Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na webové portály třetích stran, které nabízejí falešné slevové kódy pro nákup u naší společnosti HORNBACH. Naše společnost HORNBACH žádné takové slevové kódy neposkytuje a s těmito portály ani žádným způsobem nespolupracuje! Na odkazy na těchto portálech v zájmu vlastní bezpečnosti neklikejte, ani na těchto portálech nezadávejte žádné své údaje.

0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
27. 9. 2023 7:00 - 19:00 hod.
28. 9. 2023 zavřeno
Tuto informaci jste si vytiskli dne 25.09.23 v 12:50 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Rotavátory


2 výsledky
Koupit on-lineNelze rezervovat
Koupit on-lineNelze rezervovat
Zobrazili jste 2 výsledků z 2
Strana 1 z 1
Příbuzné kategorie

Rotavátory v e-shopu HORNBACH

Rotavátor je při údržbě ploch přínosným pomocníkem. Rozhodněte se, jak velkou plochu potřebujete obdělat a podle toho rotavátor vyberte. Zvládne údržbu zahrádky i velkého pole. Rotavátor své nože zarývá do hloubky až 20 cm. Rotavátor dokáže rozbíjet hroudy a zároveň kypří a provzdušňuje zemědělské plochy a záhony. Rotavátorem také snadno zapracujete do půdy hnojivo.


Jak vybrat rotavátory?

Aby práce na zahradě nebyla dřinou a stala se zábavou, je dobré používat kvalitní nástroje a nářadí. Poradíme vám s pomocníky při práci na zahradě: Čím se vybavit na sezónu?


Objednejte rotavátory on-line a získejte následující výhody:

- Rotavátory vám dodáme až domů nebo připravíme k odběru v jedné z našich prodejen.
- Pokud se rozhodnete pro dodávku domů, tak při platbě kartou do 13.00 doručíme skladové zboží již následující den (platí v pracovní dny).
- I v e-shopu platí naše garance nejvýhodnějších cen.
- Nákup v e-shopu HORNBACH je bez rizika - máte celých 28 dní na vrácení zboží. Vrácení možné i v prodejně.
- Umíme doručit i rozměrné zásilky.

nahoru