0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 05.10.23 v 0:29 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Poradenství

Máte vysoké nároky na nářadí? Pracujte s modrým elektrickým nářadím Bosch Professional

Máte vysoké nároky na nářadí? Pracujte s modrým elektrickým nářadím Bosch Professional

Rádi byste lepší vybavení? Modré elektrické nářadí Bosch je vyrobeno profesionály z praxe pro řemeslníky a průmyslové využití. Tím tak splňuje ty nejvyšší nároky na výkon, přesnost a robustnost pro dosažení profesionálních výsledků při práci.

Proč modré elektrické nářadí Bosch Professional splní vaše vysoké nároky?

  • Od elektrického nářadí Bosch Professional očekáváme to samé, jako od vás řemeslníků: rychlou práci, spolehlivost, kompetentnost a maximální využití – přesně díky tomu jste dobří.
  • Díky úzké spolupráci s profesionály z praxe zná Bosch vysoké nároky na řemeslné a průmyslové využití a zohledňuje tyto aspekty při výrobě svého nářadí.
  • Testování v nejnáročnějších podmínkách a extrémních pracovních situacích – pouze takové nářadí, které vydrž tento zátěžový test, je pro vás dost dobré.
  • Modré elektrické nářadí Bosch Professional představuje špičkovou kvalitu, spolehlivost, robustnost a inovaci – prostě skutečný Bosch!
  • I to nejtvrdší nářadí může občas dostat ránu. Proto lze u firmy Bosch jednoduše on-line doobjednat vhodné náhradní díly. Anebo svěřte váš nástroj do jedné ze spolehlivých servisních poboček Bosch.

Značka BOSCH Professional

Produktová řada Bosch Professional

Objevte výjimečnou sadu produktů Bosch Professional. Od aku šroubováku až po kotoučové pily, od vrtacích kladiv až po úhlové brusky. V HORNBACHu najdete vše, co potřebujete.

K tomu se hodí i vysoce kvalitní měřicí technika a příslušenství. To znamená, že jste ideálně vybaveni pro jakékoli pracovní výzvy.

Služby, které řemeslník potřebuje

On-line prodej náhradních dílů

Bosch vám dodá přesně, bezpečně a spolehlivě originální náhradní díly pro vaše nářadí – od kotvy přes uhlíkový kartáček až po baterie a nabíječky. Objednávku můžete provést on-line. Anebo si vyberte vašeho spolehlivého obchodníka. Mějte prosím na paměti, že náhradní díly smí namontovat pouze odborně vyškolený personál.

On-line servisní služba

I to nejlepší nářadí se může občas porouchat. S on-line servisní službou Bosch předáte nástroj do těch správných rukou. Opravu provede kvalifikovaný odborný personál, který pro opravu používá pouze originální náhradní díly. Navíc k tomu bude vaše nářadí podrobeno bezpečnostní kontrole a bude vám zasláno zpět do tří až pěti dní opět v perfektním stavu. Plně funkční nářadí si můžete u této služby buď osobně vyzvednout, nebo vám jej zašleme poštou formou balíku. Popřípadě můžete vaše nářadí přinést také do jedné z našich prodejen HORNBACH nebo využít našeho zákaznického centra.

Značka BOSCH Professional

Záruka? No samozřejmě!

3 roky záruka na elektrické nářadí

Platí pro všechny modré profesionální elektrické nástroje a měřicí přístroje Bosch. Výjimku tvoří vysokofrekvenční nářadí, průmyslové aku šroubováky a pneumatické nářadí, dodané příslušenství a také sady baterií a nabíječky.

Jak uplatnit záruku

Pro získání záruky o délce 3 roky je nutná registrace na Bosch Warranty do 4 týdnů od zakoupení výrobku.

Značka BOSCH Professional

2 roky Bosch ProService na lithium-iontové přístroje vč. baterií a nabíječek

Tato služba platí pro všechny modré lithium-iontové přístroje Bosch pro podnikatelské využití vč. baterií a nabíječek. Pokud se v období trvání platnosti ProService objeví vzhledem k vadě materiálu či výrobní vadě nebo v důsledku opotřebení na registrovaném přístroji, baterii či nabíječce Bosch určitá závada, provede firma Bosch bezplatnou opravu takového výrobku nebo ho vymění za bezvadný výrobek (popřípadě také za novější model). Vyměněné přístroje, baterie nebo nabíječky přechází do vlastnictví firmy Bosch.

Značka BOSCH Professional

Další informace

Zde naleznete další informace o podmínkách účasti na programu Bosch.

nahoru