Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na webové portály třetích stran, které nabízejí falešné slevové kódy pro nákup u naší společnosti HORNBACH. Naše společnost HORNBACH žádné takové slevové kódy neposkytuje a s těmito portály ani žádným způsobem nespolupracuje! Na odkazy na těchto portálech v zájmu vlastní bezpečnosti neklikejte, ani na těchto portálech nezadávejte žádné své údaje.

0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
27. 9. 2023 7:00 - 19:00 hod.
28. 9. 2023 zavřeno
Tuto informaci jste si vytiskli dne 25.09.23 v 13:15 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Vodoměry


2 výsledky
Koupit on-lineRezervovat v prodejně
Koupit on-lineRezervovat v prodejně
Zobrazili jste 2 výsledků z 2
Strana 1 z 1
Příbuzné kategorie

Vodoměry v e-shopu HORNBACH

Minimálně jednou za rok se naše oči setkají s číslicemi na domovních a bytových vodoměrech. Nejčastěji jsou vodoměry umístěny v technických místnostech, sklepích, kotelnách nebo koupelnách, kde odečítají studenou vodu do 30°C. Vodoměry rozdělujeme na jednovtokové a vícevtokové. Kvalitní vodoměry mají minimální možnost koroze a sedimentace a naopak dlouhou životnost a přesnost.


Jak vybrat vodoměry?

Chystáte se vybírat novou baterii do koupelny? Máte v hlavě plno otázek? Jestliže u některé z otázek zaváháte, nevadí, my vám všechno rádi vysvětlíme. Připravili jsme pro vás odpovědi na 4 otázky při výběru vodovodní baterie do koupelny.


Objednejte vodoměry on-line a získejte následující výhody:

- Vodoměry vám dodáme až domů nebo připravíme k odběru v jedné z našich prodejen.
- Pokud se rozhodnete pro dodávku domů, tak při platbě kartou do 13.00 doručíme skladové zboží již následující den (platí v pracovní dny).
- I v e-shopu platí naše garance nejvýhodnějších cen.
- Nákup v e-shopu HORNBACH je bez rizika - máte celých 28 dní na vrácení zboží. Vrácení možné i v prodejně.
- Umíme doručit i rozměrné zásilky.

nahoru