Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na webové portály třetích stran, které nabízejí falešné slevové kódy pro nákup u naší společnosti HORNBACH. Naše společnost HORNBACH žádné takové slevové kódy neposkytuje a s těmito portály ani žádným způsobem nespolupracuje! Na odkazy na těchto portálech v zájmu vlastní bezpečnosti neklikejte, ani na těchto portálech nezadávejte žádné své údaje.

0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
28. 9. 2023 zavřeno
Tuto informaci jste si vytiskli dne 28.09.23 v 19:41 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Sítě proti hmyzu na míru-thumb-0
Sítě proti hmyzu na míru-thumb-1
Sítě proti hmyzu na míru-0
Obrázek 1 z 2
Home Protect

Sítě proti hmyzu na míru

od774,00 CZK*/ ks

Č. výr. 10261138
  • Oblast použití: Ochrana proti hmyzu do okna, Ochrana proti hmyzu do dveří
  • Provedení: Upevnění upnutím na okno, Montáž pomocí šroubů na dveře
Více informací o zboží
774,00 CZK *
Nechat si doručit domů
  •  
  • Dodací lhůta cca 4 týdny
Rezervovat v prodejně Praha - Černý Most
  • Lze koupit on-line

Informace o výrobku

  • EAN
    2007007461528

Datové listy

Popis

Šmitec s dotěrnými mouchami, pavouky, vosami a další havětí – vychutnejte si klid a uvolněte se u sebe doma a držte si od těla nežádoucí hosty zcela bez použití jakýchkoliv pesticidů a přírodním způsobem!
Zde je k dispozici dokonalé řešení pro okna a dveře přesně na míru podle vašeho zadání! Ať už se jedná o roletu, upínací rám nebo otočné dveře – robustní hliníkové profily vaší ochrany proti hmyzu jsou zhotoveny přesně podle vašeho zadání – takže již nebudete muset nic stříhat ani řezat!
Můžete se sami rozhodnout:
• Rozložená stavebnicová sada: Vytvoříme vaši vybranou stavebnicovou sadu přesně na míru a dodáme vám ji až k vám domů. Vy musíte na míru vytvořenou stavebnicovou sadu již jen sestavit a namontovat.
• Již smontované: Vytvoříme a smontujeme vaši vybranou stavebnicovou sadu na míru a dodáme vám hotovou ochranu proti hmyzu až k vám domů. Vy si ji musíte již jen namontovat – a hotovo!

Již jen několik málo kliknutí a vaše ochrana proti hmyzu na míru bude hotova. Tak na co ještě čekáte? Pusťte se do projektu!

Mějte prosím na paměti, že tato ochrana proti hmyzu je vyrobena podle vašeho osobního zadání, a kvůli tomu ji nelze vrátit. Pro tuto roletu zhotovenou na míru neplatí právo na zrušení objednávky, ani právo HORNBACH na vrácení zboží.

Zákaznická hodnocení

Hodnocení mohou být napsána i od zákazníků, kteří zboží prokazatelně nepoužili nebo nekoupili.

nahoru