěsným systémem pro snadnější manipulaci a snadné uchycení na stěně. Při větších rozměrech zpevňujeme obraz středovou lištou, popřípadě až středovou křížovou lištou.

rámy
Obraz na míru

Tisk:

Obrazy na plátně tvoříme nejnovější technologií pomocí velkoformátové tiskárny ROLAND SOL JET PRO 4 XR-640, která je zárukou naší kvality.

Ekologie:

Vážíme si zákazníků a jsme celoživotně vděčni matce přírodě. Věříme, že co dáme se nám vrátí, a proto chceme přispět zdravému interiéru naší ekologickou tvorbou k čemuž nám pomáhají ekosolventní barvy, stejně plátno i rámování.

eco friendly

Balení:

Obrazy na míru balíme do neprůhledné streč fólie, kterou následně obalíme několikanásobně do bublinkové fólie čímž předcházíme poškození zboží na cestách k Vašim rukám.

Doručení:

Objednavky obrazů realizujeme do 3 pracovních dnů ode dne doručení FOTOGRAFIE společně s ČÍSLEM OBJEDNÁVKY na emailovou adresu hornbach@obraznamieru.sk.

nahoru

HORNBACH používá Cookies. Pokud si dále budete prohlížet naše stránky, souhlasíte s využíváním Cookies. Dozvědět se více

x