Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na webové portály třetích stran, které nabízejí falešné slevové kódy pro nákup u naší společnosti HORNBACH. Naše společnost HORNBACH žádné takové slevové kódy neposkytuje a s těmito portály ani žádným způsobem nespolupracuje! Na odkazy na těchto portálech v zájmu vlastní bezpečnosti neklikejte, ani na těchto portálech nezadávejte žádné své údaje.

0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
28. 9. 2023 zavřeno
Tuto informaci jste si vytiskli dne 28.09.23 v 19:18 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Dětské boby


výsledků

Promiňte. Momentálně není dostupné žádné zboží.

Dětské boby v e-shopu HORNBACH

Sníh, zima, nějaký ten malý kopeček a dětské boby k sobě prostě patří. V nabídce dětských bobů jsou jak klasické boby s vestavěným sedátkem a pákovými brzdami, tak moderní dětský bob, který je řiditelný. Kdo zrovna nechce sedět v dětském bobu, tak může řádit na sáňkovacím talíři nebo lopatě. Malí nebo velcí, všichni si přijdou na své.


Jak vybrat dětské boby?

Pokud jste na každoroční přívaly sněhu zvyklí nebo vás sněhová nadílka vždycky (ne)mile překvapí, máme pro vás osvědčené pomocníky. Z pohodlí domova promyslete, jestli se vám na úklid sněhu víc hodí hrablo, lopata nebo fréza, pak se teple oblékněte a začněte odhazovat cestičky k domovu. Máme pro vás 3 tipy, jak snadnno odklidit sníh.


Objednejte si dětské boby on-line a získejte následující výhody:

- Dětské boby vám dodáme až domů nebo připravíme k odběru v jedné z našich prodejen.
- Pokud se rozhodnete pro dodávku domů, tak při platbě kartou do 13.00 doručíme skladové zboží již následující den (platí v pracovní dny).
- I v e-shopu platí naše garance nejvýhodnějších cen.
- Nákup v e-shopu HORNBACH je bez rizika - máte celých 28 dní na vrácení zboží. Vrácení možné i v prodejně.
- Umíme doručit i rozměrné zásilky.

nahoru