Je Praha - Černý Most skutečně vaše prodejna?
Oblíbené 0 Nákupní košík
HORNBACH Praha - Černý Most Otevírací doba
Chlumecká 2398
198 00 Praha - Černý Most

servis-prahacm@hornbach.com
+420 225 357 - 000
po - pá: 6:30 - 21:00 Uhr
so: 7:00 - 21:00 Uhr
ne: 8:00 - 21:00 Uhr
Tuto informaci jste si vytiskli dne 29.09.26 v 2:00 h. Prosím vezměte na vědomí, že kvůli náhlým pohybům cen na světových trzích se ceny na tomto výtisku mohou lišit od aktuálních cen v den nákupu v prodejnách nebo na e-shopu.

Bosch Zubehör

302 výsledků
Přeskočit seznam výrobků
  • Trojúhelníkový brusný talíř pro multifunkční brusku
    Bosch Zubehör
    Delta čisticí rouno Bosch 93x93x93 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pilový kotouč Bosch Optiline Wood, průměr 216 milimetrů
    Bosch Zubehör
    Pilový řezný kotouč Bosch Professional Optiline Wood Ø 216x30 mm Z 24
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 949,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Filtrační patrona pro vysavač
    Bosch Zubehör
    Skládaný filtr pro BOSCH GAS18V-10L
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 429,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Pilový list Bosch NanoBlade na dřevo, 50 milimetrů
    Bosch Zubehör
    Pilový plátek Bosch NanoBLADE Wood Basic 50
    Průměrné hodnocení: 2.6 z 5 hvězdiček. 8 Hodnocení.
    cenu — 495,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Top produkt
    Logo Bosch, brusný talíř o průměru 125 milimetrů.
    Bosch Zubehör
    Opěrný talíř pro úhlové brusky Bosch Ø 125 mm, suchý zip
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 379,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Přímočará pila Bosch T301CD na dřevo
    Bosch Zubehör
    Pilový plátek Bosch T 301 CD, 3 kusy
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 119,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pilový list do přímočaré pily Bosch U101B Clean for Wood
    Bosch Zubehör
    Pilový plátek Bosch U 101 B, 3 kusy
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 125,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Přímočará pila Bosch T101AIF na tvrdé dřevo
    Bosch Zubehör
    Pilový plátek Bosch T 101 AIF, 3 kusy
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 289,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pilový list Bosch T118G do přímočaré pily na kov
    Bosch Zubehör
    Pilový plátek Bosch T 118 G, 3 kusy
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Tři pilové listy Bosch pro ocasky na řezání dřeva
    Bosch Zubehör
    Pilový list Bosch Keo balení 3 čepelí
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 245,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Filcová podložka, kulatá
    Bosch Zubehör
    Lešticí filc Bosch Ø 125 mm, měkký
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Papírový sáček do vysavače
    Bosch Zubehör
    Filtrační fleece sáček pro Bosch Professional GAS 12-25, 5 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 899,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 179,80 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Spirálový vrták do dřeva
    Bosch Zubehör
    Vrták do betonu Bosch CYL-5 12x90x150
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 199,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Brusný kotouč se středovým výřezem pro broušení
    Bosch Zubehör
    Fíbrové brusné kotouče Bosch Ø125 mm G80, 25 ks
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 250,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 10,00 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Brusný kotouč se středovým výřezem pro broušení
    Bosch Zubehör
    Fíbrové brusné kotouče Bosch Ø125 mm G60, 25 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 250,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 10,00 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Brusný kotouč se středovým výřezem pro broušení
    Bosch Zubehör
    Fíbrové brusné kotouče Bosch Ø125 mm G36, 25 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 350,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 14,00 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Přímočará pilka Bosch T123XF na kov
    Bosch Zubehör
    Pilový plátek Bosch T 123 XF, 3 kusy
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 179,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Brusný lamelový kotouč Bosch X-Lock, zrnitost 80, průměr 125 mm, vhodný na kov
    Bosch Zubehör
