Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 29.09.26 v 10:55 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Ptáci

112 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Vitakraft Amazonian hlavní krmivo pro jihoamerické papoušky
    Vitakraft
    Krmivo pro papoušky, Vitakraft Amazonian 750 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 198,67 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení krmiva pro andulky
    Vitakraft
    Krmivo pro andulky Happy Food 1 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 63,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 63,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vitakraft Australian krmivo pro velké papoušky, receptura bez cukru
    Vitakraft
    Krmivo pro papoušky australské Vitakraft 750 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 225,33 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vitakraft Kräcker Mix krmivo pro ptáky s vejcem, travními semeny, medem, sezamem, meruňkou a fíkem
    Vitakraft
    Vitakraft 3 ks Kräcker® med, vejce, ovoce, 80 g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 72,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 900,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vitakraft Menu Krmivo pro papoušky v žlutém sáčku
    Vitakraft
    Krmivo pro papoušky Vitakraft menu 1 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 155,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 155,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vitakraft Kräcker s datlemi a ořechy pro papoušky, dvě tyčinky
    Vitakraft
    Vitakraft Nuss-Kräcker® African pro papoušky, 2 ks, 180 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 82,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 455,56 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Držák na závěsný květináč s řetězem
    Závěs na kmen na lojové koule/krmení
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 189,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineNelze rezervovat
  • Vitakraft Kräcker s medem a eukalyptem pro papoušky, 2 kusy
    Vitakraft
    Vitakraft medové krekry pochoutka pro papoušky
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 73,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 405,56 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vitakraft Vita Fit Aqua-Drink pro ptáky
    Vitakraft
    Nápoj pro ptáky Vitakraft 500 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 158,00 Kč za l
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Dvě tyčinky pro papoušky Zoo Care, 90 g, s háčkem na zavěšení
    Tyčinky pro papoušky medové 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 57,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 28,50 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Malá klec pro zvířata s víkem pro přepravu
    Koupelnička pro ptáky 13 cm DODO collection
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmítko pro ptáky pro péči o ptactvo
    Napáječka pro ptáky 60 ml
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 22,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení krmiva pro ptáky
    Vitakraft
    Proso žluté 500 g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 32,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 64,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vitakraft Kräcker Original Mix pro kanárky, s vejcem, travními semeny, medem, sezamem, meruňkou a fíkem
    Vitakraft
    Vitakraft Kräcker® mix 3 druhů pro kanárky, 80 g
    Průměrné hodnocení: 4 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 57,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 712,50 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tyčinka Vitakraft Kräcker pro andulky s medem a sezamem, 2 kusy
    Vitakraft
    Vitakraft Kracker® medové, pro velké andulky 2 ks, 60 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 37,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hračka pro ptáky z lana, dřeva a látky k zavěšení
    Hračka BJ z provazu šplhací závěsná
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 259,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení krmiva pro ptáky
    Vitakraft
    Krmivo pro andulky Happy Food 500 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 31,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 62,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení červeného prosa pro ptáky
    Vitakraft
    Proso červené 500 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 40,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 80,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hračka pro domácí mazlíčky s držákem na zavěšení, vyrobená z přírodních vláken a keramických koulí
    Hračka EP míčky pod stříškou 30 x 12 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 209,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení krmiva pro ptáky Vitakraft Moulting Aid s andulkami a symbolem peří
    Vitakraft
    Vitakraft pro výměnu peří 25 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 26,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1040,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmivo pro střední papoušky v průhledném obalu
    Vitakraft
    Korela Happy Food 1 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 76,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 76,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Závěsná hračka pro ptáky ze tří lanových kruhů se zavěšením
    Hračka EP kruhy lanové závěsné 50 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 139,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Nerezová miska s držákem pro upevnění na klec
    Ptačí krmítko Bird Jewel Ø 12 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 79,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Krmivo pro ptáky Happy Food v 500gramovém balení
    Vitakraft
    Krmivo pro střední papoušky Happy Food 500 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 43,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 86,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení Vitakraft Vita Fit ptačího uhlí pro všechny ptáky
    Vitakraft
    Vitakraft uhlí pro ptactvo, 10 g
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 22,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 2200,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • TatraPet Fantasia Calcium doplňkové krmivo pro ptáky
    Vápník pro ptáky Tatrapet Fantasia 30 g 2 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 43,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1433,33 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Avicentra Standard krmivo pro andulky, 0,5 kg
    Krmivo pro andulky Avicentra standard směs 500 g 
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 37,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 74,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Hračka pro ptáky se zvonky a míčem
    Hračka pro ptáky 2 x zvoneček 16 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vitakraft Sandy Písek pro papoušky pro podporu trávení
    Vitakraft
    Písek pro ptáky Vitakraft Sandy 2,5 kg
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 69,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 27,60 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Několik plastových krmítek pro okrasné ptáky
    Krmítko do klece závěsné malé 7 cm 1 ks, různé barvy
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 38,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Vitakraft Mauserhilfe pro andulky a exotické ptactvo
    Vitakraft
    Vitakraft Puckis doplňkové krmivo pro výměnu peří, 20 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 26,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 1300,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Balení krmiva pro ptáky
    Doplňkové krmivo pro ptáky Vita pearls Apetit 300 g
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Odpovídá 330,00 Kč za kg
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pedi Perch cementové bidýlko pro ptáky, velikost S
    Hagen
    Bidýlko do klece cementové 16 x 3,5 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 149,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Kovové ptačí hřiště s hákem a zvonkem
    Houpačka se zvonečkem 10 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 49,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Klec pro ptáky s krmítkem a bidýlky
    Ferplast
    Klec pro ptáky Ferplast REKORD 1 35 x 24 x 37 cm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 799,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • NOVINKA
    Sépiová kost pro ptáky v balení Pet Expert Nature pro péči o zobák a přísun vápníku
    Sépiová kost pro ptáky NaturePet Expert jablko a med 8–10 cm 1 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 55,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineRezervovat v prodejně

Příbuzné kategorie

Další kategorie k sortimentu Ptáci

nahoru