Štítové kování RK.SPLIT.KO.PZ.90.P.CE koule/klika v kombinaci ocele a hliníku
Č. výr. 12151511
  • Provedení: Dlouhý štítek, Profilová cylindrická vložka PZ
  • Varianta: Klika/Koule
Nechat si doručit domů
  • Dodací lhůta cca 3 pracovních dní
HORNBACH Praha - Černý Most
  • Objednáme pro vás ve vaší prodejně.
  • Dodací lhůta cca 6 pracovních dní
  • Varianta
    Klika/Koule
  • Výška štítu/rozety cca
    240 mm
  • Šířka štítu/rozety cca
    41 mm
  • Tloušťka štítu/rozety cca
    6,5 mm
  • Vzdálenost
    90 mm
  • Vhodné pro tloušťku dveří od-do
    35 mm - 55 mm
Přeskočit oblast
Klika a koule pevně uloženy do štítu.
Dodáváno pro tloušťku dveří 35–55 mm.