    Lamelový brusný kotouč Bosch X-LOCK Faecherscheibe BfM 125mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Brusný lamelový kotouč Bosch 125 x 22,23 milimetrů zrnitost 40 pro kov
    Bosch Zubehör
    Lamelový brusný kotouč Bosch X-LOCK Faecherscheibe BfM 125mm
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 109,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Ponorný pilový list Bosch AIZ 32 BSPIB na dřevo s upínáním Starlock
    Bosch Zubehör
    Ponorný pilový list Bosch Starlock PRO AIZ 32 BSPIB , 32 x 50 mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 299,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Obdélníkový koberec
    Bosch Zubehör
    Listy brusného papíru pro ruční brusky Bosch 230x280 mm G1000
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 750,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 15,00 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Obdélníkový koberec
    Bosch Zubehör
    Listy brusného papíru pro ruční brusky Bosch 230x280 mm G1200
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 750,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 15,00 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Obdélníkový koberec
    Bosch Zubehör
    Listy brusného papíru pro ruční brusky Bosch 230x280 mm G2000
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 750,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 15,00 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Brusný kotouč se středovým otvorem
    Bosch Zubehör
    Fíbrové brusné kotouče Bosch Ø115 mm G60
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 2 Hodnocení.
    cenu — 250,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 10,00 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Brusný kotouč se středovým otvorem
    Bosch Zubehör
    Fíbrové brusné kotouče Bosch Ø115 mm G36
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 300,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 12,00 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Brusný kotouč se středovým otvorem
    Bosch Zubehör
    Fíbrové brusné kotouče Bosch Ø115 mm G80
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 200,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za Balení
    Odpovídá 8,00 Kč za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Pilový list do přímočaré pily Bosch T144DP na dřevo
    Bosch Zubehör
    Pilový plátek Bosch T 144 DP, 3 kusy
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 1 Hodnocení.
    cenu — 175,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Přímočará pilka Bosch T101BIF na laminát
    Bosch Zubehör
    Pilový plátek Bosch T 101 BIF, 5 kusů
    Průměrné hodnocení: 5 z 5 hvězdiček. 3 Hodnocení.
    cenu — 369,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Přímočará pila Bosch U144D na dřevo
    Bosch Zubehör
    Pilový plátek Bosch U 144 D, 3 kusy
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Přímočará pilka Bosch T118B Basic for Metal
    Bosch Zubehör
    Pilový plátek Bosch T 118 B, 3 kusy
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Přímočará pila Bosch T101BF pro čisté řezy do tvrdého dřeva
    Bosch Zubehör
    Pilový plátek Bosch T 101 BF, 3 kusy
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 239,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Trojúhelníkový brusný papír z plsti
    Bosch Zubehör
    Delta lešticí filc Bosch 93 mm, tvrdý
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 169,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Přímočará pila Bosch T101D pro čisté řezy do dřeva
    Bosch Zubehör
    Pilový plátek Bosch T 101 D, balení 5 ks
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 210,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Přímočará pila Bosch U118A HSS Basic for Metal
    Bosch Zubehör
    Pilový plátek Bosch U 118 A, 3 kusy
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 99,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
  • Drátěný kartáč do vrtačky s ocelovým drátem
    Bosch Zubehör
    Hrncový kartáč Bosch X-LOCK 75x0.35mm
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 445,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Nelze koupit on-lineNelze rezervovat
  • Kotoučová pila na dřevo Bosch Pro o průměru 150 milimetrů
    Bosch Zubehör
    Pilový řezný kotouč Bosch WO Ø 150x20 mm Z24
    Toto zboží zatím nikdo nehodnotil.
    cenu — 519,00 Kč * Všechny ceny vč. DPH a bez nákladů na přepravu za ks
    Koupit on-lineRezervovat v prodejně
nahoru