Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 04.10.26 v 6:00 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Ptáci

108 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Avicentra Classic Menu pro korely a andulky
    Krmivo pro malé papoušky Avicentra standart 1 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 62,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 62,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Avicentra Corn Cob stelivo pro malé zvířata, 10 litrů
    Podestýlka pro hlodavce a ptáky Avicentra kukuřičná jemná 10 l
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 28,29 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Klec pro ptáky se bidýlkem, houpačkou a krmítky
    Klec pro ptáky DODO 33 x 23 x 36 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 459,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmítko pro ptáky
    dobar
    Krmítko pro ptáky dobar dávkovač na zrní plastový 9 x 9 x 23 cm černé
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Arašídové máslo pro divoké ptáky s moučnými červy ve sklenici
    Máslo burákové se sušenými červy v dóze 0,34 kg krmivo pro divoké ptactvo
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 232,35 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vitakraft Vita Garden Classic černé slunečnicové semínka krmivo pro volně žijící ptáky 500 gramů
    Vitakraft
    Slunečnice černá Vita Garden 500 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 78,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmítko pro ptáky se slaměnou střechou
    Krmítko pro ptáky závěsné
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 499,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Polly krmivo pro ptáky pro korely, 800 gramů
    Vitakraft
    Krmivo pro korely a střední papoušky Polly 800 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 86,25 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení krmiva pro andulky 800 g
    Vitakraft
    Krmivo pro andulky Polly 800 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 61,25 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení lojových koulí Vitakraft Vita Garden
    Vitakraft
    Lojová koule velká Vita Garden 450 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 39,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 86,67 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení červeného prosa pro ptáky
    Krmivo pro exotické ptactvo AVICENTRA Proso červené 1 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 57,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 57,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vitakraft červené klasy prosa pro všechny druhy ptactva v plastovém obalu s vyobrazením různých okrasných ptáků.
    Vitakraft
    Pochoutka pro ptáky Vita Nature Vitakraft 80 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 76,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 950,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vitakraft Kräcker Mix pro andulky, 3 kusy
    Vitakraft
    Vitakraft krekry Kräcker® pro andulky fíky, banán, kiwi 3 ks 90 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 72,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení krmiva pro andulky Vitakraft Australian
    Vitakraft
    Krmivo pro andulky Vitakraft Australian 800 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 129,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 161,25 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení krmiva pro ptáky Vitakraft Vita Garden Premium Nature Menu Protein Mix
    Vitakraft
    Vita Garden krmivo s proteiny 1kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 0,12 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vitakraft Kräcker s vitamíny a minerály pro andulky, dvě tyčinky
    Vitakraft
    Vitakraft Kräcker® pro papoušky měnící peří, 2 ks, 180 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 82,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení krmiva pro ptáky s nahým ovsem
    Doplňkové krmivo pro exotické ptactvo AVICENTRA Oves loupaný 1 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 57,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 57,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vitakraft Vita Garden Premium krmivo pro ptáky Nature Selection
    Vitakraft
    Krmivo pro ptáky Vita Garden výběr bobulí a semen 500g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 88,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 176,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tatrapet Fantasia sépiová kost pro ptáky, jednotlivé balení
    Sépiová kost Tatrapet 8 - 10 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 47,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmivo pro papoušky Vitakraft African v žlutém sáčku s obrázkem papoušků, ovoce a obilí
    Vitakraft
    Krmivo pro papoušky VITAKRAFT AFRICAN 750g g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 145,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 193,33 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vitakraft Pro Vita hlavní krmivo pro andulky a kakadu
    Vitakraft
    Vitakraft Pro Vita® pro papoušky GS 750 g
    Průměrné hodnocení: 3 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 198,67 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tyčinka Vitakraft Kräcker pro andulky, balení po dvou kusech
    Vitakraft
    Vitakraft Kräcker® Energy, 2 ks, 60 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 37,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 616,67 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě tyčinky Zoo Care Budgie Sticks, tyčinky s krmivem pro andulky.
    Tyčinky pro andulky ovocné 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 57,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 28,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení ptačího krmiva
    Doplňkové krmivo pro exotické ptactvo lesknice Avicentra 1 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 86,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 86,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • TatraPet Fantasia Proso v klasech pro ptáky
    Proso v klasech Fantasia Premium Tatrapet 60 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 45,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 750,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vitakraft Amazonian hlavní krmivo pro jihoamerické papoušky
    Vitakraft
    Krmivo pro papoušky, Vitakraft Amazonian 750 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 198,67 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení krmiva pro drobné exoty
    Krmivo pro drobné exoty Avicentra standard 1 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 67,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 67,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vitakraft Menu krmivo pro exotické ptactvo v žlutém sáčku
    Vitakraft
    Krmivo pro andulky Vitakraft Premium menu Exotis® Complete 500 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 98,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vitakraft Kräcker Trio-Mix pro andulky, 3 kusy
    Vitakraft
    Doplňkové krmivo pro andulky Vitakraft Kräcker Trio Mix 3 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 47,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení krmiva pro ptáky
    Vitakraft
    Proso žluté 500 g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 32,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 64,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení krmiva pro andulky Vitakraft Pro Vita
    Vitakraft
    Vitakraft Pro Vita® andulka 800 g
    Průměrné hodnocení: 3.7 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 186,25 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmítko pro ptáky s drátěným pletivem
    dobar
    Krmítko pro ptáky dobar dávkovač na ořechy plast, kov 9 x 9 x 23 cm černý
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení krmiva pro ptáky s vitamíny pro kanáry
    Vitakraft
    Krmivo pro kanárky Polly 800 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 85,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 106,25 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení potahů na bidýlka pro ptáky Tatrapet Fantasia, 5 kusů
    Násada obrušovací na bidýlko Fantasia Tatrapet 19,5 cm 5 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vitakraft Kräcker Mix krmivo pro ptáky s vejcem, travními semeny, medem, sezamem, meruňkou a fíkem
    Vitakraft
    Vitakraft 3 ks Kräcker® med, vejce, ovoce, 80 g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 72,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 900,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vitakraft Australian krmivo pro velké papoušky, receptura bez cukru
    Vitakraft
    Krmivo pro papoušky australské Vitakraft 750 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 225,33 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně

Příbuzné kategorie

Další kategorie k sortimentu Ptáci

nahoru