0 Nákupní seznam 0 Nákupní košík
Hornbach Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
193 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Tuto informaci jste si vytiskli dne 07.12.22 v 15:32 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.
Zavlažovací vak PE vysoký 55 l-thumb-0
Zavlažovací vak PE vysoký 55 l-thumb-1
Zavlažovací vak PE vysoký 55 l-thumb-2
Zavlažovací vak PE vysoký 55 l-thumb-3
Zavlažovací vak PE vysoký 55 l-thumb-4
Zavlažovací vak PE vysoký 55 l-thumb-5
Zavlažovací vak PE vysoký 55 l-thumb-6
Zavlažovací vak PE vysoký 55 l-thumb-7
Zavlažovací vak PE vysoký 55 l-thumb-8
Zavlažovací vak PE vysoký 55 l-thumb-9
Zavlažovací vak PE vysoký 55 l-thumb-10
Zavlažovací vak PE vysoký 55 l-thumb-11
Zavlažovací vak PE vysoký 55 l-thumb-12
Zavlažovací vak PE vysoký 55 l-thumb-13
Zavlažovací vak PE vysoký 55 l-thumb-14
Zavlažovací vak PE vysoký 55 l-thumb-15
Zavlažovací vak PE vysoký 55 l-0
Obrázek 1 z 16

Zavlažovací vak PE vysoký 55 l

339,00 CZK * / ks

Č. výr. 10271474
Nechat si doručit domů
Dodací lhůta cca 1-2 pracovních dní
Rezervovat v prodejně Praha - Černý Most
Vyzvednutí zdarma
připraveno k vyzvednutí za 2 hodiny
2 ks okamžitě k dispozici
Zahrada, Zoo

Informace o výrobku

 • Druh výrobku Pytel
 • Oblast využití Exteriér
 • Vhodné pro Zahrada
 • Šířka 83 cm
 • Výška 90 cm
 • Objem 55 l
 • Základní barva Zelená
 • Materiál Plast
 • Specifikace materiálu Polyethylen (PE)
 • Hmotnost 0,65 kg
 • Upozornění Napouštějte pouze čistou vodou. Pokud napouštíte vak znečištěnou vodou (např. zálivka z rybníku, dešťová voda), přefiltrujte vodu přiložením hadříku na konec hadice., Nepokládejte na ostré předměty a kameny s ostrými hranami, hrozí protržení vaku!, Nepohybujte zavlažovacím vakem, pokud je naplněn z více než 1/4 vodou., Není vhodné používat vaky v mrazu. Na zimu doporučujeme vaky odinstalovat, řádně vysušit a uklidit. Prodloužíte tím jejich životnost.
 • EAN 8581776984203
 • Číslo výrobku dodavatele TYTB03

Datové listy

Popis

Profesionální a efektivní péče o nově vysazené i již vzrostlé stromy a keře bez zbytečného plýtvání vodou. Efektivní zalévání nově vysazených stromů. Rovnoměrnou závlahu zajišťují malé otvory ve spodní části vaku. Voda se tak neodpařuje ani neodtéká mimo kořenový systém. Rostlinám je zajištěna stálá vlhkost, díky níž jsou více chráněny před změnami teplot a poškozením mrazem.

Snadná a rychlá instalace, jednoduchá obsluha. Do vaku lze přidat tekuté hnojivo nebo předem ve vodě rozmíchané krystalické hnojivo. Zajišťuje rovnoměrnou závlahu po dobu 5 až 8 hodin, pojme až 55 litrů vody.

Jemné kapkové zavlažování bez plýtvání vodou. Jednoduše se obepne kolem kmene stromu nebo vyvazovacího kůlu, zapne na zip a naplní vodou. Malé otvory ve spodní části vaku způsobují, že voda pomalu proniká k půdě kolem stromu. Zajišťuje vysokou vlhkost půdy v kořenové zóně. Vak lze použít i v mírném svahu, voda tak nestéká po svahu a je plně využita k zálivce.

Zavlažovací vak je složen kolem kmene stromu, zip je nahoře. Když je sáček naplněn do 1/4, lehce nadzvedněte popruhy, aby se sáček vyrovnal a může být naplněn až do 55 litrů vody v závislosti na průměru kmene stromu.

Vak pohodlně vystačí pro stromy do průměru kmene 10 cm. Pro stromy větších průměru lze dva vaky sepnout společně k sobě, čímž se zdvojnásobí množství vody.

Poznámka: Vak na zavlažování stromů je navržen tak, aby zajistil správné zavlažování většiny rostlin v případě, že se plní jednou týdně. Existuje však mnoho faktorů, které ovlivňují potřeby zavlažování, např. typ rostlin, typ půdy a povětrnostní podmínky. Je vhodné tedy pravidelně kontrolovat vlhkost půdy a upravovat plán plnění vaku.

Doporučení: Aby nedošlo k poškození trávníku pod vakem, po vyprázdnění nenechávejte vak upnutý kolem kmene nebo keře a odinstalujte jej.

Zákaznická hodnocení

Hodnocení mohou být napsána i od zákazníků, kteří zboží prokazatelně nepoužili nebo nekoupili.

nahoru