Štítové kování RK.SPLIT.PZ.90.CE klika/klika v kombinaci ocele a hliníku
Č. výr. 12151382
  • Provedení: Dlouhý štítek, Profilová cylindrická vložka PZ
  • Varianta: Klika/Klika
Nechat si doručit domů
  • Dodací lhůta cca 1-2 pracovních dní
HORNBACH Praha - Černý Most
Vyzvednutí v prodejně (zdarma)
  • připraveno k vyzvednutí za 2 hodiny
  • 16 ks okamžitě k dispozici
  • Železářství, Ulička 21
Rychlé doručení po dohodě
  • Varianta
    Klika/Klika
  • Výška štítu/rozety cca
    240 mm
  • Šířka štítu/rozety cca
    41 mm
  • Tloušťka štítu/rozety cca
    6,5 mm
  • Vzdálenost
    90 mm
  • Vhodné pro tloušťku dveří od-do
    35 mm - 55 mm
Přeskočit oblast
Klika a koule pevně uloženy do štítu.
Dodáváno pro tloušťku dveří 35–55 mm.