Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na webové portály třetích stran, které nabízejí falešné slevové kódy pro nákup u naší společnosti HORNBACH. Naše společnost HORNBACH žádné takové slevové kódy neposkytuje a s těmito portály ani žádným způsobem nespolupracuje! Na odkazy na těchto portálech v zájmu vlastní bezpečnosti neklikejte, ani na těchto portálech nezadávejte žádné své údaje.

0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
28. 9. 2023 zavřeno
Tuto informaci jste si vytiskli dne 28.09.23 v 19:29 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Náhradní díly pro Koupelny a sanitární zařízení


1 výsledek
V současné době nelze koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
Zobrazili jste 1 výsledků z 1
Strana 1 z 1
Příbuzné kategorie

Náhradní díly pro koupelnu a sanitární zařízení v e-shopu HORNBACH

Náhradní díly pro koupelnu a sanitární zařízení se doma neztratí. Nikdy nevíte, jestli nebudete potřebovat náhradní díly pro koupelnu a sanitární zařízení, když se třeba rozbije těsnění u vanové zástěny. Díky náhradním dílům pro koupelnu a sanitární zařízení nebudete muset měnit a hned kupovat nové vybavení.


Jak vybrat náhradní díly pro koupelnu a sanitární zařízení?

Působí na vás protékající záchod rušivě? Nedivíme se. A co teprve ty následky, které má na vaše svědomí vůči přírodě a na vaši peněženku. Oprava je přitom jednoduchá a poradí si s ní i ten méně zběhlý kutil. Pojďme se podívat na to, jak opravit protékající záchod.


Objednejte si náhradní díly pro koupelnu a sanitární zařízení on-line a získejte následující výhody:

- Náhradní díly pro koupelnu a sanitární zařízení vám dodáme až domů nebo připravíme k odběru v jedné z našich prodejen.
- Pokud se rozhodnete pro dodávku domů, tak při platbě kartou do 13.00 doručíme skladové zboží již následující den (platí v pracovní dny).
- I v e-shopu platí naše garance nejvýhodnějších cen.
- Nákup v e-shopu HORNBACH je bez rizika - máte celých 28 dní na vrácení zboží. Vrácení možné i v prodejně.
- Umíme doručit i rozměrné zásilky.

nahoru