Štítové kování RK.SPLIT.KO.PZ.72.P.CE koule/klika v kombinaci ocele a hliníku
Č. výr. 12151509
  • Provedení: Dlouhý štítek, Profilová cylindrická vložka PZ
  • Varianta: Klika/Koule
  • Barevný odstín: Černá
Více informací o zboží
Nechat si doručit domů
  • Dodací lhůta cca 3 pracovních dní
HORNBACH Praha - Černý Most
  • Objednáme pro vás ve vaší prodejně.
  • Dodací lhůta cca 6 pracovních dní
Informace o výrobku
Přeskočit oblast
  • Druh výrobku
    Dveřní kování
  • Provedení
    Dlouhý štítek, Profilová cylindrická vložka PZ
  • Perforace
    PZ
  • Varianta
    Klika/Koule
  • Oblast využití
    Interiér
  • Vhodné pro
    Interiérové dveře, Vedlejší vstupní dveře, ZK sklepní dveře
  • Materiál
    Kov
  • Barevný odstín
    Černá
  • Povrch/Povrchová úprava
    Lakované, S práškovou úpravou
  • Výška štítu/rozety cca
    240 mm
  • Šířka štítu/rozety cca
    41 mm
  • Tloušťka štítu/rozety cca
    6,5 mm
  • Vzdálenost
    72 mm
  • Vhodné pro tloušťku dveří od-do
    35 mm - 55 mm
  • Součástí balení
    Balení vč. spojovacího materiálu.
  • EAN
Popis
Přeskočit oblast
Klika a koule pevně uloženy do štítu.
Dodáváno pro tloušťku dveří 35–55 mm.