Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na webové portály třetích stran, které nabízejí falešné slevové kódy pro nákup u naší společnosti HORNBACH. Naše společnost HORNBACH žádné takové slevové kódy neposkytuje a s těmito portály ani žádným způsobem nespolupracuje! Na odkazy na těchto portálech v zájmu vlastní bezpečnosti neklikejte, ani na těchto portálech nezadávejte žádné své údaje.

0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
27. 9. 2023 7:00 - 19:00 hod.
28. 9. 2023 zavřeno
Tuto informaci jste si vytiskli dne 23.09.23 v 22:08 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Elektrické grily Weber


1 výsledek
Koupit on-lineV současné době nelze rezervovat
Zobrazili jste 1 výsledků z 1
Strana 1 z 1
Příbuzné kategorie

Elektrické grily Weber v e-shopu HORNBACH

Elektrické grily Weber jsou grily z lehké a pevné hliníkové slitiny. Pro dokonalé rozvádění tepla má elektrický gril Weber dělený litinový grilovací rošt. Elektrické grily Weber se snadno čistí, protože tuk a šťávy se zachytávají v nádobě, která se dá vyndat. Na elektrickém grilu Weber můžete regulovat teplotu tak, aby pohoštění pro nečekané návštěvy nebo na vašich cestách bylo stejně lahodné, jako při velké venkovní grilovačce.


Jak vybrat elektrické grily Weber?

Chcete grilovat na grilu kultovní značky? Odpovíme vám na 3 nejčastější otázky při výběru grilu. Co dobrého pak na gril dáte, to už necháme na vás.


Objednejte si elektrický gril Weber on-line a získejte následující výhody:

- Elektrický gril Weber vám dodáme až domů nebo připravíme k odběru v jedné z našich prodejen.
- Pokud se rozhodnete pro dodávku domů, tak při platbě kartou do 13.00 doručíme skladové zboží již následující den (platí v pracovní dny).
- I v e-shopu platí naše garance nejvýhodnějších cen.
- Nákup v e-shopu HORNBACH je bez rizika - máte celých 28 dní na vrácení zboží. Vrácení možné i v prodejně.
- Umíme doručit i rozměrné zásilky.

nahoru