Připojovací nástavec OEZ AS-50-S-AL01 s kolíkem
Č. výr. 12471829
Nechat si doručit domů
  • Dodací lhůta cca 1-2 pracovních dní
HORNBACH Praha - Černý Most
  • Lze koupit on-line
Informace o výrobku
Přeskočit oblast
  • Oblast využití
    Interiér
  • Využití
    Spojení
  • Šířka
    17 mm
  • Výška
    38 mm
  • Hloubka
    32 mm
  • Počet
    1 Kus
  • Kód výrobku
    AS-50-S-AL01
  • Barevný odstín
    Bílá
  • EAN
Popis
Přeskočit oblast
Kompatibilní s přístroji OEZ
Flexibilní volba pro široké spektrum elektroinstalací.
Klíčové vlastnosti:
Univerzální použití: pro vodiče Cu i Al o průřezu 2,5–50 mm²
Kompatibilita: určeno pro širokou škálu OEZ přístrojů
Robustní konstrukce: dlouhá životnost a vysoká spolehlivost
Jednoduchá montáž: kolíkový tvar pro snadné a pevné připojení
Technická specifikace:
• Typ: Připojovací nástavec s kolíkem
• Průřez vodiče: 2,5–50 mm² (Cu / Al)
• Rozměry: šířka 17 mm, výška 38 mm, hloubka 32 mm